Ericsson w Łodzi

University Business Park w Łodzi
Ericsson w lipcu br. Wprowadzi się do nowego biura. Światowy lider obszarze rozwiązań ICT wybrał inwestycję Globe Trade Centre S.A. (GTC) - University Business Park.

W University Business Park w Łodzi Ericsson wynajął 8400 mkw. W procesie opracowywania długoterminowej strategii najmu, poszukiwaniu odpowiedniej lokalizacji i określaniu warunków umowy firmie doradzali eksperci z JLL.

 

Po zakupie polskich spółek z siedzibami w Łodzi i Krakowie, Ericsson, jako wiodąca firma teleinformatyczna w Polsce, postanowił zapewnić swoim pracownikom najwyższej jakości warunki pracy, które odpowiadają światowym standardom. Wierzę, że znakomite środowisko pracy w budynkach, w których wynajęliśmy powierzchnię, będzie odzwierciedleniem globalnej marki i kultury naszej organizacji – powiedziała Monika Dobrogosz, REFM Manager CUCE excl. HU, reprezentująca firmę Ericsson.

 

Ericsson jest największym na świecie dostawcą technologii i usług dla operatorów telekomunikacyjnych. Firma zatrudnia obecnie 111 000 pracowników w 180 krajach.
Cieszymy się, że Ericsson, globalny lider z branży ICT, wybrał budynek UBP. Projekt GTC odpowiadał wysokim wymaganiom klienta, który poszukiwał najlepszych obiektów do dalszego rozwoju swojej działalności w Polsce. Współpraca z profesjonalnym zespołem Ericssona była dla nas prawdziwą przyjemnością. Cieszymy się, że pierwsza transakcja między naszymi firmami zakończyła się sukcesem – powiedziała Justina Ivan, dyrektor ds. wynajmu powierzchni biurowych w GTC.


University Business Park składa się z dwóch 7-piętrowych budynków, które łącznie oferują ok. 39 000 mkw. powierzchni biurowej. Pracownicy w ramach kompleksu mają dostęp do wielu udogodnień, takich jak m.in. restauracja, kawiarnia, kiosk, bankomat czy myjnia. 

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz