Giant

PORR w Operze

Biurowiec Opera Office
Biurowiec Opera Office
Portfolio najemców gdańskiego biurowca Opera Office powiększyło się o kolejną firmę. Do obiektu wprowadzi się PORR S.A.
Biurowiec Opera Office przyciąga najemców. Od ubiegłego roku umowy najmu w tym obiekcie przedłużyło pięciu najemców (Metsä Group Services zajmuje ponad 1000 mkw., Raiffeissen Bank Polska – 1185 mkw., KPMG 640 mkw., Lloyd’s Register – zajmuje 630 mkw., zaś Euro STYL rozszerzył metraż łącznie do 250 mkw.), a nowym najemcą został PORR S.A. Wyłącznym agentem odpowiedzialnym za komercjalizację obiektu jest firma doradcza JLL
 
Budynek Opera Office charakteryzuje wysoki standard powierzchni oraz znakomita lokalizacja pod względem komunikacyjnym. Położenie w zabytkowym parku i dbałość właściciela o zieleń to kolejne atuty, które doceniają pracownicy firm mających swoje siedziby w obiekcie. Wejście do Opera Office nowego najemcy, firmy PORR, oraz decyzja dotychczasowych o przedłużeniu kontraktów pokazuje, że dla przedstawicieli różnych branż Opera Office to długofalowy biznesowy adres biurowy – jednocześnie kameralny i dobrze wyeksponowany – komentuje Marcin Faleńczyk, szef trójmiejskiego biura JLL.
 
Dzięki swemu położeniu i charakterystyce, Opera jest projektem oferującym jedyne w swoim rodzaju walory i klimat. Cieszymy się że zarówno nasi aktualni, jak i nowi klienci doceniają unikatowość Opery i że będziemy mieli okazję im służyć przez kolejne lata – komentuje Michał Proński z Sharow Capital, Asset Manager dla Opera Office. 
 
Biurowiec Opera Office został oddany do użytku w sierpniu 2012 r. Obiekt oferuje 8 200 mkw. nowoczesnej powierzchni biurowej. Składa się on z pięciu kondygnacji naziemnych i jednej podziemnej, którą zajmuje parking samochodowy. Opera Office zlokalizowana jest blisko centrum Gdańska, przy głównej arterii komunikacyjnej – Alei Zwycięstwa, na pograniczu dzielnicy Wrzeszcz. Budynek posiada certyfikację BREEAM na poziomie bardzo dobrym.
 

1.0
Napisz pierwszy komentarz