ReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoPartner Capital Group logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoKwiaty dla biura logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoVastint Poland Sp. z o.o. logoOmnitech Sp. z o.o. logoTorus logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoLobos Nieruchomości logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoOnyx Business Point logoFYI Commercial Consulting logoPorto Office B Sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoEcho Investment logoCOTEX Office Centre logoSchüco International Polska logoArchicom logoLC Corp S.A. logoAgrobex Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoPRO-INVEST S.A. logoNowy Styl Group logoBusiness House logoINTERBIURO logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logoDEVCO Sp. z.o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoGTV Lighting logoHAVRE Sp. z o.o. logoDoradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logoGhelamco Poland logoSpectra Development logoCity Space logoOlivia Business Centre logoDorbud S.A. logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoEURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoUNIMOR Development S.A. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoKart Sp. z o.o. logoCHB14 logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
raport wyd 2017

Na kawę do biurowca West Station

Najnowszy lokal COSTA COFFEE Polska został otwarty w nowoczesnym biurowcu West Station
COSTA COFFEE Polska uruchomiła kolejną kawiarnię w stolicy. Najnowszy lokal został otwarty w biurowcu West Station. COSTA COFFEE zarządza obecnie siecią 133 kawiarni w całej Polsce (68 kawiarni znajduje się w samej tylko Warszawie).

Nowo otwarta kawiarnia zlokalizowana jest w inwestycji West Station, czyli na warszawskiej Ochocie i w pobliżu stacji Warszawa Zachodnia. Jest to miejsce doskonale skomunikowane z pozostałymi częściami miasta – krzyżują się różne szlaki komunikacyjne (również pociągów podmiejskich, dalekobieżnych i transportu autobusowego). Kawiarnia zajmie około 90 mkw. powierzchni na parterze biurowca West Station, bezpośrednio przy wejściu na nowy Dworzec Zachodni. Lokal oferuje ok. 30 miejsc siedzących wewnątrz oraz dodatkową przestrzeń przed kawiarnią. Został on zaprojektowany w stylu Atlas Marine.

 

Kawiarnia zlokalizowana na Dworcu Zachodnim idealnie dopełnia ofertę COSTA COFFEE w Warszawie, przygotowaną z myślą nie tylko o osobach podróżujących, ale także tych, dla których kawa w drodze do pracy, szkoły czy na uczelnię – stanowi stały punkt dnia. Jesteśmy przekonani, że dzięki naszej obecności w West Station oferta COSTA COFFEE, a w tym szczególnie zimowe nowości, będą jeszcze bardziej dostępne dla naszych gości. Jednocześnie cieszymy się, iż wraz z otwarciem kawiarni na Dworcu Zachodnim, przed końcem listopada przekroczyliśmy próg 20 nowych kawiarni otwartych w 2016 r. Lokal w West Station jest 21. kawiarnią COSTA COFFEE w Polsce, którą mieliśmy przyjemność udostępnić naszym gościom w tym roku – mówi Michał Nowak, Property & Expansion Director.

 

COSTA COFFEE zarządza aktualnie siecią 133 kawiarni zlokalizowanych w całej Polsce, w tym 68 lokalami w Warszawie. Od początku roku COSTA COFFEE Polska wzmocniła swoją obecność m.in. w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Gdańsku i Krakowie. Kawiarnie pod szyldem COSTA COFFEE zadebiutowały także m.in. w województwie podlaskim, w Białymstoku.

 

Tagi: West Station
Napisz pierwszy komentarz
CHB 14 Big
mantra