bcb wrzesień 2020

Fitness na dwóch piętrach biurowca

Salon Fitness Academy najemcą biurowca Silesia Star
Salon Fitness Academy najemcą biurowca Silesia Star
W biurowcu Silesia Star został otwarty salon Fitness Academy. Klub zajmie dwa poziomy biurowca.

Fitness Academy doskonale wpisuje się w naszą koncepcję tworzenia przyjaznych obiektów biurowych, pozwalających na płynne łączenie pracy i zdrowego stylu życia. Sądzę, iż wraz z pozostałą ofertą, Silesia Star dostarcza najwyższej jakości usług, które są potrzebne pracownikom biur, jak i mieszkańcom Katowic – mówi Krzysztof Szargawiński, Dyrektor Zarządzający, LC Corp SA.

 

Klub Fitness Academy będzie zlokalizowany na parterze oraz 1. piętrze biurowca Silesia Star. Łącznie zajmie on niemal 2000 mkw. powierzchni. Do dyspozycji najemców i gości odwiedzających budynek przeznaczona jest bogato wyposażona siłownia z szeroką gamą urządzeń cardio oraz dwóch sal fitness.

 

Sieć klubów Fitness Academy to obecnie 14 obiektów mieszczących się we Wrocławiu, Katowicach, Krakowie oraz Legnicy, w których profesjonalne podejście instruktorów, pomoże osiągnąć każdy zamierzony cel! Oprócz siłowni i grupowych zajęć fitness, w ofercie Fitness Academy Silesia Star udostępniamy zajęcia taneczne, zumbę, zajęcia wzmacniające i kształtujące sylwetkę, a także zajęcia prozdrowotne - pilates oraz jogę. Oczywiście nie zabraknie też zajęć na trampolinach, które obecnie podbijają rynek fitness w całej Europie. Dla miłośników jazdy na rowerach przygotowaliśmy salę indoor cycling, czyli grupowy trening na rowerach przy muzyce. Po treningu w gronie znajomych i przyjaciół polecamy relaks w saunie oraz zdrową przekąskę w Fitness barze – mówi Alina Jaracz-Paterek, Marketing Manager, Fitness Academy.

 

Biurowiec Silesia Star znajduje się w centrum Katowic. Projekt tworzą dwa 8-kondygnacyjne budynki, połączone pasażem handlowo-usługowym. Łączna powierzchnia najmu obiektu wynosi 27 000 mkw. 

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz