HAVRE Sp. z o.o. logoCity Space logoFYI Commercial Consulting logoINTERBIURO logoKontor logoOlivia Business Centre logoTorus logoForbo Flooring Systems Polska logoARTSERVIS sp. z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoINTER-BUD logoDEVCO Sp. z.o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoTétris Poland logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoNowy Styl Group logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoPorto Office A Sp. z o.o. logoArchicom logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoBusiness House logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoPodium Investment logoCOTEX Office Centre logoVantage Development S.A. logoSpectra Development logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Zakochane biurowce

Napis "Kocham Warszawę" na biurowcu Warsaw Spire
14 lutego to dzień, w którym wiele osób wyraża sobie uczucia. Na wyznania miłosne zdecydowały się również... biurowce.

Olivia ma serce do Trójmiasta

Z okazji Walentynek powstał film, w którym do swojej największej miłości przyznaje się... Olivia Business Center. Oto niezwykłe wyznanie gdańskiego biurowca:

 

 

W OBC ruszyła akcja „W sercu Metropolii. Z Miłości do Trójmiasta”. Na dachu Olivia Star pojawiły się następujące napisy: od strony Gdańska – „OBC kocha Gdańsk”, od strony Gdyni – „OBC kocha Gdynię”. Na terenie kompleksu nie zabraknie także innych walentynkowych atrakcji. Jak przekonują organizatorzy akcji, Olivia serce do Trójmiasta ma przez cały rok, a nie tylko 14 lutego! 

 

Warsaw Spire pomaga wyznać miłość

 

Dla tych, którzy dziś chcieliby wyznać swoje uczucia w oryginalny sposób z pomocą przychodzi oferta biurowca Warsaw Spire. Organizatorzy akcji Zakochana Warszawa twierdzą, że 14 lutego budynek ten stanie się „pomnikiem miłości”. Dziś od 18:00 do 20:00 na iluminacji Warsaw Spire wyświetlane będą wybrane i wyjątkowe wyznania miłosne (za pomocą specjalnego formularza można było zgłaszać je od 14 stycznia do 9 lutego). Na iluminacji Warsaw Spire pojawią się również dwa dodatkowe napisy "Kocham Cię" i "Wyjdziesz za mnie". 

 

To jednak nie wszystko. Walentynkowe atrakcje pojawią się również na placu Europejskim (również w godzinach od 18:00 do 20:00). Zakochani będą mogli skorzystać np. z darmowej fotobudki czy bezpłatnego lodowiska, a także (po spełnieniu warunku jakim jest pocałunek przy bariście) z kawy gratis. Na placu Europejskim pojawią się również balony i lizaki w kształcie serca. 

 

Warsaw Spire, podobnie jak wspomniana wcześniej Olivia, oficjalnie przyznaje się też do umiłowania miasta, w którym jest ulokowany. Hasło „Kocham Warszawę” stało się już niemal znakiem rozpoznawczym kompleksu. Swoją miłość do stolicy biurowiec wyrażał już na wiele sposobów. Motyw najpierw został zaprezentowany jako neon, a później w formie dynamicznej iluminacji fasady wieżowca Warsaw Spire oraz muralu Rafała Olbińskiego. Można go także podziwiać w postaci instalacji na Placu Europejskim, którą stanowią wielkoformatowe litery „Kocham Warszawę” mierzące ponad dwa metry. 

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz
mantra