Aluprof S.A. logoOnyx Business Point logoEURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoDoradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logoDorbud S.A. logoPartner Capital Group logoLobos Nieruchomości logoUNIMOR Development S.A. logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoSpectra Development logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoTorus logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoEcho Investment logoPorto Office B Sp. z o.o. logoArchicom logoNowy Styl Group logoBusiness House logoDEVCO Sp. z.o.o. logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoPRO-INVEST S.A. logoCity Space logoKart Sp. z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoGTV Lighting logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoCHB14 logoSchüco International Polska logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoFYI Commercial Consulting logoOmnitech Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoLC Corp S.A. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoAgrobex Sp. z o.o. logoGhelamco Poland logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoINTERBIURO logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoKwiaty dla biura logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
raport wyd 2017

EKO Jest pozwolenie na użytkowanie dla PRIME Corporate Center

PRIME Corporate Center
Obiekt biurowy PRIME Corporate Center znajdujący się przy ul. Grzybowskiej 78 na warszawskiej Woli otrzymał prawomocne pozwolenie na użytkowanie.

Obiekt biurowy PRIME Corporate Center znajdujący się przy ul. Grzybowskiej 78 na warszawskiej Woli otrzymał prawomocne pozwolenie na użytkowanie. Tym samym, budowa projektu prowadzonego przez Golub GetHouse, została zakończona po ok. dwóch latach od rozpoczęcia realizacji inwestycji.

 

96-metrowy budynek jest w całości wynajęty przez bank Raiffeisen Polbank, który w PRIME Corporate Center otworzy swoją nową główną siedzibę. Z kolei na powierzchni handlowo-usługowej znajdującej się na parterze powstał jeden z oddziałów banku. Obecnie w budynku prowadzone są prace adaptacyjne związane z przeprowadzką najemcy, które potrwają jeszcze przez najbliższe tygodnie.     

 

Generalnym wykonawcą inwestycji PRIME Corporate Center jest firma Warbud. Za jej projekt architektoniczny odpowiada pracownia Solomon Cordwell Buenz z Chicago, która współpracuje lokalnie z firmą Epstein. Biurowiec oferujący łącznie 20 148 mkw. powierzchni najmu został zrealizowany zgodnie z wymogami certyfikacji ekologicznej BREEAM na poziomie Bardzo dobry.

 

Golub GetHouse to jest firmą deweloperską i inwestycyjną, która od ponad 50 lat dostarcza pełen zakres usług na rynku nieruchomości w Stanach Zjednoczonych i Europie. W Warszawie Golub GetHouse zrealizował dotychczas takie inwestycje biurowe jak: Warsaw Financial Center, International Business Center oraz Warsaw Corporate Center. Obecnie wspólnie z Mennicą Polską, firma realizuje także projekt Mennica Legacy Tower – 130-metrową wieżę oraz sąsiadujący z nią budynek.
 

Napisz pierwszy komentarz
CHB 14 Big
mantra