Fabryka Mebli Biurowych MDD logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoUNIMOR Development S.A. logoDorbud S.A. logoAluprof S.A. logoOlivia Business Centre logoBREMA Sp. z.o.o. logoBusiness House logoSawig Invest Group logoPorto Office B Sp. z o.o. logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoArchicom logoEURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoPlac Zamkowy – Business with Heritage/ Senatorska Investment Sp. z o.o. logoPartner Capital Group logoINTERBIURO logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoKart Sp. z o.o. logoKarimpol Polska Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoTorus logoVastint Poland Sp. z o.o. logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoNowy Styl Group logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoHAVRE Sp. z o.o. logoALLCON INVESTMENT logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoKwiaty dla biura logoEcho Investment logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoDoradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logoCity Space logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoOmnitech Sp. z o.o. logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logoWOMAK HOLDING logoSchüco International Polska logoAgrobex Sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoHexagon logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoLobos Nieruchomości logoTriGranit Corporation logoCHB14 logoGhelamco Poland logoEcophon Saint-Gobain logoFYI Commercial Consulting logoPRO-INVEST S.A. logoAWIM Grupa Inwestycyjna logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

EKO Jest pozwolenie na użytkowanie dla PRIME Corporate Center

PRIME Corporate Center
Obiekt biurowy PRIME Corporate Center znajdujący się przy ul. Grzybowskiej 78 na warszawskiej Woli otrzymał prawomocne pozwolenie na użytkowanie.

Obiekt biurowy PRIME Corporate Center znajdujący się przy ul. Grzybowskiej 78 na warszawskiej Woli otrzymał prawomocne pozwolenie na użytkowanie. Tym samym, budowa projektu prowadzonego przez Golub GetHouse, została zakończona po ok. dwóch latach od rozpoczęcia realizacji inwestycji.

 

96-metrowy budynek jest w całości wynajęty przez bank Raiffeisen Polbank, który w PRIME Corporate Center otworzy swoją nową główną siedzibę. Z kolei na powierzchni handlowo-usługowej znajdującej się na parterze powstał jeden z oddziałów banku. Obecnie w budynku prowadzone są prace adaptacyjne związane z przeprowadzką najemcy, które potrwają jeszcze przez najbliższe tygodnie.     

 

Generalnym wykonawcą inwestycji PRIME Corporate Center jest firma Warbud. Za jej projekt architektoniczny odpowiada pracownia Solomon Cordwell Buenz z Chicago, która współpracuje lokalnie z firmą Epstein. Biurowiec oferujący łącznie 20 148 mkw. powierzchni najmu został zrealizowany zgodnie z wymogami certyfikacji ekologicznej BREEAM na poziomie Bardzo dobry.

 

Golub GetHouse to jest firmą deweloperską i inwestycyjną, która od ponad 50 lat dostarcza pełen zakres usług na rynku nieruchomości w Stanach Zjednoczonych i Europie. W Warszawie Golub GetHouse zrealizował dotychczas takie inwestycje biurowe jak: Warsaw Financial Center, International Business Center oraz Warsaw Corporate Center. Obecnie wspólnie z Mennicą Polską, firma realizuje także projekt Mennica Legacy Tower – 130-metrową wieżę oraz sąsiadujący z nią budynek.
 

Napisz pierwszy komentarz
real connect 2017
mantra