GTV Lighting logoPodium Investment logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoRIS Kotes logoPorto Office A Sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoVastint Poland Sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoForbo Flooring Systems Polska logoAgrobex Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoINTERBIURO logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoCity Space logoOlivia Business Centre logoNowy Styl Group logoKwiaty dla biura logoBusiness House logoDEVCO Sp. z.o.o. logoTorus logoGalicyjska Investment Sp. z o.o. logoINTER-BUD logoVantage Development S.A. logoARTSERVIS sp. z o.o. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoHAVRE Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoKart Sp. z o.o. logoTétris Poland logoSpectra Development logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
Raport 2018

OVO Wrocław na cztery miesiące przed końcem budowy

OVO Wrocław
Do ukończenia budowy wielofunkcyjnego obiektu OVO Wrocław pozostały jedynie cztery miesiące. Właśnie rozpoczęto montaż Corianu na ścianach sali balowej. Z kolei w restauracji i lobby pięciogwiazdkowego hotelu układana jest kostka brukowa.

Do ukończenia budowy wielofunkcyjnego obiektu OVO Wrocław pozostały jedynie cztery miesiące. Prace na terenie inwestycji postępują zgodnie z harmonogramem. Elewacja z Corianu jest już gotowa w ponad 90 proc. Materiał ten wniknął do środka kompleksu. Ozdobi salę balową – jej ściany na wysokości od podłogi do około jednego metra. Z kolei na suficie sali zakończyła się instalacja świetlistych wulkanów.

 

Prace wykończeniowe w pomieszczeniach trwają niemal na każdym piętrze OVO Wrocław. W hotelowym lobby oraz restauracji ukończono już z sufit ze świetlistymi wulkanami (takimi jak w sali balowej). Rozpoczęto tutaj układanie kostki brukowej, która wyglądem nawiąże do wrocławskich ulic.

 

Na zewnątrz budynku prowadzone są prace przy zagospodarowaniu terenu, między innymi powstają chodniki. Na piętrze pierwszym i drugim, czyli w pokojach hotelu Hilton, kontynuujemy układanie wykładzin oraz tapet. Na trzech ostatnich piętrach, apartamentowych, rozpoczęliśmy układanie podłóg na tarasach i trwa tu również montaż barierek – mówi Paweł Laszecki, inżynier projektu OVO Wrocław.

 

Obiekt OVO Wrocław to wielofunkcyjna inwestycja łącząca w sobie pięciogwiazdkowy hotel marki Hilton, apartamenty, penthousy, a także lokale biurowe. Budynek o całkowitej powierzchni 48 800 mkw. będzie posiadał siedem kondygnacji naziemnych oraz dwie podziemne. Przestrzeń biurowa, która przeznaczona jest do sprzedaży, wynosi 3852 mkw. Generalnym wykonawcą jest firma Eiffage Polska Budownictwo SA, która prowadzi prace nad OVO Wrocław w tak zwanym systemie design&build. To oznacza, że równolegle do robót budowlanych powstaje projekt wykonawczy, który odpowiednio wyprzedza budowę.

 


0.0
Tagi: OVO Wrocław
Napisz pierwszy komentarz
Galicyjska - duży
mantra