Tork

Jak opowiedzieć 250 lat w 4 minuty?

Union Investment i JLL zapraszają na multimedialny show „Warszawa światłem malowana”, który będzie wyświetlany na fasadzie Pasażu Lipińskiego.

Pokaz mappingu 3D odbędzie się na Pasażu Lipińskiego u zbiegu Al. Jerozolimskich i Emilii Plater już 2 marca od godziny 18:30 do 19:30. W trakcie tego trójwymiarowego spektaklu łączącego światło, obraz i dźwięk widzowie przeniosą się w przeszłość i będą mieli okazję prześledzić dzieje Warszawy oraz historię samej kamienicy, której początki sięgają XIX w. 


Aleje Jerozolimskie z sześcioma rzędami topól, konne tramwaje, tętniący życiem Dworzec Wiedeński, XX – lecie międzywojenne czy czas biznesowego rozwoju ostatnich lat – to tylko niektóre elementy, jakie złożą się na marcowy pokaz mappingu. Akcja ma na celu pokazanie warszawiakom i turystom historii miasta w atrakcyjny i nietypowy sposób. Historyczne migawki, nastrojowa muzyka i komentarz lektora na pewno przybliżą widzom dzieje Warszawy – informuje Małgorzata Więcko, dyrektor w dziale zarządzania nieruchomościami JLL.


Udział w pokazie jest bezpłatny. Organizatorem wydarzenia jest firma doradcza JLL we współpracy z właścicielem budynku – funduszem Union Investment. Pokaz będzie powtórzony kilkanaście razy, aby każdy miał szansę go zobaczyć.

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz