FYI Commercial Consulting logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoKarimpol Polska Sp. z o.o. logoPRO-INVEST S.A. logoSawig Invest Group logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoDorbud S.A. logoEcho Investment logoDEVCO Sp. z.o.o. logoPorto Office B Sp. z o.o. logoKart Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoCOTEX Office Centre logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoCHB14 logoAgrobex Sp. z o.o. logoBREMA Sp. z.o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoEcophon Saint-Gobain logoSchüco International Polska logoBusiness House logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoCity Space logoHAVRE Sp. z o.o. logoTorus logoWOMAK HOLDING logoUNIMOR Development S.A. logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoHexagon logoDoradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoGhelamco Poland logoOlivia Business Centre logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logoArchicom logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoPlac Zamkowy – Business with Heritage/ Senatorska Investment Sp. z o.o. logoLobos Nieruchomości logoINTERBIURO logoEURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoPartner Capital Group logoTriGranit Corporation logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoKwiaty dla biura logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoOmnitech Sp. z o.o. logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoALLCON INVESTMENT logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

OVO Wrocław na cztery miesiące przed końcem budowy

OVO Wrocław
Do ukończenia budowy wielofunkcyjnego obiektu OVO Wrocław pozostały jedynie cztery miesiące. Właśnie rozpoczęto montaż Corianu na ścianach sali balowej. Z kolei w restauracji i lobby pięciogwiazdkowego hotelu układana jest kostka brukowa.

Do ukończenia budowy wielofunkcyjnego obiektu OVO Wrocław pozostały jedynie cztery miesiące. Prace na terenie inwestycji postępują zgodnie z harmonogramem. Elewacja z Corianu jest już gotowa w ponad 90 proc. Materiał ten wniknął do środka kompleksu. Ozdobi salę balową – jej ściany na wysokości od podłogi do około jednego metra. Z kolei na suficie sali zakończyła się instalacja świetlistych wulkanów.

 

Prace wykończeniowe w pomieszczeniach trwają niemal na każdym piętrze OVO Wrocław. W hotelowym lobby oraz restauracji ukończono już z sufit ze świetlistymi wulkanami (takimi jak w sali balowej). Rozpoczęto tutaj układanie kostki brukowej, która wyglądem nawiąże do wrocławskich ulic.

 

Na zewnątrz budynku prowadzone są prace przy zagospodarowaniu terenu, między innymi powstają chodniki. Na piętrze pierwszym i drugim, czyli w pokojach hotelu Hilton, kontynuujemy układanie wykładzin oraz tapet. Na trzech ostatnich piętrach, apartamentowych, rozpoczęliśmy układanie podłóg na tarasach i trwa tu również montaż barierek – mówi Paweł Laszecki, inżynier projektu OVO Wrocław.

 

Obiekt OVO Wrocław to wielofunkcyjna inwestycja łącząca w sobie pięciogwiazdkowy hotel marki Hilton, apartamenty, penthousy, a także lokale biurowe. Budynek o całkowitej powierzchni 48 800 mkw. będzie posiadał siedem kondygnacji naziemnych oraz dwie podziemne. Przestrzeń biurowa, która przeznaczona jest do sprzedaży, wynosi 3852 mkw. Generalnym wykonawcą jest firma Eiffage Polska Budownictwo SA, która prowadzi prace nad OVO Wrocław w tak zwanym systemie design&build. To oznacza, że równolegle do robót budowlanych powstaje projekt wykonawczy, który odpowiednio wyprzedza budowę.

 

Tagi: OVO Wrocław
Napisz pierwszy komentarz
real connect 2017
mantra