Olivia Business Centre logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoVastint Poland Sp. z o.o. logoPartner Capital Group logoEcho Investment logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoArchicom logoCOTEX Office Centre logoOmnitech Sp. z o.o. logoTorus logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoGhelamco Poland logoBusiness House logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoGTV Lighting logoPorto Office B Sp. z o.o. logoOnyx Business Point logoAluprof S.A. logoKwiaty dla biura logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoINTERBIURO logoLobos Nieruchomości logoFYI Commercial Consulting logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoSpectra Development logoKart Sp. z o.o. logoCHB14 logoAgrobex Sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoCity Space logoPRO-INVEST S.A. logoEURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoNowy Styl Group logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoDoradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoDorbud S.A. logoHAVRE Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoSchüco International Polska logoLC Corp S.A. logoUNIMOR Development S.A. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
raport wyd 2017

EKO BREEAM dla obiektu Ethos

Projekt ETHOS otrzymał certyfikat BREEAM
Projekt ETHOS otrzymał certyfikat BREEAM
Ethos, projekt realizowany przez Kulczyk Silverstein Properties przy Pl. Trzech Krzyży w Warszawie, uzyskał certyfikat BREEAM na poziomie Excellent. Certyfikat został przyznany dla etapu projektowego zarówno części biurowej, jak i handlowej.

Ethos oceniany był w 10 kategoriach. W procesie tzw. systemu wielokryterialnego brano pod uwagę m.in. wpływ na zdrowie i dobre samopoczucie, oszczędność energii i wody, poziom zarządzania oraz kryterium ekologii.

 

Jako inwestor od początku podejmujemy działania, które zapewnią nie tylko komfort pracy wewnątrz budynku, jaki został formalnie potwierdzony przez certyfikat BREEAM, ale przyczynią się także do podniesienia atrakcyjności okolicy. Bierzemy czynny udział w pracach Koalicji na Rzecz Rewitalizacji Placu Trzech Krzyży. Wspólnie z kilkunastoma podmiotami dążymy do stworzenia tętniącej życiem przestrzeni publicznej, która wykorzysta potencjał tego bijącego serca Warszawy jako jedynego prawdziwie wielkomiejskiego placu stolicy – mówi Maciej Zajdel, Członek Zarządu Kulczyk Silverstein Properties.

 

Ethos zostanie oddany do użytku w II kwartale 2017 r. Budynek przechodzi obecnie rozbudowę i gruntowną rewitalizację. Po zakończeniu prac budowlanych kompleks zaoferuje łącznie ponad 17 000 mkw. powierzchni biurowej klasy A i nowoczesnej powierzchni handlowej. Za wynajem powierzchni biurowej w budynku odpowiedzialna jest firma Savills.

 

Bardzo się cieszymy z otrzymanego przez Ethos certyfikatu BREEAM Excellent. Prowadzimy rozmowy z najemcami, dla których certyfikacja, efektywność i komfortowe środowisko pracy mają bardzo duże znaczenie. Ethos to budynek położony w prestiżowej lokalizacji, który będzie oferował wyjątkowe warunki dla najemcy, a zdobyty certyfikat jest potwierdzeniem wysokiej jakości jaką prezentuje – mówi Dorota Ejsmont, dyrektor Działu Reprezentacji Wynajmującego Savills.   

 

Napisz pierwszy komentarz
Hilton 750x140
mantra