Wratislavia w portfelu Savills

Wratislavia Tower
Wratislavia Tower
Budynek Wratislavia Tower dołączył do portfolio zarządzanych przez Savills nieruchomości.

Międzynarodowy doradca rynku nieruchomości Savills przejął zarządzenie obiektem Wratislavia Tower we Wrocławiu. Właścicielem tej nieruchomości jest Cinema Tower Sp. z o.o. Wratislavia Tower to 16-kondygnacyjny obiekt biurowo-usługowy oferujący 20 000 mkw. powierzchni. 

 

Nasz portfel nieruchomości w miastach regionalnych dynamicznie się rozrasta. Cieszymy się, że dołączył do niego kolejny prestiżowy budynek,  jakim jest niewątpliwie Wratislavia Tower. Nieruchomość dysponuje licznymi atutami, w tym doskonałym położeniem w centrum Wrocławia, przy głównej ulicy miasta. Z radością podejmujemy się wyznaczonego zadania – mówi Bartłomiej Łepkowski, dyrektor działu zarzadzania nieruchomościami i aktywami Savills.   

 

Nieruchomość Wratislavia Tower łączy dwie funkcje: biurową (11 000 mkw.) oraz usługową. Budynek znajduje się w dzielnicy Stare Miasto we Wrocławiu w odległości 300 m od wrocławskiego Rynku. Jest on położony u zbiegu ulic Kazimierza Wielkiego oraz św. Antoniego. Lokalizacja ta umożliwia dogodną komunikację z innymi rejonami miasta, w tym sprawny dojazd na lotnisko w ciągu 20 minut. Budynek dysponuje parkingiem na 140 miejsc. W bliskiej odległości znajdują się liczne restauracje, kawiarnie, sklepy i hotele. Do najemców budynku należą m.in.: kino Helios, klub fitness McFit, City Parking Group i T-System.

 


0.0
Tagi: Savills
Napisz pierwszy komentarz