UNIMOR Development S.A. logoPlac Zamkowy – Business with Heritage/ Senatorska Investment Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoFYI Commercial Consulting logoDEVCO Sp. z.o.o. logoINTERBIURO logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoEcho Investment logoTorus logoVastint Poland Sp. z o.o. logoKwiaty dla biura logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoGhelamco Poland logoCHB14 logoPorto Office B Sp. z o.o. logoTriGranit Corporation logoEURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoWOMAK HOLDING logoDorbud S.A. logoKarimpol Polska Sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoArchicom logoHAVRE Sp. z o.o. logoEcophon Saint-Gobain logoSawig Invest Group logoLobos Nieruchomości logoOmnitech Sp. z o.o. logoPRO-INVEST S.A. logoPartner Capital Group logoSchüco International Polska logoBusiness House logoAluprof S.A. logoOlivia Business Centre logoNowy Styl Group logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoALLCON INVESTMENT logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoHexagon logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logoKart Sp. z o.o. logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoCity Space logoDoradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoBREMA Sp. z.o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Otwarcie placu Europejskiego już w najbliższy weekend

Plac Europejski
Już 14 maja, czyli w Noc Muzeów, odbędzie się oficjalne otwarcie nowej przestrzeni miejskiej przy kompleksie Warsaw Spire – placu Europejskiego.

Już 14 maja, czyli w Noc Muzeów, odbędzie się oficjalne otwarcie nowej przestrzeni miejskiej przy kompleksie Warsaw Spireplacu Europejskiego. Inicjator inwestycji oraz deweloper kompleksu – firma Ghelamco – przygotowała na tę okazję moc atrakcji, które ruszają o godz. 21:00. Wśród nich znajduje się inauguracyjna wystawa Man/Body/Process w pasażu sztuki Art Walk, przygotowana przez młodych twórców z Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie, odsłonięcie 2 wielkich murali autorstwa Rafała Olbińskiego i Francois Schuiten'a, teatr uliczny, a także pokazy fontann i spektakularnych mappingów. Ponadto pierwsi goście placu Europejskiego otrzymają prezenty – kawę i kubki z hasłem Kocham Warszawę.

 

Plac Europejski, który jest dwukrotnie większy od placu Zamkowego, został utworzony przy największym i najwyższym projekcie biurowym w Polsce – kompleksie Warsaw Spire. Jest to pierwsza o tak dużej skali przestrzeń miejska w Warszawie, zaprojektowana i stworzona przez dewelopera na prywatnej działce, która będzie dostępna dla wszystkich mieszkańców stolicy. Plac Europejski będzie doskonałym miejscem nie tylko na chwilę relaksu czy biznesowy lunch, ale także idealnym punktem spotkań z przyjaciółmi po zakończonym dniu pracy.

 

Warto dodać, iż oficjalne otwarcie kompleksu Warsaw Spire odbędzie się już w najbliższy czwartek (12 maja). 
 

Napisz pierwszy komentarz
real connect 2017
mantra