AWIM Grupa Inwestycyjna logoSchüco International Polska logoINTERBIURO logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoKart Sp. z o.o. logoEcho Investment logoGTV Lighting logoKwiaty dla biura logoLC Corp S.A. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoLobos Nieruchomości logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logoCity Space logoHAVRE Sp. z o.o. logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoPartner Capital Group logoAluprof S.A. logoDorbud S.A. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoCOTEX Office Centre logoOnyx Business Point logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoTorus logoCHB14 logoOlivia Business Centre logoOmnitech Sp. z o.o. logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoEURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoUNIMOR Development S.A. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoSpectra Development logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoArchicom logoPRO-INVEST S.A. logoNowy Styl Group logoBusiness House logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoPorto Office B Sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoDoradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoGhelamco Poland logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
raport wyd 2017

Co słychać na budowie OVO Wrocław?

OVO Wrocław
OVO Wrocław
Na budowie wielofunkcyjnego kompleksu OVO Wrocław pracuje obecnie 550 osób, z czego większość we wnętrzu obiektu, gdzie trwają obecnie prace wykończeniowe.

Na budowie wielofunkcyjnego kompleksu OVO Wrocław pracuje obecnie 550 osób, z czego większość we wnętrzu obiektu, gdzie trwa wykańczanie. Na -2 kondygnacji prowadzone są dalsze prace w sali balowej i głównej kuchni pięciogwiazdkowego hotelu DoubleTree by Hilton. Z kolei na parterze wielofunkcyjnego kompleksu jest wykańczana hotelowa restauracja, lobby biurowe i apartamentowe. W chwili obecnej montowany jest tutaj Corian i drewniane obudowy na ścianach. Ukończono także posadzkę z kostki brukowej, którą wrocławianie znają z miejskich deptaków. Sąsiadujące z restauracją patio jest gotowe w 70 proc. Na piętrach hotelowych – 1 i 2 – kontynuowane są prace związane z montażem mebli, a także prace wykończeniowe.

 

Obiekt OVO Wrocław to wielofunkcyjna inwestycja łącząca w sobie pięciogwiazdkowy hotel marki Hilton, apartamenty, penthousy, a także lokale biurowe. Budynek o całkowitej powierzchni 48 800 mkw. będzie posiadał siedem kondygnacji naziemnych oraz dwie podziemne. Przestrzeń biurowa, która przeznaczona jest do sprzedaży, wynosi 3852 mkw. Generalnym wykonawcą jest firma Eiffage Polska Budownictwo SA, która prowadzi prace nad OVO Wrocław w tak zwanym systemie design&build. To oznacza, że równolegle do robót budowlanych powstaje projekt wykonawczy, który odpowiednio wyprzedza budowę. Prace na terenie inwestycji postępują zgodnie z harmonogramem.

 

Tagi: OVO Wrocław
Napisz pierwszy komentarz
Hilton 750x140
mantra