EURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoAgrobex Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoGhelamco Poland logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoTorus logoGTV Lighting logoOnyx Business Point logoVastint Poland Sp. z o.o. logoSchüco International Polska logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoSpectra Development logoCHB14 logoArchicom logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoINTERBIURO logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoLobos Nieruchomości logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoOmnitech Sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoCOTEX Office Centre logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoCity Space logoPartner Capital Group logoHAVRE Sp. z o.o. logoLC Corp S.A. logoDoradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logoPRO-INVEST S.A. logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoKwiaty dla biura logoPorto Office B Sp. z o.o. logoKart Sp. z o.o. logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoEcho Investment logoDEVCO Sp. z.o.o. logoDorbud S.A. logoBusiness House logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
raport wyd 2017

Nowy klub fitness w C200 Office – otwarcie już w najbliższą sobotę

Wizualizacja siłowni C200 Fitness
23 kwietnia br. zostanie otwarta siłownia C200 Fitness znajdująca się w inwestycji biurowej C200 Office. Z tej okazji deweloper projektu – Euro Styl – zaplanował dzień otwarty.

23 kwietnia br. zostanie otwarta siłownia C200 Fitness znajdująca się w inwestycji biurowej C200 Office, zlokalizowanej przy ul. Marynarki Polskiej 163 w Gdańsku. Z tej okazji deweloper projektu – Euro Styl – zaplanował dzień otwarty z wieloma atrakcjami. Jedną z nich będzie cyfrowy pomiar ciała FitCraft360, który pozwala na uzyskanie trójwymiarowego obrazu sylwetki w technologii 3D. Możliwe będzie również wykonanie bezpłatnych testów funkcjonalnych, a także przeprowadzenie konsultacji z trenerami personalnymi i dietetykiem.

 

W trakcie trwania dnia otwartego przeprowadzona zostanie akcja charytatywna polegająca na zbiórce kilometrów przebiegniętych na bieżni – za każdy kilometr zapłaci firma Euro Styl, a zebrane w ten sposób pieniądze zostaną przekazane na rzecz potrzeb Szkoły Podstawowej nr 69 im. gen. St. Sosabowskiego w Gdańsku.

 

C200 Fitness jest nowoczesnym obiektem sportowym, który zaaranżowano w stylu vintage. Klub będzie samoobsługowy i dostępny dla użytkowników od poniedziałku do niedzieli przez całą dobę. W siłowni znajdzie się m.in. w pełni zagospodarowana strefa wolnych ciężarów, wyposażona w Half Rack z podestem i sztangą olimpijską, strefa cardio z bieżniami firmy Matrix, a także sale do ćwiczeń indywidualnych oraz grupowych.

 

Realizacja inwestycji firmy Euro Styl u zbiegu ulicy Jana z Kolna i Marynarki Polskiej rozpoczęła się w kwietniu 2014 r. Biurowiec dostarczy na rynek 16 050 mkw. powierzchni biurowej. Obiekt posiada 7 kondygnacji nadziemnych i 1 podziemną. W hali garażowej od dyspozycji najemców oddanych zostanie 25 miejsc parkingowych, rowerownia wraz z szatniami dla cyklistów oraz pomieszczenia magazynowe. Na zewnątrz zaplanowano duży parking naziemny z 329 stanowiskami dla samochodów. Wśród pierwszych najemców obiektu znajduje się firma Powel.
 

Napisz pierwszy komentarz
CHB 14 Big
mantra