Kart Sp. z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoAluprof S.A. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoPodium Investment logoUNIMOR Development S.A. logoGalicyjska Investment Sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoVastint Poland Sp. z o.o. logoINTERBIURO logoTétris Poland logoNowy Styl Group logoKwiaty dla biura logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoTorus logoSpectra Development logoFYI Commercial Consulting logoARTSERVIS sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoGTV Lighting logoPorto Office A Sp. z o.o. logoCity Space logoVantage Development S.A. logoOlivia Business Centre logoBusiness House logoINTER-BUD logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoForbo Flooring Systems Polska logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoRIS Kotes logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
Raport 2018

Domaniewska Office Hub z prestiżową nagrodą

Domaniewska Office Hub
Domaniewska Office Hub
24 maja br. miało miejsce uroczyste wręczenie nagród w konkursie Budowa Roku 2015.

Biurowiec Domaniewska Office Hub zrealizowany przez Polski Holding Nieruchomości SA w Warszawie otrzymał pierwszą nagrodę w konkursie na najlepszą Budowę Roku 2015, organizowanym przez Polski Związek Inżynierów i Techników Budownictwa przy współudziale Ministerstwa Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej oraz Głównego Urzędu Nadzoru Budownictwa. Konkurs jest organizowany corocznie, a jego celem jest wyłonienie obiektów budowlanych, na których osiągnięto wyróżniające się wyniki realizacyjne. Ocena jury obejmuje m.in. jakość robót, organizację budowy i czas jej realizacji oraz wpływ oddziaływania inwestycji na środowisko i gospodarkę regionu.

 

Cieszymy się z faktu, że biurowiec Domaniewska Office Hub został uznany za najlepszą Budowę Roku 2015 w konkursie organizowanym m.in. przez Polski Związek Inżynierów i Techników Budownictwa, otrzymując jedną z najbardziej renomowanych nagród w branży. Realizując projekty deweloperskie nieustannie kładziemy nacisk na najwyższe standardy zrównoważonego budownictwa, spełniające najnowsze standardy w zakresie komfortu pracy i ekologii, czego najlepszym potwierdzeniem jest już kolejna nagroda dla Domaniewskiej Office Hub. Ponadto to już druga prestiżowa nagroda dla budynku z portfela nieruchomości Grupy PHN w ciągu ostatniego pół roku, co tym bardziej mobilizuje nas, aby kolejne realizowane projekty odznaczały się niebanalną i ponadczasową architekturą oraz wysokim standardem przyjętych rozwiązań – powiedział Maciej Jankiewicz, Prezes Zarządu Polskiego Holdingu Nieruchomości S.A.

 

Kompleks Domaniewska Office Hub zlokalizowany na warszawskim Mokotowie został oddany do użytku w 2015 roku. Obiekt dostarczył na stołeczny rynek 27 000 mkw. nowoczesnej powierzchni biurowej. 

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz
CHB 14 Big
mantra