Business House logoCOTEX Office Centre logoGTV Lighting logoDEVCO Sp. z.o.o. logoLobos Nieruchomości logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoSchüco International Polska logoKart Sp. z o.o. logoKwiaty dla biura logoFYI Commercial Consulting logoAluprof S.A. logoUNIMOR Development S.A. logoLC Corp S.A. logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoOnyx Business Point logoHAVRE Sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoPorto Office B Sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoCity Office logoOlivia Business Centre logoVastint Poland Sp. z o.o. logoCity Space logoGłówka Pracuje logoOmnitech Sp. z o.o. logoINTERBIURO logoEURO STYL Spółka Akcyjna logoTorus logoSpectra Development logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoCHB14 logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoArchicom logoEcho Investment logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoGhelamco Poland logoPRO-INVEST S.A. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

OVO Wrocław na cztery miesiące przed końcem budowy

OVO Wrocław
Do ukończenia budowy wielofunkcyjnego obiektu OVO Wrocław pozostały jedynie cztery miesiące. Właśnie rozpoczęto montaż Corianu na ścianach sali balowej. Z kolei w restauracji i lobby pięciogwiazdkowego hotelu układana jest kostka brukowa.

Do ukończenia budowy wielofunkcyjnego obiektu OVO Wrocław pozostały jedynie cztery miesiące. Prace na terenie inwestycji postępują zgodnie z harmonogramem. Elewacja z Corianu jest już gotowa w ponad 90 proc. Materiał ten wniknął do środka kompleksu. Ozdobi salę balową – jej ściany na wysokości od podłogi do około jednego metra. Z kolei na suficie sali zakończyła się instalacja świetlistych wulkanów.

 

Prace wykończeniowe w pomieszczeniach trwają niemal na każdym piętrze OVO Wrocław. W hotelowym lobby oraz restauracji ukończono już z sufit ze świetlistymi wulkanami (takimi jak w sali balowej). Rozpoczęto tutaj układanie kostki brukowej, która wyglądem nawiąże do wrocławskich ulic.

 

Na zewnątrz budynku prowadzone są prace przy zagospodarowaniu terenu, między innymi powstają chodniki. Na piętrze pierwszym i drugim, czyli w pokojach hotelu Hilton, kontynuujemy układanie wykładzin oraz tapet. Na trzech ostatnich piętrach, apartamentowych, rozpoczęliśmy układanie podłóg na tarasach i trwa tu również montaż barierek – mówi Paweł Laszecki, inżynier projektu OVO Wrocław.

 

Obiekt OVO Wrocław to wielofunkcyjna inwestycja łącząca w sobie pięciogwiazdkowy hotel marki Hilton, apartamenty, penthousy, a także lokale biurowe. Budynek o całkowitej powierzchni 48 800 mkw. będzie posiadał siedem kondygnacji naziemnych oraz dwie podziemne. Przestrzeń biurowa, która przeznaczona jest do sprzedaży, wynosi 3852 mkw. Generalnym wykonawcą jest firma Eiffage Polska Budownictwo SA, która prowadzi prace nad OVO Wrocław w tak zwanym systemie design&build. To oznacza, że równolegle do robót budowlanych powstaje projekt wykonawczy, który odpowiednio wyprzedza budowę.

 

Tagi: OVO Wrocław
Napisz pierwszy komentarz
mantra