Ghelamco Poland logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoTétris Poland logoEcho Investment logoINTERBIURO logoOlivia Business Centre logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoCHB14 logoLobos Nieruchomości logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoPRO-INVEST S.A. logoCity Office logoAgrobex Sp. z o.o. logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoAluprof S.A. logoCOTEX Office Centre logoOmnitech Sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoTorus logoSpectra Development logoUNIMOR Development S.A. logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoEURO STYL Spółka Akcyjna logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoSchüco International Polska logoBusiness House logoVastint Poland Sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoOnyx Business Point logoPorto Office B Sp. z o.o. logoKwiaty dla biura logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoGłówka Pracuje logoCity Space logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoLC Corp S.A. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoArchicom logoHAVRE Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoDEVCO Sp. z.o.o. logoGTV Lighting logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoKart Sp. z o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Serce Warszawy w Warsaw Spire

Warsaw Spire
1 czerwca br. odbyła się oficjalna premiera wspólnej inicjatywy Ghelamco, MasterCard i D-RAFT – pierwszego w Polsce europejskiego centrum współpracy korporacji i startupów „The Heart Warsaw”.

1 czerwca br. odbyła się oficjalna premiera wspólnej inicjatywy Ghelamco, MasterCard i D-RAFT – pierwszego w Polsce europejskiego centrum współpracy korporacji i startupów „The Heart Warsaw”. W ramach inicjatywy deweloper wraz z partnerami zaplanował miejsce, które pomoże młodym firmom w budowaniu partnerstwa i ekspansji zagranicznej. Wspólnie z partnerami chcemy stworzyć środowisko sprzyjające rozwojowi innowacyjności, a także podzielić się naszą wiedzą i doświadczeniem. Jesteśmy przekonani, że „The Heart Warsaw” przyczyni się dynamicznego rozwoju przedsiębiorczości w kraju i pomoże młodym firmom w międzynarodowej ekspansji – mówi Paul Gheysens, prezes Ghelamco Group. Wierzymy, że młode firmy, które skorzystają z projektu „The Heart Warsaw”, niedługo stanowić będą o sile polskiego rynku najmu powierzchni biurowych. Już teraz obserwujemy, że wiele firm w Polsce, w bardzo krótkim czasie od momentu swojego powstania, staje się najemcami, który potrzebują nowoczesnych przestrzeni biurowych o dużych metrażach. Przewidujemy, że ten trend będzie się nasilał – dodaje.

Inicjatywa „The Heart Warsaw” będzie miała na celu połączenie młodych i innowacyjnych firm z korporacjami. Nie zabraknie również programów, które pomogą korporacjom we wdrażaniu innowacji firm technologicznych z całej Europy. W ramach inicjatywy jeszcze w br. ruszą trzy trzy programy tematyczne, związane z obszarami FinTech, sprzedaży wielokanałowej oraz Internetu Rzeczy i Smart City. Udział w projekcie ma wziąć 20 korporacji, które podejmą decyzję o wdrażaniu rozwiązań tworzonych przez startupy. Inicjatywa ma wesprzeć przeszło 100 obiecujących scale-up’ów przy pozyskaniu kontraktów z dużymi firmami.

Przestrzeń „The Heart Warsaw”, której otwarcie planowane jest na jesień 2016 r., ulokowana będzie na 38. piętrze budynku Warsaw Spire. Wartość inicjatywy w ciągu najbliższych trzech lat wyniesie ok. 9 mln zł.
 

Tagi: Ghelamco
Napisz pierwszy komentarz
mantra