Fabryka Mebli Biurowych MDD logoCity Space logoHAVRE Sp. z o.o. logoSpectra Development logoINTER-BUD logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoUNIMOR Development S.A. logoARTSERVIS sp. z o.o. logoBusiness House logoOlivia Business Centre logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoVantage Development S.A. logoNowy Styl Group logoTétris Poland logoVastint Poland Sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoGalicyjska Investment Sp. z o.o. logoKart Sp. z o.o. logoForbo Flooring Systems Polska logoDEVCO Sp. z.o.o. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoRIS Kotes logoGTV Lighting logoINTERBIURO logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoPorto Office A Sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoTorus logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoKwiaty dla biura logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoCOTEX Office Centre logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoPodium Investment logoAluprof S.A. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
Raport 2018

Co słychać na budowie OVO Wrocław?

OVO Wrocław
OVO Wrocław
Na budowie wielofunkcyjnego kompleksu OVO Wrocław pracuje obecnie 550 osób, z czego większość we wnętrzu obiektu, gdzie trwają obecnie prace wykończeniowe.

Na budowie wielofunkcyjnego kompleksu OVO Wrocław pracuje obecnie 550 osób, z czego większość we wnętrzu obiektu, gdzie trwa wykańczanie. Na -2 kondygnacji prowadzone są dalsze prace w sali balowej i głównej kuchni pięciogwiazdkowego hotelu DoubleTree by Hilton. Z kolei na parterze wielofunkcyjnego kompleksu jest wykańczana hotelowa restauracja, lobby biurowe i apartamentowe. W chwili obecnej montowany jest tutaj Corian i drewniane obudowy na ścianach. Ukończono także posadzkę z kostki brukowej, którą wrocławianie znają z miejskich deptaków. Sąsiadujące z restauracją patio jest gotowe w 70 proc. Na piętrach hotelowych – 1 i 2 – kontynuowane są prace związane z montażem mebli, a także prace wykończeniowe.

 

Obiekt OVO Wrocław to wielofunkcyjna inwestycja łącząca w sobie pięciogwiazdkowy hotel marki Hilton, apartamenty, penthousy, a także lokale biurowe. Budynek o całkowitej powierzchni 48 800 mkw. będzie posiadał siedem kondygnacji naziemnych oraz dwie podziemne. Przestrzeń biurowa, która przeznaczona jest do sprzedaży, wynosi 3852 mkw. Generalnym wykonawcą jest firma Eiffage Polska Budownictwo SA, która prowadzi prace nad OVO Wrocław w tak zwanym systemie design&build. To oznacza, że równolegle do robót budowlanych powstaje projekt wykonawczy, który odpowiednio wyprzedza budowę. Prace na terenie inwestycji postępują zgodnie z harmonogramem.

 


0.0
Tagi: OVO Wrocław
Napisz pierwszy komentarz
Galicyjska - duży
mantra