Modernizacja Atrium IBC

Atrium International - wizualizacje zmian biurowca
Położony w centrum Warszawy biurowiec Atrium IBC przechodzi obecnie modernizację. Jej cel to podniesienie jego atrakcyjności, odświeżenie projektu i nadanie mu eleganckiego oraz nowoczesnego charakteru. Zakończenie prac zapanowano na I kw. 2017 r.

Remont już się rozpoczął i potrwa ok. cztery miesiące. Prace dotyczą wnętrza budynku oraz elewacji. Prowadzone są one z wykorzystaniem nowoczesnych materiałów, w tym szkła i płyt ceramicznych. Elewacja zyska dodatkowe oświetlenie i elementy dekoracyjne w formie siatki ze stali nierdzewnej. Powstanie także nowa recepcja. 

 

Wierzymy, że planowane zmiany, a w konsekwencji odświeżony wygląd budynku, pozytywnie wpłyną na poprawę jakości warunków, w jakich pracują nasi najemcy. Bardzo dobra lokalizacja biurowca w połączeniu z nowym designem zwiększy jego atrakcyjność zarówno dla obecnych jak i przyszłych najemców – mówi Agnieszka Sławomirska-Chmarzyńska, zarządca nieruchomości i project manager projektu modernizacyjnego w Savills.

 

Atrium International Business Center to budynek biurowy, położony w obrębie Centralnego Obszaru Biznesu w Warszawie. Atrium znajduje się w bliskiej odległości od Dworca Centralnego oraz licznych hoteli, restauracji i sklepów. Obiekt dysponuje 12 000 mkw. powierzchni biurowej i oferuje biura o wysokości 2,85 m. Wśród najemców Atrium znajdują się między innymi Thomson Reuters, Matexi, DAGO Centrum oraz Restauracja Bombaj Masala. Budynek oferuje nowoczesny system klimatyzacji, okablowanie strukturalne, całodobową ochronę i podziemny parking zarówno dla najemców oraz gości.

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz