bcb wrzesień 2020

Spółka, która zauważa potencjał inwestycyjny Śląska

Michał Dobrowolski Managing Director spółki Brema sp. z o.o. brał udział w wydarzeniu 4 Design Days
Katowice to miasto z ogromnym potencjałem biznesowym, dlatego też nie ma się co dziwić, że to właśnie one gościły w lutym wydarzenie 4 Design Days. O możliwościach inwestycyjnych tutejszego rynku opowiadał Michał Dobrowolski Managing Director spółki Brema sp. z o.o.

O potencjale Katowic najlepiej opowiedzieć może ktoś, kto zdecydował się zainwestować w tutejszy rynek. Managing Director spółki Brema – Michał Dobrowolski wziął udział w panelach dyskusyjnych: PROPERTY FORUM KATOWICE Biura. Inwestor. Efekt domina czy agresywne polowanie na najemcę. Miejsce Katowic na inwestycyjnej mapie kraju oraz HOUSEMARKET FORUM KATOWICE Inwestycje. Mieszkania na wynajem – atrakcyjna i bezpieczna alternatywa inwestycyjna

 

Spółka Brema jest przykładem firmy, która zdecydowała się na inwestycje na terenie Katowic. To właśnie w tym mieście realizuje ona m.in. biurowiec Brema. Obiekt zlokalizowany jest przy Al. Roździeńskiego. Jeszcze niedawno miejsce to było niezabudowaną działką, a obecnie za sprawą spółki Brema stoi tam 6-kondygnacyjny biurowiec oferujący wysokiej klasy powierzchnię biurową. Parter budynku przeznaczony jest na część usługową oraz restaurację. 

 

Podczas 4 Design Days spółkę Brema reprezentował Managing Director Michał Dobrowolski,  który jest absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego, Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach oraz Franklin University z tytułem MBA. Od wielu lat związany jest on z branżą nieruchomości. Michał Dobrowolski jest inicjatorem wspomnianej wcześniej inwestycji biurowej.

 

4 Design Days odbyły się w dniach 16-19 lutego 2017r. w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. Dla środowiska architektów, projektantów i odbiorców ich projektów, w tym deweloperów i inwestorów wydarzenie to stanowi miejsce wymiany opinii i networkingu.

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz