Giant

Wolę Retro skomercjalizuje Cushman & Wakefield

|
Wola Retro - wizualizacja
Wola Retro - wizualizacja
Najnowsza inwestycja LC Corp SA zlokalizowana na warszawskiej Woli przekazała proces komercjalizacji pod skrzydła firmy doradczej Cushman & Wakefield.

Wola Retro, będąca najnowszą inwestycją LC Corp SA, ma zostać oddana do użytku w lipcu 2019 r. Zlokalizowana jest w jednej z najbardziej atrakcyjnych części warszawskiej Woli. Na kompleks składają się dwa 9- i 14-kondygnacyjne biurowce klasy A, wyrastające nad bryłą modernizowanego budynku z lat 30-tych XX wieku autorstwa przedwojennych architektów Lacherta i Szanajcy. Łączna powierzchnia najmu wyniesie ponad 24 000 mkw. Autorami projektu modernizacji istniejącego budynku i budowy dwóch przylegających obiektów są architekci z biura projektowego Kuryłowicz & Associates: Ewa Kuryłowicz oraz Piotr Żabicki. Generalnym wykonawcą inwestycji jest firma Budimex.


Cieszymy się, LC Corp zaufało nam, wybierając Cushman & Wakefield na Agenta wyłącznego budynku i że będziemy mogli brać udział w procesie wynajmu projektu, który w tak umiejętny sposób łączy nowoczesność myślenia z poszanowaniem dla historii. Jesteśmy przekonani, że nowi najemcy docenią znakomitą lokalizację budynku, zaledwie 150 m2 od nowej stacji metra oraz dostępność innych środków komunikacji publicznej. Duża dbałość o szczegóły wykonania fasady i powierzchni wspólnych budynku sprawią, że praca w tym środowisku będzie przyjemnością – mówi Anna Kaźmierska, Associate Landlord Representation Services z działu powierzchni biurowych, Cushman & Wakefield.


Firma doradcza Cushman & Wakefield ma wyłączność w zakresie komercjalizacji kompleksu Wola Retro, zajmuje się także wsparciem właściciela w działaniach marketingowych.


Zaufaliśmy ekspertom mającym doświadczenie na rynkach globalnych i zdecydowaliśmy się  na współpracę na wyłączność. Cushman & Wakefield po raz kolejny wesprze nas w komercjalizacji powierzchni biurowych, tym razem w formule wyłączności w naszej warszawskiej inwestycji. Wcześniej współpracowaliśmy także przy wynajmie biur we Wrocławiu i w Katowicach z wieloma sukcesami – mówi Izabela Miśta, Manager ds. Najmu, LC Corp SA.

O inwestycji pisaliśmy również tutaj: 
Nowoczesne miejsca pracy w stylu Retro​


2.0
Napisz pierwszy komentarz