Porto Office A Sp. z o.o. logoTorus logoVastint Poland Sp. z o.o. logoTétris Poland logoNowy Styl Group logoGTV Lighting logoAgrobex Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoPodium Investment logoLC Corp S.A. logoHAVRE Sp. z o.o. logoEcho Investment logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoBusiness House logoCOTEX Office Centre logoEURO STYL Spółka Akcyjna logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoARTSERVIS sp. z o.o. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoUNIMOR Development S.A. logoOlivia Business Centre logoVantage Development S.A. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoSpectra Development logoDEVCO Sp. z.o.o. logoFYI Commercial Consulting logoINTER-BUD logoForbo Flooring Systems Polska logoINTERBIURO logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoCity Space logoAluprof S.A. logoKontor logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoArchicom logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoGhelamco Poland logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Otwarcie placu Europejskiego już w najbliższy weekend

Plac Europejski
Już 14 maja, czyli w Noc Muzeów, odbędzie się oficjalne otwarcie nowej przestrzeni miejskiej przy kompleksie Warsaw Spire – placu Europejskiego.

Już 14 maja, czyli w Noc Muzeów, odbędzie się oficjalne otwarcie nowej przestrzeni miejskiej przy kompleksie Warsaw Spireplacu Europejskiego. Inicjator inwestycji oraz deweloper kompleksu – firma Ghelamco – przygotowała na tę okazję moc atrakcji, które ruszają o godz. 21:00. Wśród nich znajduje się inauguracyjna wystawa Man/Body/Process w pasażu sztuki Art Walk, przygotowana przez młodych twórców z Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie, odsłonięcie 2 wielkich murali autorstwa Rafała Olbińskiego i Francois Schuiten'a, teatr uliczny, a także pokazy fontann i spektakularnych mappingów. Ponadto pierwsi goście placu Europejskiego otrzymają prezenty – kawę i kubki z hasłem Kocham Warszawę.

 

Plac Europejski, który jest dwukrotnie większy od placu Zamkowego, został utworzony przy największym i najwyższym projekcie biurowym w Polsce – kompleksie Warsaw Spire. Jest to pierwsza o tak dużej skali przestrzeń miejska w Warszawie, zaprojektowana i stworzona przez dewelopera na prywatnej działce, która będzie dostępna dla wszystkich mieszkańców stolicy. Plac Europejski będzie doskonałym miejscem nie tylko na chwilę relaksu czy biznesowy lunch, ale także idealnym punktem spotkań z przyjaciółmi po zakończonym dniu pracy.

 

Warto dodać, iż oficjalne otwarcie kompleksu Warsaw Spire odbędzie się już w najbliższy czwartek (12 maja). 
 


0.0
Napisz pierwszy komentarz
Podium Park banner duży
mantra