Cushman & Wakefield wyłącznym reprezentantem Horizon Plaza

|
Horizon Plaza
Horizon Plaza
Za komercjalizację powierzchni biurowych w budynku Horizon Plaza, zlokalizowanego na warszawskim Mokotowie, będzie odpowiedzialna firma doradcza Cushman & Wakefield, która podpisała z właścicielem umowę na zasadzie wyłączności.

Warszawski kompleks Horizon Plaza został oddany do użytku niemal dekadę temu. Wzniesiony przy ul. Domaniewskiej budynek oferuje 35 000 mkw. powierzchni najmu. Na jednym piętrze znajduje się ok. 2 500 mkw. W podziemnej części kompleksu, na dwóch poziomach ulokowano garaż podziemny oraz parking i prysznice dla rowerzystów. W pobliżu znajduje się wiele udogodnień dla użytkowników kompleksu m.in. centrum handlowe, uczelnia wyższa, restauracje i kantyny, hotele, klinika medycyny estetycznej, sklepy spożywcze czy bankomat. Lokalizacja z dostępem do sieci komunikacyjnej, ścieżek rowerowych, metra i Szybkiej Kolei Miejskiej jest niewątpliwym atutem biurowca.


Horizon Plaza jest kompleksem biurowym najwyższej klasy. Mamy nadzieję, że oprócz bardzo dobrej lokalizacji, firmy dostrzegą także zalety niezwykle funkcjonalnej przestrzeni, w której dobrze się pracuje. Horizon Plaza to nasz drugi projekt na wyłączność, który będziemy komercjalizować na zlecenie firmy Union Investment – mówił Marcin Górski, Starszy Negocjator w dziale powierzchni biurowych, Cushman & Wakefield.


Wiodąca na świecie firma doradcza świadcząca usługi na rynku nieruchomości komercyjnych już od dłuższego czasu współpracowała w procesie komercjalizacji powierzchni z właścicielem budynku, jakim jest fundusz nieruchomości zarządzany przez  Union Investment. Na początku roku trzy piętra w Horizon Plaza wynajęła firma Huawei, którą reprezentowała właśnie Cushman & Wakefield. Kolejne 1350 mkw. w biurowcu zajęła również międzynarodowa firma technologiczno-konsultingowa EGIS. Obecnie jednak C&W stał się wyłącznym agentem komercjalizującym Horizon Plaza.


0.0
Napisz pierwszy komentarz