City Space logoPRO-INVEST S.A. logoEURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoSchüco International Polska logoFYI Commercial Consulting logoGhelamco Poland logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoTorus logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoOlivia Business Centre logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoDorbud S.A. logoKart Sp. z o.o. logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoNowy Styl Group logoGTV Lighting logoDEVCO Sp. z.o.o. logoCHB14 logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoUNIMOR Development S.A. logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logoKwiaty dla biura logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoVastint Poland Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoPorto Office B Sp. z o.o. logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoArchicom logoOnyx Business Point logoINTERBIURO logoPartner Capital Group logoLC Corp S.A. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoEcho Investment logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoOmnitech Sp. z o.o. logoLobos Nieruchomości logoSpectra Development logoAgrobex Sp. z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoBusiness House logoDoradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
raport wyd 2017

Modernizacja C200 Office dobiega końca

C200 Office
Prace związane z modernizacją biurowca C200 Office, realizowanej przez trójmiejskiego dewelopera EURO STYL, powoli zmierzają ku końcowi.

Modernizacja biurowca C200 Office, realizowana przez trójmiejskiego dewelopera EURO STYL, powoli zmierza ku końcowi. Obecnie prowadzone są prace związane z przygotowaniem terenów zielonych wokół budynku, grodzeniem terenu, oświetleniem zewnętrznym oraz małą architekturą. Zakończona została budowa nowych dróg i miejsc parkingowych oraz remont istniejącego już wcześniej układu drogowego wokół budynku – informuje kierownik projektu Mirosław Jaroszewicz. Z kolei wewnątrz budynku trwają prace wykończeniowe i instalacyjne części wspólnych biurowca tj. m.in. montaż sufitów podwieszanych, wykańczanie sanitariatów czy montaż oświetlenia i instalacji bezpieczeństwa.

W inwestycji przygotowywane są również udogodnienia dla przyszłych pracowników i gości biurowca. Przykładowo na parterze obiektu znajdzie się klub fitness w stylu vintage – siłownia C200 Fitness – który będzie samoobsługowy i dostępny przez całą dobę. Do dyspozycji użytkowników dostępna będzie w pełni wyposażona strefa wolnych ciężarów wraz z urządzeniem Half Rack z podestem i sztangą olimpijską, strefa cardio z bieżniami firmy Matrix oraz sale do ćwiczeń indywidualnych oraz grupowych. W klubie znajdzie się również urządzenie do treningu funkcjonalnego – znane i używane w kręgach najlepszych trenerów na świecie – Keiser Functional Trainer – podkreśla trener personalny Michał Andryszczyk. Siłownia zostanie otwarta w kwietniu br.

Na parterze biurowca zlokalizowana będzie także sala konferencyjna dostępna dla najemców C200 Office i dla klientów zewnętrznych. W inwestycji znajdzie się również kiosk, kantyna oraz 120-metrowy showroom, pozwalający na zapoznanie się m.in. z możliwymi standardami wykończenia biur. Pomieszczenie to zostało podzielone na strefę formalną z salą konferencyjną i gabinetem, przestrzeń otwartą (recepcja, open space), a także strefę chillroomu. Budynek C200 cechuje się dużą elastycznością możliwości aranżacji. W showroomie chcieliśmy pokazać różne sposoby zaaranżowania przestrzeni biurowej, oferującej wygodne miejsca pracy zarówno na powierzchni typu open space, jak i gabinetowej Miejsca do rozmów w zespołach oraz kanapy z wysokimi oparciami do rozmów telefonicznych i mniej formalnych spotkań, to propozycje stanowiące uzupełnienie przestrzeni biurowej wzorem naszych zachodnich i skandynawskich przyjaciół – wymienia projektantka showroomu w C200 Office Agnieszka Hepner.

Realizacja inwestycji firmy EURO STYL u zbiegu ulicy Jana z Kolna i Marynarki Polskiej rozpoczęła się w kwietniu 2014 r. Biurowiec, którego otwarcie zaplanowano na przełom marca i kwietnia 2016 r., dostarczy na rynek 16 050 mkw. powierzchni biurowej. Obiekt posiada 7 kondygnacji nadziemnych i 1 podziemną. W hali garażowej od dyspozycji najemców oddanych zostanie 25 miejsc parkingowych, rowerownia wraz z szatniami dla cyklistów oraz pomieszczenia magazynowe. Na zewnątrz zaplanowano duży parking naziemny z 329 stanowiskami dla samochodów. Wśród pierwszych najemców obiektu znajduje się firma Powel.
 

Napisz pierwszy komentarz
Hilton 750x140
mantra