Giant

Savills wyłącznym agentem Atrium International

Zdjęcie przedstawia Atrium International Business Center
Zdjęcie przedstawia Atrium International Business Center
Agencja doradcza Savills została wybrana na wyłącznego agenta odpowiedzialnego za komercjalizację Atrium International Business Center.

Właścicielem Atrium International Business Center jest europejski fundusz inwestycyjny Rockspring. Biurowiec mieści się w Centralnym Obszarze Biznesu, u zbiegu al. Jana Pawła II i ul. Grzybowskiej w Warszawie. Obiekt oferuje 12 000 m kw. powierzchni biurowej. Wśród najemców lokali biurowych w obiekcie znaleźć można firmy takie jak np.: Pramerica, Reuters, Dago oraz BZ WBK.

Pracownicy biurowca mogą korzystać z punktów handlowo-usługowych takich jak np. 99 Restaurant & Bar, Bombay Masala, Coffee Lovers. Poza tym użytkownicy będą mieli dostęp do biura podróży, banku, czy myjni samochodowej mieszczącej się w garażu podziemnym.

Największymi atutami Atrium International jest bezsprzecznie jego lokalizacja, oferująca doskonałą widoczność, liczne punkty usługowe zlokalizowane w pobliżu budynku, jak i w przeszklonym atrium, a także jeden z najlepszych współczynników miejsc parkingowych w ścisłym centrum Warszawy - mówi Małgorzata Brawura-Biskupska z Savills.

Atrium International Business Center to dobrze znany budynek biurowy, który przeszedł gruntowną modernizację powierzchni biurowych i wspólnych. Lokale dostępne w biurowcu są wysokie na 2,85 m. Poza tym obiekt oferuje nowoczesne systemy klimatyzacji, strukturalne okablowanie oraz miejsca parkingowe dostępne dla gości.

Savills odpowiadać będzie za wynajem wolnej powierzchni w budynku oraz wspierał inwestora w negocjacjach z obecnymi najemcami.


0.0
Napisz pierwszy komentarz