Forbo Flooring Systems Polska logoCOTEX Office Centre logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoPorto Office A Sp. z o.o. logoTorus logoFYI Commercial Consulting logoGhelamco Poland logoCity Space logoBusiness House logoKontor logoSpectra Development logoARTSERVIS sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoTétris Poland logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoINTER-BUD logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoVastint Poland Sp. z o.o. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoNowy Styl Group logoPodium Investment logoAluprof S.A. logoINTERBIURO logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoGTV Lighting logoLC Corp S.A. logoEURO STYL Spółka Akcyjna logoArchicom logoUNIMOR Development S.A. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoEcho Investment logoVantage Development S.A. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Jest pozwolenie na użytkowanie dla OVO Wrocław

OVO Wrocław
Kompleks OVO Wrocław otrzymał pozwolenie na użytkowanie. Tym samym zakończyła się realizacja wielofunkcyjnej inwestycji znajdującej się przy ul. Podwale.

Kompleks OVO Wrocław otrzymał pozwolenie na użytkowanie, a więc oficjalnie nie jest już placem budowy. To dla nas najważniejszy etap realizacji OVO Wrocław. Inwestycja jest gotowa, a wizjonerski projekt stał się rzeczywistością. W drugiej połowie maja zaczniemy przekazywać naszym mieszkańcom klucze do apartamentów i penthouse’ów – mówi Shuckie Ovadiah, jeden z inwestorów i CEO OVO Wrocław. Przed nami ostatnie zadanie, przygotowanie budynku do wielkiego otwarcia – dodaje.  

 

Prace nadal trwają. Pozwolenie na użytkowanie umożliwia rozpoczęcie procesu przekazywania mieszkańcom kluczy, co z kolei pozwoli im wykańczanie oraz urządzanie swoich apartamentów i penthouse’ów. Ostatnie prace są również prowadzone na pierwszym i drugim piętrze, gdzie zlokalizowane są pokoje hotelu DoubleTree by Hilton Wrocław. Z kolei na trzecim piętrze kompleksu powstały powierzchnie biurowe na sprzedaż lub wynajem. Na życzenie przyszłych właścicieli lub najemców biur OVO Wrocław może zająć się wykończeniem.

 

Równolegle z ostatnimi pracami, trwa również komercjalizacja lokali handlowo-usługowych na parterze. Prowadzone są rozmowy z potencjalnymi najemcami z segmentu gastronomii, jubilerstwa, a także mody z półki premium.

 

Na zewnątrz OVO Wrocław jest gotowy. Corian pokrywa już 100 proc. powierzchni elewacji kompleksu. Wokół budynku stworzono m.in. chodniki z donicami z zielenią, wjazdy do garażów, zatoczkę przy hotelu oraz wejścia dla mieszkańców i gości. Z kolei w zielonym patio pojawiła się trawa i drzewa. Znajdzie się tutaj m.in. restauracja hotelu DoubleTree by Hilton Wrocław.  

 

OVO Wrocław to wielofunkcyjna inwestycja, w której znajduje się 170 luksusowych apartamentów i penthouse’ów, biura, centrum fitness, centrum konferencyjne oraz hotel DoubleTree by Hilton Wrocław. Budynek o całkowitej powierzchni 48 800 mkw. posiada siedem kondygnacji naziemnych oraz dwie podziemne. Projekt obiektu, znajdującego się przy ul. Podwale 82-84, powstał w pracowni GSArch. 

 

Inwestorem OVO Wrocław jest Wings Properties Sp. z o.o. – spółka będąca wspólnym przedsięwzięciem architekta Asafa Gottesmana, Angel Poland Group, Shuckiego Ovadiaha (również CEO) i Hoche Partners (Luksemburg).
 


0.0
Napisz pierwszy komentarz
Podium Park banner duży
mantra