UNIMOR Development S.A. logoGhelamco Poland logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoPorto Office B Sp. z o.o. logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoCHB14 logoCOTEX Office Centre logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoArchicom logoKwiaty dla biura logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoDoradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoSpectra Development logoOlivia Business Centre logoTorus logoDorbud S.A. logoOnyx Business Point logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoPartner Capital Group logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoLobos Nieruchomości logoBusiness House logoDEVCO Sp. z.o.o. logoGTV Lighting logoKart Sp. z o.o. logoEcho Investment logoPRO-INVEST S.A. logoLC Corp S.A. logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoEURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoFYI Commercial Consulting logoCity Space logoAgrobex Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoINTERBIURO logoOmnitech Sp. z o.o. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logoSchüco International Polska logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
raport wyd 2017

Otwarcie placu Europejskiego już w najbliższy weekend

Plac Europejski
Już 14 maja, czyli w Noc Muzeów, odbędzie się oficjalne otwarcie nowej przestrzeni miejskiej przy kompleksie Warsaw Spire – placu Europejskiego.

Już 14 maja, czyli w Noc Muzeów, odbędzie się oficjalne otwarcie nowej przestrzeni miejskiej przy kompleksie Warsaw Spireplacu Europejskiego. Inicjator inwestycji oraz deweloper kompleksu – firma Ghelamco – przygotowała na tę okazję moc atrakcji, które ruszają o godz. 21:00. Wśród nich znajduje się inauguracyjna wystawa Man/Body/Process w pasażu sztuki Art Walk, przygotowana przez młodych twórców z Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie, odsłonięcie 2 wielkich murali autorstwa Rafała Olbińskiego i Francois Schuiten'a, teatr uliczny, a także pokazy fontann i spektakularnych mappingów. Ponadto pierwsi goście placu Europejskiego otrzymają prezenty – kawę i kubki z hasłem Kocham Warszawę.

 

Plac Europejski, który jest dwukrotnie większy od placu Zamkowego, został utworzony przy największym i najwyższym projekcie biurowym w Polsce – kompleksie Warsaw Spire. Jest to pierwsza o tak dużej skali przestrzeń miejska w Warszawie, zaprojektowana i stworzona przez dewelopera na prywatnej działce, która będzie dostępna dla wszystkich mieszkańców stolicy. Plac Europejski będzie doskonałym miejscem nie tylko na chwilę relaksu czy biznesowy lunch, ale także idealnym punktem spotkań z przyjaciółmi po zakończonym dniu pracy.

 

Warto dodać, iż oficjalne otwarcie kompleksu Warsaw Spire odbędzie się już w najbliższy czwartek (12 maja). 
 

Napisz pierwszy komentarz
Hilton 750x140
mantra