Kinnarps Polska Sp. z o.o. logoSpectra Development logoCOTEX Office Centre logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoAluprof S.A. logoBusiness House logoUNIMOR Development S.A. logoINTERBIURO logoVastint Poland Sp. z o.o. logoPRO-INVEST S.A. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoGhelamco Poland logoSchüco International Polska logoCity Space logoKart Sp. z o.o. logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoEURO STYL Spółka Akcyjna logoLobos Nieruchomości logoEcho Investment logoGłówka Pracuje logoCHB14 logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoOlivia Business Centre logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoOmnitech Sp. z o.o. logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoKwiaty dla biura logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoArchicom logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoGTV Lighting logoPorto Office B Sp. z o.o. logoCity Office logoOnyx Business Point logoFYI Commercial Consulting logoTorus logoLC Corp S.A. logoAgrobex Sp. z o.o. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoNowy Styl Group logoTétris Poland logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Projekt Wronia 31 w trakcie realizacji

Wronia 31
Rozpoczęły się prace związane z realizacją nowej inwestycji biurowej Ghelamco Poland w sąsiedztwie kompleksu Warsaw Spire – biurowca Wronia 31. Projekt dostarczy na stołeczny rynek 16 000 mkw.

Rozpoczęły się prace związane z realizacją nowej inwestycji biurowej Ghelamco Poland w sąsiedztwie kompleksu Warsaw Spire – biurowca Wronia 31. Projekt powstaje na działce znajdującej się na rogu ulic Łuckiej i Wroniej w obrębie placu Europejskiego. W 15-kondygnacyjnym obiekcie znajdzie się łącznie 16 000 mkw. powierzchni, w tym 15 150 mkw. przestrzeni biurowej i 850 mkw. przestrzeni handlowo-usługowej. W budynku powstaną dwa oddzielne wejścia, a także pasaż łączący budynek z placem Europejskim. Na 7 piętrze biurowca powstanie taras widokowy zwrócony w kierunku ulic Łuckiej i Wroniej. Inwestycja przewiduje także realizację niezależnego, podziemnego parkingu z 195 miejscami postojowymi oraz infrastrukturą dla miłośników jednośladów – 54 miejsc dla rowerów i dwie szatnie wyposażone w kabiny prysznicowe.

 

Projekt Wronia powstał w belgijskiej pracowni architektonicznej M. & J-M. Jaspers – J. Eyers & Partners. Obiekt będzie cechował się kameralną skalą, a także odmienną od Warsaw Spire koncepcją architektoniczną. Elewacja budynku zostanie wykończona takimi materiałami, jak kamień i szkło. Obiekt będzie harmonijnie współgrał z okoliczną zabudową.

 

Projekt Wronia 31 został zaprojektowany i jest realizowany zgodnie z zasadami zrównoważonego budownictwa. Obiekt będzie certyfikowany w systemie BREEAM. Wronia 31 będzie już dziewiątym budynkiem w portfolio Ghelamco, który otrzymał to świadectwo ekologiczne. 

 

Prace związane realizacją inwestycji rozpoczęły się jeszcze w 2015 r. W chwili obecnej trwa budowa kondygnacji podziemnych. Zakończenie budowy Wroniej 31 planowane jest na II kw. 2017 r.

 

Tagi: Ghelamco
Napisz pierwszy komentarz
mantra