DEVCO Sp. z.o.o. logoPorto Office B Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoAluprof S.A. logoSpectra Development logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoDorbud S.A. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoGhelamco Poland logoFYI Commercial Consulting logoBusiness House logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoPartner Capital Group logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoHAVRE Sp. z o.o. logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoNowy Styl Group logoEcho Investment logoKwiaty dla biura logoLobos Nieruchomości logoEURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoCity Space logoDoradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logoCHB14 logoCOTEX Office Centre logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoKart Sp. z o.o. logoOnyx Business Point logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoOmnitech Sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoTorus logoINTERBIURO logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoGTV Lighting logoSchüco International Polska logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logoAgrobex Sp. z o.o. logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoLC Corp S.A. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoArchicom logoPRO-INVEST S.A. logoOlivia Business Centre logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
raport wyd 2017

Jest pozwolenie na użytkowanie dla OVO Wrocław

OVO Wrocław
Kompleks OVO Wrocław otrzymał pozwolenie na użytkowanie. Tym samym zakończyła się realizacja wielofunkcyjnej inwestycji znajdującej się przy ul. Podwale.

Kompleks OVO Wrocław otrzymał pozwolenie na użytkowanie, a więc oficjalnie nie jest już placem budowy. To dla nas najważniejszy etap realizacji OVO Wrocław. Inwestycja jest gotowa, a wizjonerski projekt stał się rzeczywistością. W drugiej połowie maja zaczniemy przekazywać naszym mieszkańcom klucze do apartamentów i penthouse’ów – mówi Shuckie Ovadiah, jeden z inwestorów i CEO OVO Wrocław. Przed nami ostatnie zadanie, przygotowanie budynku do wielkiego otwarcia – dodaje.  

 

Prace nadal trwają. Pozwolenie na użytkowanie umożliwia rozpoczęcie procesu przekazywania mieszkańcom kluczy, co z kolei pozwoli im wykańczanie oraz urządzanie swoich apartamentów i penthouse’ów. Ostatnie prace są również prowadzone na pierwszym i drugim piętrze, gdzie zlokalizowane są pokoje hotelu DoubleTree by Hilton Wrocław. Z kolei na trzecim piętrze kompleksu powstały powierzchnie biurowe na sprzedaż lub wynajem. Na życzenie przyszłych właścicieli lub najemców biur OVO Wrocław może zająć się wykończeniem.

 

Równolegle z ostatnimi pracami, trwa również komercjalizacja lokali handlowo-usługowych na parterze. Prowadzone są rozmowy z potencjalnymi najemcami z segmentu gastronomii, jubilerstwa, a także mody z półki premium.

 

Na zewnątrz OVO Wrocław jest gotowy. Corian pokrywa już 100 proc. powierzchni elewacji kompleksu. Wokół budynku stworzono m.in. chodniki z donicami z zielenią, wjazdy do garażów, zatoczkę przy hotelu oraz wejścia dla mieszkańców i gości. Z kolei w zielonym patio pojawiła się trawa i drzewa. Znajdzie się tutaj m.in. restauracja hotelu DoubleTree by Hilton Wrocław.  

 

OVO Wrocław to wielofunkcyjna inwestycja, w której znajduje się 170 luksusowych apartamentów i penthouse’ów, biura, centrum fitness, centrum konferencyjne oraz hotel DoubleTree by Hilton Wrocław. Budynek o całkowitej powierzchni 48 800 mkw. posiada siedem kondygnacji naziemnych oraz dwie podziemne. Projekt obiektu, znajdującego się przy ul. Podwale 82-84, powstał w pracowni GSArch. 

 

Inwestorem OVO Wrocław jest Wings Properties Sp. z o.o. – spółka będąca wspólnym przedsięwzięciem architekta Asafa Gottesmana, Angel Poland Group, Shuckiego Ovadiaha (również CEO) i Hoche Partners (Luksemburg).
 

Napisz pierwszy komentarz
Hilton 750x140
mantra