Forbo Flooring Systems Polska logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoUNIMOR Development S.A. logoHAVRE Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoSpectra Development logoTétris Poland logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoARTSERVIS sp. z o.o. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoAluprof S.A. logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoINTERBIURO logoINTER-BUD logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoNowy Styl Group logoAgrobex Sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoCity Space logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoTorus logoPodium Investment logoVantage Development S.A. logoPorto Office A Sp. z o.o. logoBusiness House logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoArchicom logoKontor logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoFYI Commercial Consulting logoVastint Poland Sp. z o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Spółka, która zauważa potencjał inwestycyjny Śląska

Michał Dobrowolski Managing Director spółki Brema sp. z o.o. brał udział w wydarzeniu 4 Design Days
Katowice to miasto z ogromnym potencjałem biznesowym, dlatego też nie ma się co dziwić, że to właśnie one gościły w lutym wydarzenie 4 Design Days. O możliwościach inwestycyjnych tutejszego rynku opowiadał Michał Dobrowolski Managing Director spółki Brema sp. z o.o.

O potencjale Katowic najlepiej opowiedzieć może ktoś, kto zdecydował się zainwestować w tutejszy rynek. Managing Director spółki Brema – Michał Dobrowolski wziął udział w panelach dyskusyjnych: PROPERTY FORUM KATOWICE Biura. Inwestor. Efekt domina czy agresywne polowanie na najemcę. Miejsce Katowic na inwestycyjnej mapie kraju oraz HOUSEMARKET FORUM KATOWICE Inwestycje. Mieszkania na wynajem – atrakcyjna i bezpieczna alternatywa inwestycyjna

 

Spółka Brema jest przykładem firmy, która zdecydowała się na inwestycje na terenie Katowic. To właśnie w tym mieście realizuje ona m.in. biurowiec Brema. Obiekt zlokalizowany jest przy Al. Roździeńskiego. Jeszcze niedawno miejsce to było niezabudowaną działką, a obecnie za sprawą spółki Brema stoi tam 6-kondygnacyjny biurowiec oferujący wysokiej klasy powierzchnię biurową. Parter budynku przeznaczony jest na część usługową oraz restaurację. 

 

Podczas 4 Design Days spółkę Brema reprezentował Managing Director Michał Dobrowolski,  który jest absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego, Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach oraz Franklin University z tytułem MBA. Od wielu lat związany jest on z branżą nieruchomości. Michał Dobrowolski jest inicjatorem wspomnianej wcześniej inwestycji biurowej.

 

4 Design Days odbyły się w dniach 16-19 lutego 2017r. w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. Dla środowiska architektów, projektantów i odbiorców ich projektów, w tym deweloperów i inwestorów wydarzenie to stanowi miejsce wymiany opinii i networkingu.

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz
mantra