Forbo Flooring Systems Polska logoNowy Styl Group logoBusiness House logoVastint Poland Sp. z o.o. logoINTER-BUD logoPorto Office A Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoKwiaty dla biura logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoCity Space logoAgrobex Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoCOTEX Office Centre logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoARTSERVIS sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoHAVRE Sp. z o.o. logoKart Sp. z o.o. logoPodium Investment logoINTERBIURO logoFYI Commercial Consulting logoOlivia Business Centre logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoGTV Lighting logoSpectra Development logoTorus logoRIS Kotes logoAluprof S.A. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoVantage Development S.A. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoGalicyjska Investment Sp. z o.o. logoTétris Poland logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
Raport 2018

EKO Uroczyste otwarcie PRIME Corporate Center

PRIME Corporate Center
26 kwietnia br. odbyło się oficjalne otwarcie warszawskiego biurowca PRIME Corporate Center.

26 kwietnia br. odbyło się oficjalne otwarcie warszawskiego biurowca PRIME Corporate Center. W wydarzeniu tym uczestniczyło kilkuset gości, w tym przedstawiciele inwestora Golub GetHouse, wyłącznego najemcy – Raiffeisen Polbank, architektów i wykonawcy, a także nowego właściciela budynku.

Otwarcie PRIME Corporate Center jest ważnym wydarzeniem w działalności Golub GetHouse w Polsce. Wspólnie z naszymi inwestorami, najemcą, architektami i generalnym wykonawcą, od początku postawiliśmy na najwyższą jakość tej inwestycji i wierzyliśmy w jej powodzenie. W 100 proc. skomercjalizowany i jednocześnie wysoko wyceniony biurowiec jest przykładem sukcesu naszej strategii biznesowej – powiedział Czarek Jarząbek, założyciel i prezes zarządu Golub GetHouse.

Budynek nowej centrali Raiffeisen Polbank doskonale wpisuje się w otoczenie dynamicznie rozwijającego się na Woli centrum biznesowego Warszawy. To przykład udanego mariażu architektury i rozwiązań technologicznych, usprawniających funkcjonowanie nowoczesnej instytucji finansowej. Przestrzeń biurowa została ukształtowana zgodnie z najnowszymi trendami, aby zapewnić pracownikom komfort. Dla banku to również wymierne oszczędności, związane z ograniczeniem kosztów najmu powierzchni biurowych w różnych lokalizacjach i logistyką. Liczę, że nowa centrala pozwoli nam efektywnie realizować pełną gamę funkcji biznesowych – powiedział Piotr Czarnecki, prezes zarządu Raiffeisen Polbank.

Budowa biurowca PRIME Corporate Center zakończyła w marcu br. Inwestycja znajduje się przy ul. Grzybowskiej 78 na warszawskiej Woli. Obiekt oferuje niemal 20 900 mkw. powierzchni najmu rozlokowanej na 23. kondygnacjach nadziemnych oraz 197 miejsc postojowych w podziemnym parkingu. W budynku pracować będzie ok. 2100 osób. Za projekt architektoniczny odpowiada pracownia Solomon Cordwell Buenz z Chicago, która współpracowała z firmą Epstein. Budynek posiada certyfikat ekologiczny BREEAM na poziomie Very good.


0.0
Napisz pierwszy komentarz
CHB 14 Big
mantra