C200 Office po modernizacji – fotorelacja

C200 Office po zmierzchu
Po 17 miesiącach trwania prac modernizacja budynku biurowego Stoczni Północnej została zakończona. Jaki jest efekt końcowy?

Po 17 miesiącach trwania prac, które rozpoczęły się w październiku 2014 r., modernizacja budynku biurowego Stoczni Północnej została zakończona. Jesteśmy bardzo zadowoleni z osiągniętego efektu, który pokazuje, że światowy trend rewitalizacji i odzyskiwania tkanki miejskiej jest coraz bardziej popularny również w Polsce – podsumowuje Magdalena Reńska Dyrektor w JLL i agent wyłączny odpowiedzialny za komercjalizację inwestycji Euro Styl.

 

Przypomnijmy, pod koniec roku w obiekcie uruchomiono całodobową siłownię C200 Fitness, a od początku maja działa tutaj nowoczesna sala konferencyjna mogąca pomieścić nawet do 140 osób. Sala ta będzie może być wynajmowana zarówno przez najemców biurowca, jak i przez firmy z zewnątrz.

 

Zobacz więcej: Nowy klub fitness w C200 Office – otwarcie już w najbliższą sobotę

 

Biurowiec C200 Office znajduje się u zbiegu ulicy Jana z Kolna i Marynarki Polskiej. Obiekt wzbogacił trójmiejski rynek biurowy o 16 050 mkw. powierzchni biurowej. Budynek posiada 7 kondygnacji nadziemnych i 1 podziemną. W hali garażowej od dyspozycji najemców oddano 25 miejsc parkingowych, rowerownie wraz z szatniami dla cyklistów oraz pomieszczenia magazynowe. Na zewnątrz usytuowany jest duży parking naziemny z 329 stanowiskami dla samochodów.
 


0.0
Tagi: C200 Office
Napisz pierwszy komentarz