Interbiuro - duży

Savills w gronie Gazel Biznesu

Ranking najbardziej dynamicznie rozwijających się małych i średnich przedsiębiorstw w Polsce poszerzył się o kolejną firmę. Do grona laureatów Gazel Biznesu 2016 dołączył Savills.

Głównym założeniem rankingu Gazele Biznesu jest promowanie przedsiębiorstw, które cieszą się dobrą reputacją i osiągają ponadprzeciętne wyniki finansowe. Wyróżnienie to przyznawane jest od 2000 r. przez dziennik Puls Biznesu


Firmy ubiegające się o tytuł Gazeli Biznesu musiały spełnić szereg warunków. Wśród wymogów było m.in. rozpoczęcie działalności przed 2013 r. i nieprzerwane prowadzenie jej aż do dziś oraz odnotowywanie z roku na rok w latach 2013-2015 wzrost przychodów (bez zarejestrowania ani jednej straty). Za weryfikację danych finansowych zgłoszonych przedsiębiorstw odpowiadała wywiadownia gospodarcza Coface Poland.

 

W ramach rankingu Gazele Biznesu 2016 przebadane zostały wyniki finansowe 4386 firm za pełne trzy poprzedzające lata (2013, 2014, 2015). To właśnie w tym okresie Savills odnotował średni wzrost przychodów o 148%, zajmując w zestawieniu ogólnopolskim 1325 miejsce i 290 miejsce w województwie mazowieckim.

 

Obecność w gronie najbardziej dynamicznie rozwijających się przedsiębiorstw na polskim rynku jest dla nas ogromnym wyróżnieniem i dużym osiągnięciem, zwłaszcza w czasach zmiennych realiów gospodarczych. Savills dynamicznie się rozwija – tylko w tym roku otworzyliśmy nowe biuro w Krakowie i dodaliśmy nową linię biznesową do wachlarza naszych usług, a na początku roku zmieniamy siedzibę w Warszawie na większą. Rynek nie pozostaje obojętny na tak intensywny wzrost. To co nas wyróżnia, to nie tylko dbałość o jakość usług ale też kultura organizacyjna oparta na przedsiębiorczości i wysokich standardach etycznych, co uważam za decydujący czynnik naszego sukcesu – mówi Tomasz Buras, dyrektor zarządzający Savills Polska.

 


0.0
Tagi: Savills
Napisz pierwszy komentarz
Interbiuro - duży
mantra