MIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoTorus logoARTSERVIS sp. z o.o. logoCity Space logoOlivia Business Centre logoBusiness House logoSpectra Development logoAgrobex Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoTétris Poland logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoFYI Commercial Consulting logoPodium Investment logoINTERBIURO logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoINTER-BUD logoHAVRE Sp. z o.o. logoVantage Development S.A. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoArchicom logoKontor logoForbo Flooring Systems Polska logoNowy Styl Group logoPorto Office A Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoCOTEX Office Centre logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Rowery w Karolkowa Business Park

RiDE Warsaw to pierwszy butik indoor cycling w Polsce.
Wnętrze RiDE Warsaw
Butik indoor cycling w biurowcu? RiDE Warsaw rozpoczyna działalność w Karolkowa Business Park.

W biurowcu Karolkowa Business Park pojawił się kolejny najemca. RiDE Warsaw na parterze obiektu zagospodarował 275 mkw. powierzchni handlowo usługowej. Jest to pierwszy butik indoor cycling w Polsce.

Rejon Ronda Daszyńskiego to nie tylko nowe centrum biznesowe stolicy, ale również modne miejsce zamieszkania i spędzania wolnego czasu dla coraz większej grupy osób, które cenią nowoczesność i doskonałą komunikację z niemal każdą z dzielnic Warszawy. Z tego też względu, niezwykle cieszymy się, że wspólnie z RiDE Warsaw możemy zaoferować nowatorskie miejsce treningowe, z którego mogą korzystać zarówno pracownicy firm zlokalizowanych w naszym obiekcie oraz jego okolicach, jak i mieszkańcy Warszawy. Właśnie tego typu unikatowe usługi, oprócz obecności prestiżowych firm wpływają na atrakcyjność budynków biurowych – powiedział  Raied Tanous, dyrektor zarządzający Grupy ASBUD.

Salon RiDE Warsaw, który powstał w biurowcu Karolkowa Business Park oferuje gościom dwa rodzaje treningów koncentrujących się wokół jazdy na rowerze. Do ich dyspozycji przeznaczone są rowery marki Schwinn, które po raz pierwszy dostępne są w Polsce. Wnętrze butiku indoor cycling zostało zaaranżowane w ten sposób, by bardziej przypominać klub niż salę treningową. 

Karolkowa Business Park oferuje ok. 18 600 mkw.  łącznej powierzchni użytkowej klasy A. Parter obiektu (2600 mkw.) przeznaczony jest na przestrzeń handlowo-usługową. Do użytku biurowiec został oddany w styczniu 2015 r. Jego realizatorem jest Grupa ASBUD. Obecnie skomercjalizowany jest w blisko 85 proc.

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz
mantra