PRO-INVEST S.A. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoKart Sp. z o.o. logoSpectra Development logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoINTERBIURO logoSchüco International Polska logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoCity Space logoPartner Capital Group logoDoradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logoOnyx Business Point logoVastint Poland Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoAluprof S.A. logoDorbud S.A. logoHAVRE Sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoUNIMOR Development S.A. logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoArchicom logoKwiaty dla biura logoOmnitech Sp. z o.o. logoLC Corp S.A. logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logoDEVCO Sp. z.o.o. logoCHB14 logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoGTV Lighting logoEURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoGhelamco Poland logoAgrobex Sp. z o.o. logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoFYI Commercial Consulting logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoOlivia Business Centre logoLobos Nieruchomości logoPorto Office B Sp. z o.o. logoTorus logoBusiness House logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoEcho Investment logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
raport wyd 2017

Jest pozwolenie na użytkowanie dla Tryton Business House

Tryton Business House
Tryton Business House
Spółka Echo Investment uzyskała pozwolenie na użytkowanie gdańskiego obiektu biurowego Tryton Business House, który znajduje się w centrum miasta przy skrzyżowaniu ul. Jana z Kolna i Wałów Piastowskich.

Spółka Echo Investment uzyskała pozwolenie na użytkowanie gdańskiego obiektu biurowego Tryton Business House. Jesteśmy bardzo zadowoleni z tego, że dostarczyliśmy na trójmiejski rynek 22 000 mkw. nowoczesnej powierzchni biurowej. W budynku działają już firmy: Kainos Software, PGS Software, a także EY – dawniej Ernst & Young – międzynarodowa firma audytorsko-doradcza – mówi Mirosław Nowak, project manager z Działu Biur i Hoteli Echo Investment. Na wynajęcie powierzchni w biurowcu Tryton Business House zdecydowała się także firma Ciklum, która zajmie w obiekcie ok. 1000 mkw. Obecnie prowadzone są również zaawansowane rozmowy z kolejnymi potencjalnymi najemcami.

 

Tryton Business House jest nowoczesnym biurowcem klasy A, który oferuje 22 000 mkw. powierzchni biurowej. Budynek powstaje w centrum Gdańska przy skrzyżowaniu ul. Jana z Kolna i Wałów Piastowskich. W biurowcu znajdzie się podziemny parking z 262 miejscami postojowymi dla samochodów. W projekcie, którego autorem jest pracownia Arch-Deco z Gdyni, uwzględniono również 72 zadaszone miejsca postojowe dla rowerów. Rowerzyści będą mogli również skorzystać z pryszniców, szatni i suszarni. Tryton Business House jest budynkiem o zróżnicowanej bryle – od strony ul. Jana z Kolna będzie miał 6-kondygnacji, a w środkowej części 11. Obie części połączone zostaną jednokondygnacyjnym hallem – łącznikiem pełniącym funkcję usługowo-biurową, będący ogólnodostępnym pasażem z przejściem w kierunku dworca kolejowego Gdańsk-Główny.

 

Napisz pierwszy komentarz
Hilton 750x140
mantra