Kinnarps Polska Sp. z o.o. logoCity Space logoINTERBIURO logoForbo Flooring Systems Polska logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoNowy Styl Group logoAgrobex Sp. z o.o. logoTorus logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoBusiness House logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoSpectra Development logoPorto Office A Sp. z o.o. logoINTER-BUD logoHAVRE Sp. z o.o. logoKontor logoVantage Development S.A. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoCOTEX Office Centre logoArchicom logoUNIMOR Development S.A. logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoFYI Commercial Consulting logoOlivia Business Centre logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoAluprof S.A. logoTétris Poland logoPodium Investment logoARTSERVIS sp. z o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Modernizacja Atrium IBC

Atrium International - wizualizacje zmian biurowca
Położony w centrum Warszawy biurowiec Atrium IBC przechodzi obecnie modernizację. Jej cel to podniesienie jego atrakcyjności, odświeżenie projektu i nadanie mu eleganckiego oraz nowoczesnego charakteru. Zakończenie prac zapanowano na I kw. 2017 r.

Remont już się rozpoczął i potrwa ok. cztery miesiące. Prace dotyczą wnętrza budynku oraz elewacji. Prowadzone są one z wykorzystaniem nowoczesnych materiałów, w tym szkła i płyt ceramicznych. Elewacja zyska dodatkowe oświetlenie i elementy dekoracyjne w formie siatki ze stali nierdzewnej. Powstanie także nowa recepcja. 

 

Wierzymy, że planowane zmiany, a w konsekwencji odświeżony wygląd budynku, pozytywnie wpłyną na poprawę jakości warunków, w jakich pracują nasi najemcy. Bardzo dobra lokalizacja biurowca w połączeniu z nowym designem zwiększy jego atrakcyjność zarówno dla obecnych jak i przyszłych najemców – mówi Agnieszka Sławomirska-Chmarzyńska, zarządca nieruchomości i project manager projektu modernizacyjnego w Savills.

 

Atrium International Business Center to budynek biurowy, położony w obrębie Centralnego Obszaru Biznesu w Warszawie. Atrium znajduje się w bliskiej odległości od Dworca Centralnego oraz licznych hoteli, restauracji i sklepów. Obiekt dysponuje 12 000 mkw. powierzchni biurowej i oferuje biura o wysokości 2,85 m. Wśród najemców Atrium znajdują się między innymi Thomson Reuters, Matexi, DAGO Centrum oraz Restauracja Bombaj Masala. Budynek oferuje nowoczesny system klimatyzacji, okablowanie strukturalne, całodobową ochronę i podziemny parking zarówno dla najemców oraz gości.

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz
mantra