Tétris Poland logoGalicyjska Investment Sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoPorto Office A Sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoINTER-BUD logoSpectra Development logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoForbo Flooring Systems Polska logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoTorus logoINTERBIURO logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoAgrobex Sp. z o.o. logoGTV Lighting logoARTSERVIS sp. z o.o. logoBusiness House logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoKwiaty dla biura logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoCity Space logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoUNIMOR Development S.A. logoVantage Development S.A. logoAluprof S.A. logoKart Sp. z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoNowy Styl Group logoRIS Kotes logoPodium Investment logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
Raport 2018

Projekt Wronia 31 w trakcie realizacji

Wronia 31
Rozpoczęły się prace związane z realizacją nowej inwestycji biurowej Ghelamco Poland w sąsiedztwie kompleksu Warsaw Spire – biurowca Wronia 31. Projekt dostarczy na stołeczny rynek 16 000 mkw.

Rozpoczęły się prace związane z realizacją nowej inwestycji biurowej Ghelamco Poland w sąsiedztwie kompleksu Warsaw Spire – biurowca Wronia 31. Projekt powstaje na działce znajdującej się na rogu ulic Łuckiej i Wroniej w obrębie placu Europejskiego. W 15-kondygnacyjnym obiekcie znajdzie się łącznie 16 000 mkw. powierzchni, w tym 15 150 mkw. przestrzeni biurowej i 850 mkw. przestrzeni handlowo-usługowej. W budynku powstaną dwa oddzielne wejścia, a także pasaż łączący budynek z placem Europejskim. Na 7 piętrze biurowca powstanie taras widokowy zwrócony w kierunku ulic Łuckiej i Wroniej. Inwestycja przewiduje także realizację niezależnego, podziemnego parkingu z 195 miejscami postojowymi oraz infrastrukturą dla miłośników jednośladów – 54 miejsc dla rowerów i dwie szatnie wyposażone w kabiny prysznicowe.

 

Projekt Wronia powstał w belgijskiej pracowni architektonicznej M. & J-M. Jaspers – J. Eyers & Partners. Obiekt będzie cechował się kameralną skalą, a także odmienną od Warsaw Spire koncepcją architektoniczną. Elewacja budynku zostanie wykończona takimi materiałami, jak kamień i szkło. Obiekt będzie harmonijnie współgrał z okoliczną zabudową.

 

Projekt Wronia 31 został zaprojektowany i jest realizowany zgodnie z zasadami zrównoważonego budownictwa. Obiekt będzie certyfikowany w systemie BREEAM. Wronia 31 będzie już dziewiątym budynkiem w portfolio Ghelamco, który otrzymał to świadectwo ekologiczne. 

 

Prace związane realizacją inwestycji rozpoczęły się jeszcze w 2015 r. W chwili obecnej trwa budowa kondygnacji podziemnych. Zakończenie budowy Wroniej 31 planowane jest na II kw. 2017 r.

 


0.0
Tagi: Ghelamco
Napisz pierwszy komentarz
CHB 14 Big
mantra