Porto Office B Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoDorbud S.A. logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logoHexagon logoLobos Nieruchomości logoOmnitech Sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoBusiness House logoEURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoBREMA Sp. z.o.o. logoArchicom logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoKart Sp. z o.o. logoPartner Capital Group logoHAVRE Sp. z o.o. logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoGhelamco Poland logoALLCON INVESTMENT logoCity Space logoTriGranit Corporation logoAluprof S.A. logoNowy Styl Group logoPRO-INVEST S.A. logoOlivia Business Centre logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoKwiaty dla biura logoUNIMOR Development S.A. logoWOMAK HOLDING logoTorus logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoAgrobex Sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoDoradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logoCHB14 logoEcophon Saint-Gobain logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoINTERBIURO logoPlac Zamkowy – Business with Heritage/ Senatorska Investment Sp. z o.o. logoSchüco International Polska logoVastint Poland Sp. z o.o. logoEcho Investment logoKarimpol Polska Sp. z o.o. logoSawig Invest Group logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Quad/Graphics z biurem w Olivia Four

OBC z lotu ptaka
OBC z lotu ptaka
Amerykańska firma otworzy w gdańskim kompleksie Olivia Business Centre kolejne w Polsce Centrum Usług Wspólnych. W biurze znajdującym się w budynku Olivia Four prace znajdzie 100 grafików i informatyków.

Amerykańska firma – Quad/Graphics – otworzy w gdańskim kompleksie Olivia Business Centre Centrum Usług Wspólnych. W biurze znajdującym się w budynku Olivia Four prace znajdzie 100 grafików i informatyków. Firma jest globalnym dostawcą usług poligraficznych przeznaczonych dla wydawców czasopism, katalogów oraz materiałów reklamowych. W jej polskich oddziałach pracuje ponad 1700 osób.

 

Gdańsk jest już kolejnym miastem, po Pile i Wyszkowie, w którym Quad/Graphics otwiera swoje Centrum Usług Wspólnych. Pracujące w gdańskim biurze osoby będą wykonywać szeroki zakres prac graficznych oraz informatycznych na rzecz amerykańskich kontrahentów. Udowodniliśmy, że wiedza merytoryczna oraz umiejętności językowe naszych pracowników są na poziomie gwarantującym sprawne świadczenie tego typu usług. Działalność offshoringową z sukcesem prowadzimy już w dwóch innych lokalizacjach i dalej chcemy ją rozwijać – powiedział Jakub Dyląg, dyrektor zarządzający Quad/Graphics Europe.

 

Jednym z czynników, które zachęciły firmę do otwarcia nowego biura w Gdańsku, jest oferta edukacyjna miasta i chęć do współpracy ze strony przedstawicieli lokalnych szkół wyższych i ponadgimnazjalnych. Uważamy, że dynamicznie rozwijające się Trójmiasto jest atrakcyjnym miejscem dla biznesu – mówi Jakub Dyląg. Liczymy także na owocną współpracę z lokalnymi szkołami m.in. Akademią Sztuk Pięknych czy Politechniką Gdańską, które kształcą studentów w pożądanych przez nas kierunkach i pomogą nam wyłowić wiele młodych talentów – dodaje.

 

Centrum usług wspólnych obsługujące procesy graficzne to zupełna nowość w Trójmieście i z pewnością jeden z niewielu takich projektów w skali całego kraju. Lokalizacja Quad Graphics w naszym regionie stwarza niepowtarzalne możliwości pracy w branży kreatywnej, którą chcemy tutaj rozwijać – mówi Mieczysław Struk, Marszałek Województwa Pomorskiego.

 

Quad/Graphics, z siedzibą w Stanach Zjednoczonych, zatrudnia około 22 tys. pracowników w ponad 50 zakładach produkcyjnych znajdujących się w Ameryce Północnej, Ameryce Południowej oraz Europie.

 

Olivia Four jest 11-piętrowym biurowcem klasy A, który powstał w ramach czwartego etapu inwestycji Olivia Business Centre. Obiekt oferuje ponad 14 700 mkw. powierzchni biurowej do wynajęcia. Wśród grona najemców oddanego do użytku w 2014 r. biurowca znajdują się takie firmy jak: Acxiom, Allianz, Alnet Systems, Atos, Competence Call Center, Epam Systems, Generali, HK Finance, LOTOS-Air BP, Moore Stephens, Omida Logistics, Playsoft czy Schibsted Tech Polska. W Olivia Four znajduje się również miejsce dla start-upów oraz małych i średnich przedsiębiorstw. M.in. z myślą o nich parter, pierwsze i drugie piętro budynku zostało przeznaczone na przestrzeń rozwoju innowacji O4, łączącą w sobie multimedialne centrum konferencyjne, różnej wielkości powierzchnie biurowe, przestrzeń coworkingową z biurkami do wynajęcia na godziny i część socjalną.
 

Napisz pierwszy komentarz
real connect 2017
mantra