INTER-BUD logoINTERBIURO logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoArchicom logoForbo Flooring Systems Polska logoFYI Commercial Consulting logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoEURO STYL Spółka Akcyjna logoNowy Styl Group logoEcho Investment logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoUNIMOR Development S.A. logoCity Space logoGhelamco Poland logoBusiness House logoTorus logoARTSERVIS sp. z o.o. logoSpectra Development logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoLC Corp S.A. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoGTV Lighting logoAluprof S.A. logoTétris Poland logoDEVCO Sp. z.o.o. logoVantage Development S.A. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoKontor logoPorto Office A Sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoHAVRE Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoVastint Poland Sp. z o.o. logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoPodium Investment logoAWIM Grupa Inwestycyjna logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Projekt Wronia 31 w trakcie realizacji

Wronia 31
Rozpoczęły się prace związane z realizacją nowej inwestycji biurowej Ghelamco Poland w sąsiedztwie kompleksu Warsaw Spire – biurowca Wronia 31. Projekt dostarczy na stołeczny rynek 16 000 mkw.

Rozpoczęły się prace związane z realizacją nowej inwestycji biurowej Ghelamco Poland w sąsiedztwie kompleksu Warsaw Spire – biurowca Wronia 31. Projekt powstaje na działce znajdującej się na rogu ulic Łuckiej i Wroniej w obrębie placu Europejskiego. W 15-kondygnacyjnym obiekcie znajdzie się łącznie 16 000 mkw. powierzchni, w tym 15 150 mkw. przestrzeni biurowej i 850 mkw. przestrzeni handlowo-usługowej. W budynku powstaną dwa oddzielne wejścia, a także pasaż łączący budynek z placem Europejskim. Na 7 piętrze biurowca powstanie taras widokowy zwrócony w kierunku ulic Łuckiej i Wroniej. Inwestycja przewiduje także realizację niezależnego, podziemnego parkingu z 195 miejscami postojowymi oraz infrastrukturą dla miłośników jednośladów – 54 miejsc dla rowerów i dwie szatnie wyposażone w kabiny prysznicowe.

 

Projekt Wronia powstał w belgijskiej pracowni architektonicznej M. & J-M. Jaspers – J. Eyers & Partners. Obiekt będzie cechował się kameralną skalą, a także odmienną od Warsaw Spire koncepcją architektoniczną. Elewacja budynku zostanie wykończona takimi materiałami, jak kamień i szkło. Obiekt będzie harmonijnie współgrał z okoliczną zabudową.

 

Projekt Wronia 31 został zaprojektowany i jest realizowany zgodnie z zasadami zrównoważonego budownictwa. Obiekt będzie certyfikowany w systemie BREEAM. Wronia 31 będzie już dziewiątym budynkiem w portfolio Ghelamco, który otrzymał to świadectwo ekologiczne. 

 

Prace związane realizacją inwestycji rozpoczęły się jeszcze w 2015 r. W chwili obecnej trwa budowa kondygnacji podziemnych. Zakończenie budowy Wroniej 31 planowane jest na II kw. 2017 r.

 


0.0
Tagi: Ghelamco
Napisz pierwszy komentarz
Podium Park banner duży
mantra