Giant

LBP przedłuża najem w Logicor

Paulina Dziubińska, Starszy Konsultant w Dziale Powierzchni Magazynowo – Przemysłowych, JLL
Paulina Dziubińska, Starszy Konsultant w Dziale Powierzchni Magazynowo – Przemysłowych, JLL
Firma LBP Manufacturing Poland przedłużyła umowę najmu powierzchni magazynowej wraz z częścią biurową w kompleksie Logicor w Łodzi. Podczas transakcji LBP było reprezentowane przez ekspertów JLL.

LBP Manufacturing Poland należy do globalnej grupy inwestycyjnej Pritzker Group. Firma specjalizuje się w produkcji opakowań dla branży gastronomicznej. W kompleksie Logicor w Łodzi LBP Manufacturing Poland wynajmuje ponad 5000 mkw. powierzchni magazynowej wraz z częścią biurową. 


Zdecydowaliśmy o pozostaniu w parku magazynowym Logicor z kilku powodów. Należą do nich: dobra lokalizacja dla naszych pracowników, jakość powierzchni, dogodne opcje transportu i dystrybucji w kraju i Europie, jak również możliwość dalszego rozwoju – powiedział Brent Denniston, Senior Vice President Global Business Development, LBP Manufacturing.


Łódzka siedziba LBP obejmuje ponad 4400 mkw. powierzchni magazynowej oraz reprezentacyjne biuro o wielkości ponad 600 mkw.


Specyfika działalności firmy produkcyjnej, jaką jest LBP, wymaga dostarczenia powierzchni, którą można dostosować do szeregu wymagań technicznych najemcy. Dodatkowo, niezwykle ważnym aspektem jest lokalizacja i dostęp do wykwalifikowanych kadr. Logicor Łódź I spełnia wszystkie oczekiwania naszego klienta, stąd decyzja LBP o przedłużeniu umowy najmu w tej inwestycji – podsumowała Paulina Dziubińska, Starszy Konsultant w Dziale Powierzchni Magazynowo – Przemysłowych, JLL.


Logicor Park Łódź znajduje się przy ul. Manewrowej na Widzewie. Atutem tej lokalizacji jest bliskość ważnych szlaków komunikacyjnych (magazyny położone są w odległości 20 km od autostrady A2 oraz 30 km od autostrady A1). 

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz