Kinnarps nowy

Nowe kawiarnie w biurowcach HB Reavis

DaftCafe - otwarcie nowych kawiarni
Warszawska sieć DaftCafe otworzyła swoje lokale w biurowcach Postępu 14 i West Station II.

Pracownicy i goście biurowców zlokalizowanych na Mokotowie i Ochocie mogą skorzystać z oferty nowych kawiarni. W zrealizowanych przez HB Reavis biurowcach Postępu 14 i West Station II powstały lokale DaftCafe. Nowe kawiarnie DaftCafe zlokalizowane są w dzielnicy biznesowej oraz w sąsiedztwie jednego z największych węzłów komunikacyjnych w kraju.

W budynku West Station II znajdującym się przy Dworcu Zachodnim DaftCafe zajmuje lokal o powierzchni 105 mkw. Z kolei kawiarnia w biurowcu Postępu 14 ma ok. 100 mkw. powierzchni. Kawiarnie DaftCafe wyróżnia nowoczesna aranżacja wnętrz i żywa zieleń.

Postępu 14 oferuje 34 500 mkw. powierzchni biurowej. W biurowcu zostały zastosowane nowoczesne rozwiązania proekologiczne, w tym m.in. zasilanie energią wiatrową, energooszczędne windy i oświetlenie czy wykorzystanie deszczówki do podlewania zieleni i chłodzenia klimatyzacji. Oprócz typowych biur działa tu centrum coworkingowe HubHub, bar i restauracja Bocca Bar, kantyna, sklep spożywczy oraz drogeria.

West Station to dwa 14-kondygnacyjne budynki oferujące 68 500 mkw. biur. Można w nich też znaleźć sklep spożywczy i kantynę. Wraz z biurowcami powstała nowa część dworca kolejowego Warszawa Zachodnia, a także dodatkowa infrastruktura drogowa i rowerowa w tej części stolicy.

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz