PRO-INVEST S.A. logoUNIMOR Development S.A. logoHexagon logoTorus logoAluprof S.A. logoINTERBIURO logoFYI Commercial Consulting logoGhelamco Poland logoVastint Poland Sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoEURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoLobos Nieruchomości logoKarimpol Polska Sp. z o.o. logoDoradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoKwiaty dla biura logoPlac Zamkowy – Business with Heritage/ Senatorska Investment Sp. z o.o. logoTriGranit Corporation logoCity Space logoKart Sp. z o.o. logoEcho Investment logoDEVCO Sp. z.o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoCHB14 logoBREMA Sp. z.o.o. logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoPartner Capital Group logoALLCON INVESTMENT logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoWOMAK HOLDING logoEcophon Saint-Gobain logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoSchüco International Polska logoSawig Invest Group logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoOmnitech Sp. z o.o. logoDorbud S.A. logoArchicom logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoPorto Office B Sp. z o.o. logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoOlivia Business Centre logoBusiness House logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Co słychać na budowie OVO Wrocław?

OVO Wrocław
OVO Wrocław
Na budowie wielofunkcyjnego kompleksu OVO Wrocław pracuje obecnie 550 osób, z czego większość we wnętrzu obiektu, gdzie trwają obecnie prace wykończeniowe.

Na budowie wielofunkcyjnego kompleksu OVO Wrocław pracuje obecnie 550 osób, z czego większość we wnętrzu obiektu, gdzie trwa wykańczanie. Na -2 kondygnacji prowadzone są dalsze prace w sali balowej i głównej kuchni pięciogwiazdkowego hotelu DoubleTree by Hilton. Z kolei na parterze wielofunkcyjnego kompleksu jest wykańczana hotelowa restauracja, lobby biurowe i apartamentowe. W chwili obecnej montowany jest tutaj Corian i drewniane obudowy na ścianach. Ukończono także posadzkę z kostki brukowej, którą wrocławianie znają z miejskich deptaków. Sąsiadujące z restauracją patio jest gotowe w 70 proc. Na piętrach hotelowych – 1 i 2 – kontynuowane są prace związane z montażem mebli, a także prace wykończeniowe.

 

Obiekt OVO Wrocław to wielofunkcyjna inwestycja łącząca w sobie pięciogwiazdkowy hotel marki Hilton, apartamenty, penthousy, a także lokale biurowe. Budynek o całkowitej powierzchni 48 800 mkw. będzie posiadał siedem kondygnacji naziemnych oraz dwie podziemne. Przestrzeń biurowa, która przeznaczona jest do sprzedaży, wynosi 3852 mkw. Generalnym wykonawcą jest firma Eiffage Polska Budownictwo SA, która prowadzi prace nad OVO Wrocław w tak zwanym systemie design&build. To oznacza, że równolegle do robót budowlanych powstaje projekt wykonawczy, który odpowiednio wyprzedza budowę. Prace na terenie inwestycji postępują zgodnie z harmonogramem.

 

Tagi: OVO Wrocław
Napisz pierwszy komentarz
real connect 2017
mantra