Giant

Biurowiec ATRIUM International ma nowego właściciela

|
ATRIUM International, fot. materiały prasowe
ATRIUM International, fot. materiały prasowe
Firma deweloperska STRABAG Real Estate została nabywcą budynku zlokalizowanego przy al. Jana Pawła II w Warszawie.

Nieruchomość położona w tak prestiżowej lokalizacji to inwestycja z wysokim potencjałem, znakomicie wpisująca się w plany firmy. Zakup jest kontynuacją strategii ekspansji spółki SRE w Polsce. Bardzo cieszymy się z tego zakupu, dziękując jednocześnie wszystkim zaangażowanym partnerom biorącym udział w tej transakcji – powiedział Bogdan Zasada, Dyrektor STRABAG Real Estate w Polsce. W transakcji zakupu uczestniczyła spółka JLL, która reprezentowała podmiot nabywający.

 

Firma SRE jest częścią grupy STRABAG SE, która działa w obrębie technologii budowlanej. Świadczone przez nich usługi dotyczą planowania projektów, ich zrealizowania, sprzedaży i użytkowania. Spółka zajmuje się inwestycjami związanymi z obiektami biurowymi i handlowymi, hotelami, mieszkaniami, a także obszarami miejskimi przeznaczonymi do zagospodarowania.

 

ATRIUM International to nowoczesny obiekt biurowy posiadający 6 kondygnacji. Powierzchnia użytkowa obiektu wynosi 12 000 mkw. Lokalizacja w centrum głównego obszaru finansowego COB umożliwia dobrą komunikację i dojazd do takich miejsc jak stacja metra Ronda ONZ, Dworzec Centralny oraz punkty gastronomiczne i handlowe.


2.0
Napisz pierwszy komentarz