Assa Abloy

Biurowiec Brema zaprasza najemców

Biurowiec Brema
Biurowiec Brema powstaje w Katowicach
Jeszcze niedawno była to niezabudowana działka w Katowicach przy Al. Roździeńskiego, a dziś w tym miejscu stoi już 6-kondygnacyjny biurowiec Brema. Obecnie trwają prace wykończeniowe obiektu. Jaki będzie nowy katowicki biurowiec?

Biurowiec Brema jest jeszcze w trakcie realizacji, ale po jej zakończeniu obiekt zaoferuje wysokiej klasy powierzchnię biurową. Budynek biurowo-usługowy wraz z parkingiem podziemnym będzie miał 11 620 mkw. powierzchni. Parter obiektu przeznaczony jest na część usługową oraz restaurację. Biurowiec Brema wyposażony jest w wydajną klimatyzację oraz ogrzewanie. Obiekt posiada nowoczesne pompy ciepła. Głównym źródłem ciepła i chłodu jest trójrurowy system freonowy VRV/VRF o zmiennym przepływie czynnika pozwalający na sterowanie temperaturą w poszczególnych strefach budynku, a także w każdym pomieszczeniu. Te innowacje przekładają się na znacznie niższe iż w wielu innych biurowcach opłaty eksploatacyjne.

 

Jedną z ważnych dla najemców cech biurowca jest jego lokalizacja. Obiekt Brema jest położony przy Al. Roździeńskiego w pobliżu skrzyżowania z drogą krajową nr 79 i S86. Taka lokalizacja umożliwia doskonałą komunikację zarówno z różnych dzielnic Katowic, jak i z innych miast Polski. Miejsce, w którym powstaje biurowiec Brema to wykreowana już destynacja biznesowa. W okolicy budynku znajduje się wiele obiektów przemysłowych, a także Centrum Biurowe Tetris.

 

Nie tak dawno temu, bo w czerwcu 2016 r. odbyła się uroczystość wmurowania kamienia węgielnego pod inwestycję Brema i choć od tej chwili nie minęło wiele dni to dziś budynek jest już w 70 proc. skomercjalizowany. Pozostała część biurowca czeka na najemców, którym oferuje przestrzeń do dowolnej aranżacji zgodnej z ich preferencjami. Co więcej klientom przenoszącym swoją siedzibę inwestor proponuje także kompleksową usługę polegającą na demontażu poprzedniej lokalizacji, przeprowadzce oraz aranżacji nowych pomieszczeń poprzez tworzenie layoutów zgodnie z potrzebami klienta.

 

Obiekt Brema zaoferuje różne udogodnienia najemcom. Będą oni mieli możliwość zamieszczenia nazwy i loga swojej firmy na podświetlonych pylonach. We wnętrzu biurowca znajdować będzie się reprezentacyjna recepcja, 2 szybkie windy oraz systemowe podłogi. Na profesjonalny wizerunek budynku składa się nowoczesna infrastruktura w postaci dróg, parkingu, małej architektury oraz zieleni w połączeniu z wysoką jakością materiałów wykończeniowych. Niewątpliwym atutem biurowca Brema będzie zaaranżowany na dachu budynku taras, z którego użytkownicy obiektu będą mogli podziwiać panoramę Katowic.

 

Biurowiec Brema został zaprojektowany przez architekta Wojciecha Wojciechowskiego. Jego realizacją zajmuje się spółka Brema. Generalnym wykonawcą obiektu jest firma Eiffage Polska Budownictwo S.A

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz