Vantage Development S.A. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoTorus logoINTER-BUD logoHAVRE Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoSpectra Development logoDEVCO Sp. z.o.o. logoBusiness House logoPorto Office A Sp. z o.o. logoKart Sp. z o.o. logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoINTERBIURO logoNowy Styl Group logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoARTSERVIS sp. z o.o. logoForbo Flooring Systems Polska logoTétris Poland logoRIS Kotes logoAluprof S.A. logoCOTEX Office Centre logoCity Space logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoGTV Lighting logoFYI Commercial Consulting logoAgrobex Sp. z o.o. logoPodium Investment logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoGalicyjska Investment Sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoOlivia Business Centre logoKwiaty dla biura logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
Raport 2018

EKO BREEAM dla obiektu Ethos

Projekt ETHOS otrzymał certyfikat BREEAM
Projekt ETHOS otrzymał certyfikat BREEAM
Ethos, projekt realizowany przez Kulczyk Silverstein Properties przy Pl. Trzech Krzyży w Warszawie, uzyskał certyfikat BREEAM na poziomie Excellent. Certyfikat został przyznany dla etapu projektowego zarówno części biurowej, jak i handlowej.

Ethos oceniany był w 10 kategoriach. W procesie tzw. systemu wielokryterialnego brano pod uwagę m.in. wpływ na zdrowie i dobre samopoczucie, oszczędność energii i wody, poziom zarządzania oraz kryterium ekologii.

 

Jako inwestor od początku podejmujemy działania, które zapewnią nie tylko komfort pracy wewnątrz budynku, jaki został formalnie potwierdzony przez certyfikat BREEAM, ale przyczynią się także do podniesienia atrakcyjności okolicy. Bierzemy czynny udział w pracach Koalicji na Rzecz Rewitalizacji Placu Trzech Krzyży. Wspólnie z kilkunastoma podmiotami dążymy do stworzenia tętniącej życiem przestrzeni publicznej, która wykorzysta potencjał tego bijącego serca Warszawy jako jedynego prawdziwie wielkomiejskiego placu stolicy – mówi Maciej Zajdel, Członek Zarządu Kulczyk Silverstein Properties.

 

Ethos zostanie oddany do użytku w II kwartale 2017 r. Budynek przechodzi obecnie rozbudowę i gruntowną rewitalizację. Po zakończeniu prac budowlanych kompleks zaoferuje łącznie ponad 17 000 mkw. powierzchni biurowej klasy A i nowoczesnej powierzchni handlowej. Za wynajem powierzchni biurowej w budynku odpowiedzialna jest firma Savills.

 

Bardzo się cieszymy z otrzymanego przez Ethos certyfikatu BREEAM Excellent. Prowadzimy rozmowy z najemcami, dla których certyfikacja, efektywność i komfortowe środowisko pracy mają bardzo duże znaczenie. Ethos to budynek położony w prestiżowej lokalizacji, który będzie oferował wyjątkowe warunki dla najemcy, a zdobyty certyfikat jest potwierdzeniem wysokiej jakości jaką prezentuje – mówi Dorota Ejsmont, dyrektor Działu Reprezentacji Wynajmującego Savills.   

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz
CHB 14 Big
mantra