EKO Wołoska 24 z BREEAM Excellent

Wołoska 24
Budynek biurowy Wołoska 24, realizowany przez Ghelamco Poland, uzyskał certyfikat BREEAM na poziomie Excellent.

Budynek biurowy Wołoska 24, realizowany przez Ghelamco Poland, uzyskał certyfikat BREEAM na poziomie Excellent. Wołoska 24 to projekt od samego początku zaplanowany zgodnie z zasadami zrównoważonego budownictwa, z myślą o komforcie przyszłych użytkowników, dlatego z radością przyjmujemy potwierdzenie jego wysokiej klasy i jakości – mówi Jarosław Zagórski, dyrektor handlowy i rozwoju Ghelamco Poland.

 

Biurowiec Wołoska 24 w procesie certyfikacji, który przeprowadziła firma Sweco Consulting, osiągnął wynik 77,18 proc., co daje inwestycji drugie miejsce wśród grupy obiektów biurowych posiadających BREEAM Excellent w Polsce.

 

Ghelamco posiada w Polsce niemal 320 000 mkw. powierzchni biurowej certyfikowanej w systemie BREEAM, w tym trzema obiektami na bardzo wysokim poziomie Excellent. Warto dodać, iż firma w 2010 r. jako pierwszy deweloper działający na rynku polskim uzyskał certyfikat BREEAM dla projektu biurowego Trinity Park III. Z kolei T-Mobile Office Park, oddany do użytku w 2013 r., jest pierwszą inwestycją biurową zrealizowaną w Polsce, która otrzymała certyfikat BREEAM na wysokim poziomie Excellent. Razem z biurowcem Wołoska 24, belgijski deweloper posiada w swoim portfolio już 9 biurowców z certyfikatem BREEAM (Trinity Park III, Katowice Business Point, Crown Square, Mokotów Nova, Senator, T-Mobile Office Park, Łopuszańska Business Park i Warsaw Spire).

 

Wołoska 24 powstaje na warszawskim Mokotowie. Inwestycja zaoferuje ok. 21 000 mkw. powierzchni biurowej rozlokowanej na 11 kondygnacjach. Na parterze budynku znajdą się lokale handlowo-usługowe, których łączna powierzchnia wyniesie 800 mkw. W ramach kompleksu utworzonych zostanie 600 podziemnych miejsc parkingowych oraz parking naziemny. Dla rowerzystów powstanie oddzielny parking, szatnie i prysznice.
 


0.0
Tagi: Ghelamco
Napisz pierwszy komentarz