Kart Sp. z o.o. logoINTERBIURO logoPorto Office A Sp. z o.o. logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoNowy Styl Group logoVastint Poland Sp. z o.o. logoINTER-BUD logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoCity Space logoAgrobex Sp. z o.o. logoTorus logoHAVRE Sp. z o.o. logoBusiness House logoRIS Kotes logoSpectra Development logoARTSERVIS sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoForbo Flooring Systems Polska logoCOTEX Office Centre logoGTV Lighting logoAluprof S.A. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoGalicyjska Investment Sp. z o.o. logoKwiaty dla biura logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoVantage Development S.A. logoTétris Poland logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoUNIMOR Development S.A. logoPodium Investment logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
Raport 2018

Epam System otworzy kolejne biuro w kompleksie Quattro Business Park

Quattro Business Park
Quattro Business Park
W marcu br. w biurowcu Five wchodzącego w skład krakowskiego kompleksu Quattro Business Park otworzone zostanie nowe biuro firmy Epam Systems, w którym znajdzie prace ponad 600 osób.

W marcu br. w biurowcu Five wchodzącego w skład krakowskiego kompleksu Quattro Business Park otworzone zostanie nowe biuro firmy Epam Systems działającej w branży tworzenia oprogramowania, w którym znajdzie prace ponad 600 osób. Poszukujemy pracowników praktycznie do wszystkich działów firmy. Począwszy od działu operacyjnego i dostarczania usług gdzie potrzebujemy programistów z zakresu wielu technologii, testerów, analityków biznesowych po liderów projektów oraz architektów systemowych. Dodatkowo rozbudowujemy zespoły kadr, marketingu oraz rekrutacji – mówi Sebastian  Dyla, specjalista ds. marketingu rekrutacyjnego w Epam Systems. Nowa krakowska siedziba jest kolejną lokalizacją, którą międzynarodowa korporacja będzie zajmować w kompleksie Quattro Business Park.

 

Warto dodać, iż Kraków jest pierwszym miastem, w którym firma zdecydowała się otworzyć swoją siedzibę w Polsce. Obecnie Epam Systems, oprócz stolicy Małopolski, posiada biura także w Gdańsku oraz we Wrocławiu. Zatrudnia w nich ponad 650 osób, ale w tym roku firma planuje podwoić tę liczbę.

 

Polska jest bardzo ważnym rynkiem rozwoju dla firmy z kilku powodów: polscy programiści, analitycy, testerzy są jednymi z najbardziej uznanych na świecie, ze względu na ich ogromną wiedzę, znakomite doświadczenie oraz innowacyjność. Dodatkowo, wielu z naszych kluczowych klientów ma swoje biura w Polsce, dlatego też jesteśmy w stanie połączyć nasze cele biznesowe z celami naszych klientów oraz dostępnością wspaniałych kadr w jednej lokalizacji. Jako lider i największa firma w branży tworzenia oprogramowania, w regionie centralnej i wschodniej Europy, chcemy również stać się liderem na rynku polskim – mówi Sebastian Dyla. Kraków pod względem rynku IT bardzo prężnie się rozwija. Można tu znaleźć wielu wysoko wykwalifikowanych pracowników, posiadających bardzo ciekawe doświadczenie. Kraków jest również jedną z najlepszych lokalizacji do rozwoju biznesu w tej części świata – dodaje.

 

Biurowiec Five wchodzi w skład kompleksu Quattro Business Park, należącego do Grupy Buma, który znajduje się przy al. gen. Bora-Komorowskiego. Budowa obiektu oferującego 8700 mkw. wystartowała w II poł. 2014 r i zakończyła się w ubiegłym roku. Biurowiec posiada 7 kondygnacji naziemnych oraz jedną podziemną.

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz
CHB 14 Big
mantra