Galicyjska Investment Sp. z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoPodium Investment logoCOTEX Office Centre logoINTERBIURO logoTorus logoINTER-BUD logoVastint Poland Sp. z o.o. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoKwiaty dla biura logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoForbo Flooring Systems Polska logoSpectra Development logoBusiness House logoVantage Development S.A. logoOlivia Business Centre logoRIS Kotes logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoAgrobex Sp. z o.o. logoARTSERVIS sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoGTV Lighting logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoCity Space logoAluprof S.A. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoPorto Office A Sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoUNIMOR Development S.A. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoKart Sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoTétris Poland logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
Raport 2018

Quad/Graphics z biurem w Olivia Four

OBC z lotu ptaka
OBC z lotu ptaka
Amerykańska firma otworzy w gdańskim kompleksie Olivia Business Centre kolejne w Polsce Centrum Usług Wspólnych. W biurze znajdującym się w budynku Olivia Four prace znajdzie 100 grafików i informatyków.

Amerykańska firma – Quad/Graphics – otworzy w gdańskim kompleksie Olivia Business Centre Centrum Usług Wspólnych. W biurze znajdującym się w budynku Olivia Four prace znajdzie 100 grafików i informatyków. Firma jest globalnym dostawcą usług poligraficznych przeznaczonych dla wydawców czasopism, katalogów oraz materiałów reklamowych. W jej polskich oddziałach pracuje ponad 1700 osób.

 

Gdańsk jest już kolejnym miastem, po Pile i Wyszkowie, w którym Quad/Graphics otwiera swoje Centrum Usług Wspólnych. Pracujące w gdańskim biurze osoby będą wykonywać szeroki zakres prac graficznych oraz informatycznych na rzecz amerykańskich kontrahentów. Udowodniliśmy, że wiedza merytoryczna oraz umiejętności językowe naszych pracowników są na poziomie gwarantującym sprawne świadczenie tego typu usług. Działalność offshoringową z sukcesem prowadzimy już w dwóch innych lokalizacjach i dalej chcemy ją rozwijać – powiedział Jakub Dyląg, dyrektor zarządzający Quad/Graphics Europe.

 

Jednym z czynników, które zachęciły firmę do otwarcia nowego biura w Gdańsku, jest oferta edukacyjna miasta i chęć do współpracy ze strony przedstawicieli lokalnych szkół wyższych i ponadgimnazjalnych. Uważamy, że dynamicznie rozwijające się Trójmiasto jest atrakcyjnym miejscem dla biznesu – mówi Jakub Dyląg. Liczymy także na owocną współpracę z lokalnymi szkołami m.in. Akademią Sztuk Pięknych czy Politechniką Gdańską, które kształcą studentów w pożądanych przez nas kierunkach i pomogą nam wyłowić wiele młodych talentów – dodaje.

 

Centrum usług wspólnych obsługujące procesy graficzne to zupełna nowość w Trójmieście i z pewnością jeden z niewielu takich projektów w skali całego kraju. Lokalizacja Quad Graphics w naszym regionie stwarza niepowtarzalne możliwości pracy w branży kreatywnej, którą chcemy tutaj rozwijać – mówi Mieczysław Struk, Marszałek Województwa Pomorskiego.

 

Quad/Graphics, z siedzibą w Stanach Zjednoczonych, zatrudnia około 22 tys. pracowników w ponad 50 zakładach produkcyjnych znajdujących się w Ameryce Północnej, Ameryce Południowej oraz Europie.

 

Olivia Four jest 11-piętrowym biurowcem klasy A, który powstał w ramach czwartego etapu inwestycji Olivia Business Centre. Obiekt oferuje ponad 14 700 mkw. powierzchni biurowej do wynajęcia. Wśród grona najemców oddanego do użytku w 2014 r. biurowca znajdują się takie firmy jak: Acxiom, Allianz, Alnet Systems, Atos, Competence Call Center, Epam Systems, Generali, HK Finance, LOTOS-Air BP, Moore Stephens, Omida Logistics, Playsoft czy Schibsted Tech Polska. W Olivia Four znajduje się również miejsce dla start-upów oraz małych i średnich przedsiębiorstw. M.in. z myślą o nich parter, pierwsze i drugie piętro budynku zostało przeznaczone na przestrzeń rozwoju innowacji O4, łączącą w sobie multimedialne centrum konferencyjne, różnej wielkości powierzchnie biurowe, przestrzeń coworkingową z biurkami do wynajęcia na godziny i część socjalną.
 


0.0
Napisz pierwszy komentarz
CHB 14 Big
mantra