Tętnowski Development Sp. z o.o. logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoSpectra Development logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoCity Space logoPorto Office B Sp. z o.o. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoSchüco International Polska logoDEVCO Sp. z.o.o. logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoEcho Investment logoCOTEX Office Centre logoKwiaty dla biura logoUNIMOR Development S.A. logoEURO STYL Spółka Akcyjna logoBusiness House logoPRO-INVEST S.A. logoGTV Lighting logoTétris Poland logoAgrobex Sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoOmnitech Sp. z o.o. logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoKart Sp. z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoHAVRE Sp. z o.o. logoLobos Nieruchomości logoLC Corp S.A. logoINTERBIURO logoGłówka Pracuje logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoAluprof S.A. logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoTorus logoCity Office logoGhelamco Poland logoArchicom logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoOnyx Business Point logoCHB14 logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

EKO Jest pozwolenie na użytkowanie dla PRIME Corporate Center

PRIME Corporate Center
Obiekt biurowy PRIME Corporate Center znajdujący się przy ul. Grzybowskiej 78 na warszawskiej Woli otrzymał prawomocne pozwolenie na użytkowanie.

Obiekt biurowy PRIME Corporate Center znajdujący się przy ul. Grzybowskiej 78 na warszawskiej Woli otrzymał prawomocne pozwolenie na użytkowanie. Tym samym, budowa projektu prowadzonego przez Golub GetHouse, została zakończona po ok. dwóch latach od rozpoczęcia realizacji inwestycji.

 

96-metrowy budynek jest w całości wynajęty przez bank Raiffeisen Polbank, który w PRIME Corporate Center otworzy swoją nową główną siedzibę. Z kolei na powierzchni handlowo-usługowej znajdującej się na parterze powstał jeden z oddziałów banku. Obecnie w budynku prowadzone są prace adaptacyjne związane z przeprowadzką najemcy, które potrwają jeszcze przez najbliższe tygodnie.     

 

Generalnym wykonawcą inwestycji PRIME Corporate Center jest firma Warbud. Za jej projekt architektoniczny odpowiada pracownia Solomon Cordwell Buenz z Chicago, która współpracuje lokalnie z firmą Epstein. Biurowiec oferujący łącznie 20 148 mkw. powierzchni najmu został zrealizowany zgodnie z wymogami certyfikacji ekologicznej BREEAM na poziomie Bardzo dobry.

 

Golub GetHouse to jest firmą deweloperską i inwestycyjną, która od ponad 50 lat dostarcza pełen zakres usług na rynku nieruchomości w Stanach Zjednoczonych i Europie. W Warszawie Golub GetHouse zrealizował dotychczas takie inwestycje biurowe jak: Warsaw Financial Center, International Business Center oraz Warsaw Corporate Center. Obecnie wspólnie z Mennicą Polską, firma realizuje także projekt Mennica Legacy Tower – 130-metrową wieżę oraz sąsiadujący z nią budynek.
 

Napisz pierwszy komentarz
mantra