Archicom logoUNIMOR Development S.A. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoPorto Office A Sp. z o.o. logoTétris Poland logoOlivia Business Centre logoCOTEX Office Centre logoSpectra Development logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoLC Corp S.A. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoForbo Flooring Systems Polska logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoEURO STYL Spółka Akcyjna logoKontor logoFYI Commercial Consulting logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoAluprof S.A. logoAgrobex Sp. z o.o. logoBusiness House logoTorus logoVantage Development S.A. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoINTERBIURO logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoNowy Styl Group logoEcho Investment logoGTV Lighting logoDEVCO Sp. z.o.o. logoARTSERVIS sp. z o.o. logoPodium Investment logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoGhelamco Poland logoHAVRE Sp. z o.o. logoINTER-BUD logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoCity Space logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Co słychać na budowie OVO Wrocław?

OVO Wrocław
OVO Wrocław
Na budowie wielofunkcyjnego kompleksu OVO Wrocław pracuje obecnie 550 osób, z czego większość we wnętrzu obiektu, gdzie trwają obecnie prace wykończeniowe.

Na budowie wielofunkcyjnego kompleksu OVO Wrocław pracuje obecnie 550 osób, z czego większość we wnętrzu obiektu, gdzie trwa wykańczanie. Na -2 kondygnacji prowadzone są dalsze prace w sali balowej i głównej kuchni pięciogwiazdkowego hotelu DoubleTree by Hilton. Z kolei na parterze wielofunkcyjnego kompleksu jest wykańczana hotelowa restauracja, lobby biurowe i apartamentowe. W chwili obecnej montowany jest tutaj Corian i drewniane obudowy na ścianach. Ukończono także posadzkę z kostki brukowej, którą wrocławianie znają z miejskich deptaków. Sąsiadujące z restauracją patio jest gotowe w 70 proc. Na piętrach hotelowych – 1 i 2 – kontynuowane są prace związane z montażem mebli, a także prace wykończeniowe.

 

Obiekt OVO Wrocław to wielofunkcyjna inwestycja łącząca w sobie pięciogwiazdkowy hotel marki Hilton, apartamenty, penthousy, a także lokale biurowe. Budynek o całkowitej powierzchni 48 800 mkw. będzie posiadał siedem kondygnacji naziemnych oraz dwie podziemne. Przestrzeń biurowa, która przeznaczona jest do sprzedaży, wynosi 3852 mkw. Generalnym wykonawcą jest firma Eiffage Polska Budownictwo SA, która prowadzi prace nad OVO Wrocław w tak zwanym systemie design&build. To oznacza, że równolegle do robót budowlanych powstaje projekt wykonawczy, który odpowiednio wyprzedza budowę. Prace na terenie inwestycji postępują zgodnie z harmonogramem.

 


0.0
Tagi: OVO Wrocław
Napisz pierwszy komentarz
Podium Park banner duży
mantra