Kinnarps Polska Sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoSpectra Development logoARTSERVIS sp. z o.o. logoRIS Kotes logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoVantage Development S.A. logoCOTEX Office Centre logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoAluprof S.A. logoKart Sp. z o.o. logoKwiaty dla biura logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoTétris Poland logoPodium Investment logoGalicyjska Investment Sp. z o.o. logoPorto Office A Sp. z o.o. logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoGTV Lighting logoBusiness House logoCity Space logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoTorus logoForbo Flooring Systems Polska logoOlivia Business Centre logoINTER-BUD logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoINTERBIURO logoNowy Styl Group logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
Raport 2018

Jest pozwolenie na użytkowanie dla Tryton Business House

Tryton Business House
Tryton Business House
Spółka Echo Investment uzyskała pozwolenie na użytkowanie gdańskiego obiektu biurowego Tryton Business House, który znajduje się w centrum miasta przy skrzyżowaniu ul. Jana z Kolna i Wałów Piastowskich.

Spółka Echo Investment uzyskała pozwolenie na użytkowanie gdańskiego obiektu biurowego Tryton Business House. Jesteśmy bardzo zadowoleni z tego, że dostarczyliśmy na trójmiejski rynek 22 000 mkw. nowoczesnej powierzchni biurowej. W budynku działają już firmy: Kainos Software, PGS Software, a także EY – dawniej Ernst & Young – międzynarodowa firma audytorsko-doradcza – mówi Mirosław Nowak, project manager z Działu Biur i Hoteli Echo Investment. Na wynajęcie powierzchni w biurowcu Tryton Business House zdecydowała się także firma Ciklum, która zajmie w obiekcie ok. 1000 mkw. Obecnie prowadzone są również zaawansowane rozmowy z kolejnymi potencjalnymi najemcami.

 

Tryton Business House jest nowoczesnym biurowcem klasy A, który oferuje 22 000 mkw. powierzchni biurowej. Budynek powstaje w centrum Gdańska przy skrzyżowaniu ul. Jana z Kolna i Wałów Piastowskich. W biurowcu znajdzie się podziemny parking z 262 miejscami postojowymi dla samochodów. W projekcie, którego autorem jest pracownia Arch-Deco z Gdyni, uwzględniono również 72 zadaszone miejsca postojowe dla rowerów. Rowerzyści będą mogli również skorzystać z pryszniców, szatni i suszarni. Tryton Business House jest budynkiem o zróżnicowanej bryle – od strony ul. Jana z Kolna będzie miał 6-kondygnacji, a w środkowej części 11. Obie części połączone zostaną jednokondygnacyjnym hallem – łącznikiem pełniącym funkcję usługowo-biurową, będący ogólnodostępnym pasażem z przejściem w kierunku dworca kolejowego Gdańsk-Główny.

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz
Galicyjska - duży
mantra