Kinnarps Polska Sp. z o.o. logoTorus logoHAVRE Sp. z o.o. logoINTERBIURO logoARTSERVIS sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoPorto Office A Sp. z o.o. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoCity Space logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoSpectra Development logoUNIMOR Development S.A. logoBusiness House logoVastint Poland Sp. z o.o. logoINTER-BUD logoFYI Commercial Consulting logoTétris Poland logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoForbo Flooring Systems Polska logoCOTEX Office Centre logoNowy Styl Group logoVantage Development S.A. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoArchicom logoKontor logoOlivia Business Centre logoPodium Investment logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Najemcy pozostają w Arkadach

Biurowiec Arkady Wrocławskie
Biurowiec Arkady Wrocławskie
Niemal połowa najemców przedłużyła umowy najmu w biurowcu Arkady Wrocławskie.

Blisko połowa najemców biurowych w Arkadach Wrocławskich postanowiła w 2016 roku przedłużyć swoje umowy najmu – mówi Piotr Pirogowicz dyrektor ds. najmu LC Corp SA.

 

Na kolejne lata umowy przedłużyły takie firmy jak Get Back, WPBM Mój Dom, Atlas Ward i Akron. Magnesem dla najemców było pozostanie w dobrze funkcjonującym, rozpoznawalnym biurowcu. Lokalizacja, która jest bardzo dobrze skomunikowana oraz dostępność miejsc parkingowych dla pracowników oraz gości stanowią kolejne argumenty przekonujące za pozostaniem w Arkadach Wrocławskich. Dodatkowo, dbamy o najwyższą jakość procesu zarządzania naszym budynkiem. Zespół zarządzający pracuje na miejscu w budynku, co umożliwia szybką reakcję na potrzeby najemców. We współpracy z naszymi partnerami zawsze stawiamy na długotrwałe relacje, dlatego oprócz sprawnego procesu komercjalizacji wkładamy wiele starań w sprawne i profesjonalne zarządzanie naszym obiektami biurowymi, tak aby nasi klienci mogli skoncentrować się na prowadzonej przez siebie działalności – dodaje Piotr Pirogowicz, Dyrektor ds. Najmu, LC Corp SA. 


Arkady Wrocławskie to projekt komercyjny, który spełnia funkcje handlowe, usługowe, rozrywkowe i biurowe. Obiekt został oddany do użytkowania w 2007 r. Inwestycja ta oferuje około 39 586 mkw. powierzchni do wynajęcia, w tym 9625 mkw. nowoczesnej powierzchni biurowej na wynajem. W budynku zlokalizowany jest także wielopoziomowy parking oferujący 1000 miejsc parkingowych. 

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz
mantra