WEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoGTV Lighting logoKwiaty dla biura logoPorto Office A Sp. z o.o. logoINTER-BUD logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoRIS Kotes logoHAVRE Sp. z o.o. logoGalicyjska Investment Sp. z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoBusiness House logoNowy Styl Group logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoKart Sp. z o.o. logoPodium Investment logoUNIMOR Development S.A. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoINTERBIURO logoAluprof S.A. logoSpectra Development logoOlivia Business Centre logoForbo Flooring Systems Polska logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoFYI Commercial Consulting logoTorus logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoVantage Development S.A. logoCOTEX Office Centre logoDEVCO Sp. z.o.o. logoTétris Poland logoARTSERVIS sp. z o.o. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoCity Space logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
Raport 2018

Otwarcie placu Europejskiego już w najbliższy weekend

Plac Europejski
Już 14 maja, czyli w Noc Muzeów, odbędzie się oficjalne otwarcie nowej przestrzeni miejskiej przy kompleksie Warsaw Spire – placu Europejskiego.

Już 14 maja, czyli w Noc Muzeów, odbędzie się oficjalne otwarcie nowej przestrzeni miejskiej przy kompleksie Warsaw Spireplacu Europejskiego. Inicjator inwestycji oraz deweloper kompleksu – firma Ghelamco – przygotowała na tę okazję moc atrakcji, które ruszają o godz. 21:00. Wśród nich znajduje się inauguracyjna wystawa Man/Body/Process w pasażu sztuki Art Walk, przygotowana przez młodych twórców z Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie, odsłonięcie 2 wielkich murali autorstwa Rafała Olbińskiego i Francois Schuiten'a, teatr uliczny, a także pokazy fontann i spektakularnych mappingów. Ponadto pierwsi goście placu Europejskiego otrzymają prezenty – kawę i kubki z hasłem Kocham Warszawę.

 

Plac Europejski, który jest dwukrotnie większy od placu Zamkowego, został utworzony przy największym i najwyższym projekcie biurowym w Polsce – kompleksie Warsaw Spire. Jest to pierwsza o tak dużej skali przestrzeń miejska w Warszawie, zaprojektowana i stworzona przez dewelopera na prywatnej działce, która będzie dostępna dla wszystkich mieszkańców stolicy. Plac Europejski będzie doskonałym miejscem nie tylko na chwilę relaksu czy biznesowy lunch, ale także idealnym punktem spotkań z przyjaciółmi po zakończonym dniu pracy.

 

Warto dodać, iż oficjalne otwarcie kompleksu Warsaw Spire odbędzie się już w najbliższy czwartek (12 maja). 
 


0.0
Napisz pierwszy komentarz
Galicyjska - duży
mantra