DEVCO Sp. z.o.o. logoCOTEX Office Centre logoTétris Poland logoCity Space logoINTERBIURO logoTorus logoUNIMOR Development S.A. logoPodium Investment logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoVastint Poland Sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoVantage Development S.A. logoForbo Flooring Systems Polska logoNowy Styl Group logoINTER-BUD logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoHAVRE Sp. z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoKontor logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoSpectra Development logoPorto Office A Sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoArchicom logoAgrobex Sp. z o.o. logoARTSERVIS sp. z o.o. logoBusiness House logoFYI Commercial Consulting logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Jak opowiedzieć 250 lat w 4 minuty?

Union Investment i JLL zapraszają na multimedialny show „Warszawa światłem malowana”, który będzie wyświetlany na fasadzie Pasażu Lipińskiego.

Pokaz mappingu 3D odbędzie się na Pasażu Lipińskiego u zbiegu Al. Jerozolimskich i Emilii Plater już 2 marca od godziny 18:30 do 19:30. W trakcie tego trójwymiarowego spektaklu łączącego światło, obraz i dźwięk widzowie przeniosą się w przeszłość i będą mieli okazję prześledzić dzieje Warszawy oraz historię samej kamienicy, której początki sięgają XIX w. 


Aleje Jerozolimskie z sześcioma rzędami topól, konne tramwaje, tętniący życiem Dworzec Wiedeński, XX – lecie międzywojenne czy czas biznesowego rozwoju ostatnich lat – to tylko niektóre elementy, jakie złożą się na marcowy pokaz mappingu. Akcja ma na celu pokazanie warszawiakom i turystom historii miasta w atrakcyjny i nietypowy sposób. Historyczne migawki, nastrojowa muzyka i komentarz lektora na pewno przybliżą widzom dzieje Warszawy – informuje Małgorzata Więcko, dyrektor w dziale zarządzania nieruchomościami JLL.


Udział w pokazie jest bezpłatny. Organizatorem wydarzenia jest firma doradcza JLL we współpracy z właścicielem budynku – funduszem Union Investment. Pokaz będzie powtórzony kilkanaście razy, aby każdy miał szansę go zobaczyć.

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz
mantra