Interbiuro - duży

Pierwsze firmy już w EQlibrium

Biurowiec EQlibrium
Biurowiec EQlibrium
Pierwsi najemcy wprowadzili się już do budynku EQlibrium. Powierzchnie biurowe w tym obiekcie są już w 100 proc. wynajęte.

Budynek znajduje się u zbiegu ulic Jana Kazimierza i Ordona na warszawskiej Woli. EQlibrium to pierwszy projekt biurowy zrealizowany przez Grupę Waryński. Ten nowoczesny biurowiec oferuje łącznie ok. 10 500 mkw. powierzchni. Do dyspozycji najemców przeznaczone jest również 113 miejsc parkingowych. Biurowiec EQlibrium będzie posiadał certyfikat BREEAM na poziomie very good. Do jego atutów zaliczane są m.in. uchylne okna, bardzo dobre doświetlenie powierzchni oraz bliskość różnorodnych punktów handlowo-usługowych.


Pierwsi najemcy, tj. Krimarg Sulutions i SGS Polska wprowadzili się do budynku. W obiekcie działa już Fitness24Seven. W kolejnych miesiącach wprowadzi się największy najemca, czyli PGNiG Obrót Detaliczny oraz Grupa Waryński. W maju swoje nowe biura otworzy spółka Optibuy.


Powierzchnie biurowe w EQlibrium posiadają standard klasy A. Układ pięter pozwala na maksymalne wykorzystanie przestrzeni biurowej oraz dowolną aranżację powierzchni, zgodnie z potrzebami najemcy. Budynek wyposażony jest w sześć szybkobieżnych wind. Nowoczesna szklana fasada obiektu nadaje budynkowi dynamiczny i nowoczesny charakter. Wyłącznym agentem budynku jest firma JLL.

 

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz
mantra