Kinnarps nowy

Global Services TV wybiera biurowiec Karolkowa

Biurowiec Karolkowa Business Park
Biurowiec Karolkowa Business Park
Do zlokalizowanego w sąsiedztwie stacji drugiej linii metra – Rondo Daszyńskiego biurowca Karolkowa Business Park wprowadziła się firma Global Services TV. Tym samym biurowiec został już skomercjalizowany w 87 proc.

Firma Global Services TV zagospodaruje 346 mkw. powierzchni. Operator zajmie biuro na 9. piętrze budynku. W transakcji najemcę reprezentowała międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield.

 

Global Services TV jest operatorem platformy car.tv. Jest to jedna z największych europejskich firm, które specjalizują się w kompleksowym zagospodarowywaniu pozostałości po szkodach komunikacyjnych od wystawienia pojazdu na platformę car.tv do ostatecznego zbycia pojazdu. 

 

Biurowiec Karolkowa Business Park do użytku został oddany w styczniu 2015 r. Wśród najemców budynku znajdują się m.in. Electrolux Poland, Onwelo, Tarkett oraz Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów – Nowakowski i Wspólnicy. Natomiast w części handlowo-usługowej obiektu znalazły się pierwsze w Polsce Electrolux Taste Center, salon treningowy RiDE Warsaw oraz restauracja Shoku, Columbus Coffee, Nail Spa i FRAC.

 

Budynek Karolkowa Business Park spełnił wszystkie wymagania Global Services TV dotyczące nowej siedziby w Warszawie, do których należały m.in. otwierane okna i dogodna lokalizacja, a także kameralny charakter obiektu. Profesjonalne podejście wynajmującego oraz elastyczność w trakcie negocjacji doprowadziły do podpisania długoletniej umowy w zamierzonym przez strony terminie – powiedziała Dorota Mielke, Negocjator w dziale powierzchni biurowych, Cushman & Wakefield.

 

Budynek Karolkowa Business Park zrealizowany jest przez Asbud Group. Obiekt oferuje ok. 18 600 mkw. łącznej powierzchni użytkowej klasy A. Elementami wyróżniającymi inwestycję są zielone tarasy na pierwszym piętrze budynku, ogólnodostępne zielone patio w sąsiedztwie restauracji oraz unikalna szklana fasada, w którą zostały wkomponowane odrestaurowane, zabytkowe fragmenty murów dawnej fabryki Philipsa.

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz