Torus logoCOTEX Office Centre logoOnyx Business Point logoPartner Capital Group logoDorbud S.A. logoGhelamco Poland logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logoPorto Office B Sp. z o.o. logoPRO-INVEST S.A. logoNowy Styl Group logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoCHB14 logoDoradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logoOmnitech Sp. z o.o. logoBusiness House logoKwiaty dla biura logoSpectra Development logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoHAVRE Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoDEVCO Sp. z.o.o. logoEURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoFYI Commercial Consulting logoUNIMOR Development S.A. logoAgrobex Sp. z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoAluprof S.A. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoLobos Nieruchomości logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoLC Corp S.A. logoArchicom logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoGTV Lighting logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoKart Sp. z o.o. logoSchüco International Polska logoCity Space logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoINTERBIURO logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoEcho Investment logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
raport wyd 2017

Projekt Wronia 31 w trakcie realizacji

Wronia 31
Rozpoczęły się prace związane z realizacją nowej inwestycji biurowej Ghelamco Poland w sąsiedztwie kompleksu Warsaw Spire – biurowca Wronia 31. Projekt dostarczy na stołeczny rynek 16 000 mkw.

Rozpoczęły się prace związane z realizacją nowej inwestycji biurowej Ghelamco Poland w sąsiedztwie kompleksu Warsaw Spire – biurowca Wronia 31. Projekt powstaje na działce znajdującej się na rogu ulic Łuckiej i Wroniej w obrębie placu Europejskiego. W 15-kondygnacyjnym obiekcie znajdzie się łącznie 16 000 mkw. powierzchni, w tym 15 150 mkw. przestrzeni biurowej i 850 mkw. przestrzeni handlowo-usługowej. W budynku powstaną dwa oddzielne wejścia, a także pasaż łączący budynek z placem Europejskim. Na 7 piętrze biurowca powstanie taras widokowy zwrócony w kierunku ulic Łuckiej i Wroniej. Inwestycja przewiduje także realizację niezależnego, podziemnego parkingu z 195 miejscami postojowymi oraz infrastrukturą dla miłośników jednośladów – 54 miejsc dla rowerów i dwie szatnie wyposażone w kabiny prysznicowe.

 

Projekt Wronia powstał w belgijskiej pracowni architektonicznej M. & J-M. Jaspers – J. Eyers & Partners. Obiekt będzie cechował się kameralną skalą, a także odmienną od Warsaw Spire koncepcją architektoniczną. Elewacja budynku zostanie wykończona takimi materiałami, jak kamień i szkło. Obiekt będzie harmonijnie współgrał z okoliczną zabudową.

 

Projekt Wronia 31 został zaprojektowany i jest realizowany zgodnie z zasadami zrównoważonego budownictwa. Obiekt będzie certyfikowany w systemie BREEAM. Wronia 31 będzie już dziewiątym budynkiem w portfolio Ghelamco, który otrzymał to świadectwo ekologiczne. 

 

Prace związane realizacją inwestycji rozpoczęły się jeszcze w 2015 r. W chwili obecnej trwa budowa kondygnacji podziemnych. Zakończenie budowy Wroniej 31 planowane jest na II kw. 2017 r.

 

Tagi: Ghelamco
Napisz pierwszy komentarz
CHB 14 Big
mantra