Flowcrete Polska Sp. z o.o. logoKwiaty dla biura logoHAVRE Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoRIS Kotes logoAluprof S.A. logoGalicyjska Investment Sp. z o.o. logoARTSERVIS sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoTorus logoGTV Lighting logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoForbo Flooring Systems Polska logoBusiness House logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoSpectra Development logoCity Space logoFYI Commercial Consulting logoKart Sp. z o.o. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoVantage Development S.A. logoTétris Poland logoPodium Investment logoOlivia Business Centre logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoUNIMOR Development S.A. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoINTERBIURO logoINTER-BUD logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoCOTEX Office Centre logoPorto Office A Sp. z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
Raport 2018

Jest pozwolenie na użytkowanie dla OVO Wrocław

OVO Wrocław
Kompleks OVO Wrocław otrzymał pozwolenie na użytkowanie. Tym samym zakończyła się realizacja wielofunkcyjnej inwestycji znajdującej się przy ul. Podwale.

Kompleks OVO Wrocław otrzymał pozwolenie na użytkowanie, a więc oficjalnie nie jest już placem budowy. To dla nas najważniejszy etap realizacji OVO Wrocław. Inwestycja jest gotowa, a wizjonerski projekt stał się rzeczywistością. W drugiej połowie maja zaczniemy przekazywać naszym mieszkańcom klucze do apartamentów i penthouse’ów – mówi Shuckie Ovadiah, jeden z inwestorów i CEO OVO Wrocław. Przed nami ostatnie zadanie, przygotowanie budynku do wielkiego otwarcia – dodaje.  

 

Prace nadal trwają. Pozwolenie na użytkowanie umożliwia rozpoczęcie procesu przekazywania mieszkańcom kluczy, co z kolei pozwoli im wykańczanie oraz urządzanie swoich apartamentów i penthouse’ów. Ostatnie prace są również prowadzone na pierwszym i drugim piętrze, gdzie zlokalizowane są pokoje hotelu DoubleTree by Hilton Wrocław. Z kolei na trzecim piętrze kompleksu powstały powierzchnie biurowe na sprzedaż lub wynajem. Na życzenie przyszłych właścicieli lub najemców biur OVO Wrocław może zająć się wykończeniem.

 

Równolegle z ostatnimi pracami, trwa również komercjalizacja lokali handlowo-usługowych na parterze. Prowadzone są rozmowy z potencjalnymi najemcami z segmentu gastronomii, jubilerstwa, a także mody z półki premium.

 

Na zewnątrz OVO Wrocław jest gotowy. Corian pokrywa już 100 proc. powierzchni elewacji kompleksu. Wokół budynku stworzono m.in. chodniki z donicami z zielenią, wjazdy do garażów, zatoczkę przy hotelu oraz wejścia dla mieszkańców i gości. Z kolei w zielonym patio pojawiła się trawa i drzewa. Znajdzie się tutaj m.in. restauracja hotelu DoubleTree by Hilton Wrocław.  

 

OVO Wrocław to wielofunkcyjna inwestycja, w której znajduje się 170 luksusowych apartamentów i penthouse’ów, biura, centrum fitness, centrum konferencyjne oraz hotel DoubleTree by Hilton Wrocław. Budynek o całkowitej powierzchni 48 800 mkw. posiada siedem kondygnacji naziemnych oraz dwie podziemne. Projekt obiektu, znajdującego się przy ul. Podwale 82-84, powstał w pracowni GSArch. 

 

Inwestorem OVO Wrocław jest Wings Properties Sp. z o.o. – spółka będąca wspólnym przedsięwzięciem architekta Asafa Gottesmana, Angel Poland Group, Shuckiego Ovadiaha (również CEO) i Hoche Partners (Luksemburg).
 


0.0
Napisz pierwszy komentarz
CHB 14 Big
mantra