Zefir zaprasza kolejnych najemców

Biurowiec Zefir
Kolejne firmy wybrały biurowiec Zefir na swoją siedzibę. Łącznie podmioty te wynajęły ok. 600 mkw. powierzchni.

Do biurowca zlokalizowanego przy ul. Żabi Kruk w Gdańsku wprowadzi się Wojewódzki Urząd Pracy w Gdańsku oraz firmy Sermar Sp. z o.o., Business Lease Poland Sp. z o.o. i Daniel Handzel Transport Spedycja. Łącznie podmioty te wynajęły ok. 600 mkw. powierzchni. 


Jesteśmy bardzo zadowoleni, że kolejne firmy zdecydowały się na wybór naszego biurowca. Od samego początku zależało nam na tym, by przygotować atrakcyjną ofertę zaadresowaną do dynamicznie rozwijających się firm, którym zależy na kreatywnej przestrzeni w dogodnej lokalizacji  – powiedział Krzysztof Paul, Prezes Zarządu UNIMOR DEVELOPMENT. 


W obiekcie działają już studio odchudzania i centrum treningowe GACA System, departament Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego, firma PROREM AGRO, kancelaria prawna, przestrzeń start-up’owa oraz kantyna Food Passion. 


Zefir to 4-kondygnacyjny biurowiec znajdujący się w bliskim sąsiedztwie gdańskiej Starówki. Obiekt  oferuje łącznie około 4600 mkw. powierzchni biurowej i usługowej klasy B+ oraz 90 miejsc parkingowych, zaaranżowanych  na wewnętrznym dziedzińcu. Budynek powstał w ramach pierwszego etapu Inwestycji Pomerania Office Park, realizowanej przez spółkę UNIMOR DEVELOPMENT.  Biurowiec został oficjalnie otwarty w październiku 2016 r. i szybko stał się nową wizytówką Starego Przedmieścia Gdańska. 

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz