HAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoGhelamco Poland logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoCity Space logoOmnitech Sp. z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoKart Sp. z o.o. logoLobos Nieruchomości logoFYI Commercial Consulting logoVastint Poland Sp. z o.o. logoEcho Investment logoGłówka Pracuje logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoDEVCO Sp. z.o.o. logoGTV Lighting logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoPorto Office B Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoKwiaty dla biura logoNowy Styl Group logoTorus logoCHB14 logoBusiness House logoArchicom logoINTERBIURO logoEURO STYL Spółka Akcyjna logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoOnyx Business Point logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoLC Corp S.A. logoCOTEX Office Centre logoSchüco International Polska logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoPRO-INVEST S.A. logoUNIMOR Development S.A. logoTétris Poland logoCity Office logoSpectra Development logoOlivia Business Centre logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Jest pozwolenie na użytkowanie dla Tryton Business House

Tryton Business House
Tryton Business House
Spółka Echo Investment uzyskała pozwolenie na użytkowanie gdańskiego obiektu biurowego Tryton Business House, który znajduje się w centrum miasta przy skrzyżowaniu ul. Jana z Kolna i Wałów Piastowskich.

Spółka Echo Investment uzyskała pozwolenie na użytkowanie gdańskiego obiektu biurowego Tryton Business House. Jesteśmy bardzo zadowoleni z tego, że dostarczyliśmy na trójmiejski rynek 22 000 mkw. nowoczesnej powierzchni biurowej. W budynku działają już firmy: Kainos Software, PGS Software, a także EY – dawniej Ernst & Young – międzynarodowa firma audytorsko-doradcza – mówi Mirosław Nowak, project manager z Działu Biur i Hoteli Echo Investment. Na wynajęcie powierzchni w biurowcu Tryton Business House zdecydowała się także firma Ciklum, która zajmie w obiekcie ok. 1000 mkw. Obecnie prowadzone są również zaawansowane rozmowy z kolejnymi potencjalnymi najemcami.

 

Tryton Business House jest nowoczesnym biurowcem klasy A, który oferuje 22 000 mkw. powierzchni biurowej. Budynek powstaje w centrum Gdańska przy skrzyżowaniu ul. Jana z Kolna i Wałów Piastowskich. W biurowcu znajdzie się podziemny parking z 262 miejscami postojowymi dla samochodów. W projekcie, którego autorem jest pracownia Arch-Deco z Gdyni, uwzględniono również 72 zadaszone miejsca postojowe dla rowerów. Rowerzyści będą mogli również skorzystać z pryszniców, szatni i suszarni. Tryton Business House jest budynkiem o zróżnicowanej bryle – od strony ul. Jana z Kolna będzie miał 6-kondygnacji, a w środkowej części 11. Obie części połączone zostaną jednokondygnacyjnym hallem – łącznikiem pełniącym funkcję usługowo-biurową, będący ogólnodostępnym pasażem z przejściem w kierunku dworca kolejowego Gdańsk-Główny.

 

Napisz pierwszy komentarz
mantra