ARTSERVIS sp. z o.o. logoForbo Flooring Systems Polska logoFYI Commercial Consulting logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoGalicyjska Investment Sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoCity Space logoVastint Poland Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoBusiness House logoDEVCO Sp. z.o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoPorto Office A Sp. z o.o. logoSpectra Development logoINTER-BUD logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoKwiaty dla biura logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoPodium Investment logoTorus logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoAluprof S.A. logoINTERBIURO logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoVantage Development S.A. logoKart Sp. z o.o. logoGTV Lighting logoRIS Kotes logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoTétris Poland logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
Raport 2018

EKO Jest pozwolenie na użytkowanie dla PRIME Corporate Center

PRIME Corporate Center
Obiekt biurowy PRIME Corporate Center znajdujący się przy ul. Grzybowskiej 78 na warszawskiej Woli otrzymał prawomocne pozwolenie na użytkowanie.

Obiekt biurowy PRIME Corporate Center znajdujący się przy ul. Grzybowskiej 78 na warszawskiej Woli otrzymał prawomocne pozwolenie na użytkowanie. Tym samym, budowa projektu prowadzonego przez Golub GetHouse, została zakończona po ok. dwóch latach od rozpoczęcia realizacji inwestycji.

 

96-metrowy budynek jest w całości wynajęty przez bank Raiffeisen Polbank, który w PRIME Corporate Center otworzy swoją nową główną siedzibę. Z kolei na powierzchni handlowo-usługowej znajdującej się na parterze powstał jeden z oddziałów banku. Obecnie w budynku prowadzone są prace adaptacyjne związane z przeprowadzką najemcy, które potrwają jeszcze przez najbliższe tygodnie.     

 

Generalnym wykonawcą inwestycji PRIME Corporate Center jest firma Warbud. Za jej projekt architektoniczny odpowiada pracownia Solomon Cordwell Buenz z Chicago, która współpracuje lokalnie z firmą Epstein. Biurowiec oferujący łącznie 20 148 mkw. powierzchni najmu został zrealizowany zgodnie z wymogami certyfikacji ekologicznej BREEAM na poziomie Bardzo dobry.

 

Golub GetHouse to jest firmą deweloperską i inwestycyjną, która od ponad 50 lat dostarcza pełen zakres usług na rynku nieruchomości w Stanach Zjednoczonych i Europie. W Warszawie Golub GetHouse zrealizował dotychczas takie inwestycje biurowe jak: Warsaw Financial Center, International Business Center oraz Warsaw Corporate Center. Obecnie wspólnie z Mennicą Polską, firma realizuje także projekt Mennica Legacy Tower – 130-metrową wieżę oraz sąsiadujący z nią budynek.
 


0.0
Napisz pierwszy komentarz
Galicyjska - duży
mantra