Kwiaty dla biura logoGTV Lighting logoUNIMOR Development S.A. logoGłówka Pracuje logoOlivia Business Centre logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoOmnitech Sp. z o.o. logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoOnyx Business Point logoDEVCO Sp. z.o.o. logoTorus logoSpectra Development logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoCHB14 logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoLobos Nieruchomości logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoEcho Investment logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoSchüco International Polska logoHAVRE Sp. z o.o. logoArchicom logoVastint Poland Sp. z o.o. logoPRO-INVEST S.A. logoNowy Styl Group logoAluprof S.A. logoCity Space logoCity Office logoLC Corp S.A. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoKart Sp. z o.o. logoINTERBIURO logoAgrobex Sp. z o.o. logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoGhelamco Poland logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoEURO STYL Spółka Akcyjna logoBusiness House logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoPorto Office B Sp. z o.o. logoTétris Poland logoFYI Commercial Consulting logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Otwarcie placu Europejskiego już w najbliższy weekend

Plac Europejski
Już 14 maja, czyli w Noc Muzeów, odbędzie się oficjalne otwarcie nowej przestrzeni miejskiej przy kompleksie Warsaw Spire – placu Europejskiego.

Już 14 maja, czyli w Noc Muzeów, odbędzie się oficjalne otwarcie nowej przestrzeni miejskiej przy kompleksie Warsaw Spireplacu Europejskiego. Inicjator inwestycji oraz deweloper kompleksu – firma Ghelamco – przygotowała na tę okazję moc atrakcji, które ruszają o godz. 21:00. Wśród nich znajduje się inauguracyjna wystawa Man/Body/Process w pasażu sztuki Art Walk, przygotowana przez młodych twórców z Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie, odsłonięcie 2 wielkich murali autorstwa Rafała Olbińskiego i Francois Schuiten'a, teatr uliczny, a także pokazy fontann i spektakularnych mappingów. Ponadto pierwsi goście placu Europejskiego otrzymają prezenty – kawę i kubki z hasłem Kocham Warszawę.

 

Plac Europejski, który jest dwukrotnie większy od placu Zamkowego, został utworzony przy największym i najwyższym projekcie biurowym w Polsce – kompleksie Warsaw Spire. Jest to pierwsza o tak dużej skali przestrzeń miejska w Warszawie, zaprojektowana i stworzona przez dewelopera na prywatnej działce, która będzie dostępna dla wszystkich mieszkańców stolicy. Plac Europejski będzie doskonałym miejscem nie tylko na chwilę relaksu czy biznesowy lunch, ale także idealnym punktem spotkań z przyjaciółmi po zakończonym dniu pracy.

 

Warto dodać, iż oficjalne otwarcie kompleksu Warsaw Spire odbędzie się już w najbliższy czwartek (12 maja). 
 

Napisz pierwszy komentarz
mantra