Plac Zamkowy – Business with Heritage/ Senatorska Investment Sp. z o.o. logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoSawig Invest Group logoArchicom logoALLCON INVESTMENT logoPartner Capital Group logoDoradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoDorbud S.A. logoKarimpol Polska Sp. z o.o. logoKart Sp. z o.o. logoLobos Nieruchomości logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoTriGranit Corporation logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoUNIMOR Development S.A. logoKwiaty dla biura logoTorus logoPRO-INVEST S.A. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoCity Space logoHexagon logoINTERBIURO logoCHB14 logoEURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoCOTEX Office Centre logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoNowy Styl Group logoEcho Investment logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoBREMA Sp. z.o.o. logoWOMAK HOLDING logoFYI Commercial Consulting logoSchüco International Polska logoPorto Office B Sp. z o.o. logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoDEVCO Sp. z.o.o. logoEcophon Saint-Gobain logoGhelamco Poland logoOmnitech Sp. z o.o. logoBusiness House logoAgrobex Sp. z o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Jest pozwolenie na użytkowanie dla OVO Wrocław

OVO Wrocław
Kompleks OVO Wrocław otrzymał pozwolenie na użytkowanie. Tym samym zakończyła się realizacja wielofunkcyjnej inwestycji znajdującej się przy ul. Podwale.

Kompleks OVO Wrocław otrzymał pozwolenie na użytkowanie, a więc oficjalnie nie jest już placem budowy. To dla nas najważniejszy etap realizacji OVO Wrocław. Inwestycja jest gotowa, a wizjonerski projekt stał się rzeczywistością. W drugiej połowie maja zaczniemy przekazywać naszym mieszkańcom klucze do apartamentów i penthouse’ów – mówi Shuckie Ovadiah, jeden z inwestorów i CEO OVO Wrocław. Przed nami ostatnie zadanie, przygotowanie budynku do wielkiego otwarcia – dodaje.  

 

Prace nadal trwają. Pozwolenie na użytkowanie umożliwia rozpoczęcie procesu przekazywania mieszkańcom kluczy, co z kolei pozwoli im wykańczanie oraz urządzanie swoich apartamentów i penthouse’ów. Ostatnie prace są również prowadzone na pierwszym i drugim piętrze, gdzie zlokalizowane są pokoje hotelu DoubleTree by Hilton Wrocław. Z kolei na trzecim piętrze kompleksu powstały powierzchnie biurowe na sprzedaż lub wynajem. Na życzenie przyszłych właścicieli lub najemców biur OVO Wrocław może zająć się wykończeniem.

 

Równolegle z ostatnimi pracami, trwa również komercjalizacja lokali handlowo-usługowych na parterze. Prowadzone są rozmowy z potencjalnymi najemcami z segmentu gastronomii, jubilerstwa, a także mody z półki premium.

 

Na zewnątrz OVO Wrocław jest gotowy. Corian pokrywa już 100 proc. powierzchni elewacji kompleksu. Wokół budynku stworzono m.in. chodniki z donicami z zielenią, wjazdy do garażów, zatoczkę przy hotelu oraz wejścia dla mieszkańców i gości. Z kolei w zielonym patio pojawiła się trawa i drzewa. Znajdzie się tutaj m.in. restauracja hotelu DoubleTree by Hilton Wrocław.  

 

OVO Wrocław to wielofunkcyjna inwestycja, w której znajduje się 170 luksusowych apartamentów i penthouse’ów, biura, centrum fitness, centrum konferencyjne oraz hotel DoubleTree by Hilton Wrocław. Budynek o całkowitej powierzchni 48 800 mkw. posiada siedem kondygnacji naziemnych oraz dwie podziemne. Projekt obiektu, znajdującego się przy ul. Podwale 82-84, powstał w pracowni GSArch. 

 

Inwestorem OVO Wrocław jest Wings Properties Sp. z o.o. – spółka będąca wspólnym przedsięwzięciem architekta Asafa Gottesmana, Angel Poland Group, Shuckiego Ovadiaha (również CEO) i Hoche Partners (Luksemburg).
 

Napisz pierwszy komentarz
real connect 2017
mantra