Giant

Najemcy polubili Warsaw Financial Center

Warsaw Financial Center
Warsaw Financial Center
Trzech obecnych najemców budynku Warsaw Financial Center renegocjowało umowy najmu łącznie na niemal 10 000 mkw. powierzchni biurowej. Dodatkowo już w lipcu br. w biurowcu swoją siedzibę otworzy firma Paged SA.

Trzech obecnych najemców budynku Warsaw Financial Center renegocjowało umowy najmu łącznie na niemal 10 000 mkw. powierzchni biurowej – Taipei Economic and Cultural Office przedłużył kontrakt na okres kolejnych 5 lat, a J.P. Morgan do 2019 r. Trzeci z partnerów biznesowych, który powiększył wynajmowaną powierzchnię do 8300 mkw. zostanie w budynku co najmniej przez 5 lat. Ponadto do biurowca już w lipcu br. wprowadzi się firma Paged SA, wiodąca spółka holdingu przemysłowo-inwestycyjnego. Jej nowe biuro o powierzchni niemal 310 mkw. będzie zajmować przez 5 lat.

 

Przedłużone kontrakty oraz nowa umowa obejmują 20 proc. łącznej powierzchni budynku. Z dumą rozwijamy relacje z naszymi wieloletnimi partnerami, jak również cieszymy się z nowych najemców – powiedział Karol Bartos, Executive Director Portfolio & Asset Management w Tristan Capital Partners.

 

Warsaw Financial Center znajduje się u zbiegu ulic Emilii Plater i Świętokrzyskiej. Jest to obiekt biurowy klasy A+, który dysponuje 50 000 mkw. powierzchni najmu. Budynek zapewnia także 350 miejsc parkingowych dla samochodów i rowerów. Na liście aktualnych najemców biurowca znajduje się ponad 60 polskich i międzynarodowych firm, m.in. CMS Cameron McKenna, Google, Bloomberg, DLA Piper, Chadbourne & Parke, Kompania Piwowarska, BZ WBK TFI. Warsaw Financial Center jest własnością konsorcjum Allianz Real Estate i Curzon Capital Partners III, funduszu inwestycyjnego zarządzanego przez Tristan Capital Partners. Biurowiec WFC powstał według projektu amerykańskich pracowni architektonicznych A. Epstein & Sons International oraz Kohn Pedersen Fox Associates.
 


0.0
Napisz pierwszy komentarz