Art-Deweloper Sp. z o.o. logoBusiness House logoNowy Styl Group logoPodium Investment logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoINTERBIURO logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoSpectra Development logoHAVRE Sp. z o.o. logoINTER-BUD logoAgrobex Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoArchicom logoARTSERVIS sp. z o.o. logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoKontor logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoFYI Commercial Consulting logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoCity Space logoForbo Flooring Systems Polska logoTétris Poland logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoCOTEX Office Centre logoOlivia Business Centre logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoTorus logoPorto Office A Sp. z o.o. logoVantage Development S.A. logoUNIMOR Development S.A. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Pierwsze firmy już w EQlibrium

Biurowiec EQlibrium
Biurowiec EQlibrium
Pierwsi najemcy wprowadzili się już do budynku EQlibrium. Powierzchnie biurowe w tym obiekcie są już w 100 proc. wynajęte.

Budynek znajduje się u zbiegu ulic Jana Kazimierza i Ordona na warszawskiej Woli. EQlibrium to pierwszy projekt biurowy zrealizowany przez Grupę Waryński. Ten nowoczesny biurowiec oferuje łącznie ok. 10 500 mkw. powierzchni. Do dyspozycji najemców przeznaczone jest również 113 miejsc parkingowych. Biurowiec EQlibrium będzie posiadał certyfikat BREEAM na poziomie very good. Do jego atutów zaliczane są m.in. uchylne okna, bardzo dobre doświetlenie powierzchni oraz bliskość różnorodnych punktów handlowo-usługowych.


Pierwsi najemcy, tj. Krimarg Sulutions i SGS Polska wprowadzili się do budynku. W obiekcie działa już Fitness24Seven. W kolejnych miesiącach wprowadzi się największy najemca, czyli PGNiG Obrót Detaliczny oraz Grupa Waryński. W maju swoje nowe biura otworzy spółka Optibuy.


Powierzchnie biurowe w EQlibrium posiadają standard klasy A. Układ pięter pozwala na maksymalne wykorzystanie przestrzeni biurowej oraz dowolną aranżację powierzchni, zgodnie z potrzebami najemcy. Budynek wyposażony jest w sześć szybkobieżnych wind. Nowoczesna szklana fasada obiektu nadaje budynkowi dynamiczny i nowoczesny charakter. Wyłącznym agentem budynku jest firma JLL.

 

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz
mantra