Interbiuro - duży

Grupa GTC dumna z belgradzkiego biurowca

Kompleks biurowy FortyOne w Belgradzie
Kompleks biurowy FortyOne w Belgradzie
Grupa GTC oficjalnie otworzyła trzeci budynek wchodzący w skład kompleksu FortyOne w Belgradzie. Tym samym została ukończona budowa całej inwestycji.

FortyOne III to ostatni budynek nowoczesnego kompleksu FortyOne w Belgradzie. Pierwsi najemcy wprowadzili się do biurowca już na początku kwietnia br. Wśród firm, które wybrały FortyOne III na swoją nową siedzibę znalazły się m.in. Endava i DHL.

 

Biurowiec FortyOne III oferuje ponad 10 700 mkw. całkowitej powierzchni najmu. Obiekt powstał zgodnie z standardami zrównoważonego budownictwa. Pierwszym najemcą, który już się wprowadził do budynku jest firma Endava. Jest to firma informatyczna posiadająca ponad 16-letnie doświadczenie współpracy z globalnymi przedsiębiorstwami z sektora finansowego, ubezpieczeniowego, telekomunikacyjnego, mediów, technologii i handlu. Endava w FortyOne III wynajęła 6500 mkw., czyli ponad połowę powierzchni najmu budynku.

 

Od samego początku kompleks FortyOne przynosił nam wiele powodów do dumy. Z przyjemnością informujemy o pomyślnym zakończeniu całego projektu – zwłaszcza ze względu na fakt, że kompleks jest niezwykle wysoko ceniony wśród najemców i otrzymał certyfikat LEED na poziomie Gold, jako pierwszy budynek w Belgradzie – powiedział Thomas Kurzmann, Prezes GTC.

 

W biurowcu FortyOne III otwarte zostanie także nowoczesne centrum fitness – Muscle Beach. Siłownia zajmie w budynku ponad 370 mkw. powierzchni. Do obiektu wkrótce wprowadzi się także firma DHL. Oddział światowego lidera na rynku branży logistycznej i transportowej zajmie 280 mkw. powierzchni.

 

Projekt FortyOne to kompleks obejmujący trzy budynki zlokalizowane w dzielnicy Nowy Belgrad (na skrzyżowaniu bulwarów Milutina Milankovica i Umetnosti). Jednym z atutów tego parku biznesowego jest lokalizacja – znajduje się on bowiem blisko głównej belgradzkiej autostrady.

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz