Tork

Drugi etap Business Garden Warszawa gotowy!

Business Garden Warszawa (fot. Piotr Krajewski)
Drugi etap kompleksu biurowego Business Garden Warszawa jest już gotowy na przyjęcie nowych najemców.

Firma Vastint Poland zakończyła realizację drugiego etapu kompleksu Business Garden zlokalizowanego przy ul. Żwirki i Wigury w Warszawie. Do użytku zostało oddanych pięć budynków biurowych o łącznej powierzchni najmu wynoszącej 56 000 mkw. W ramach przedsięwzięcia powstał także ogród i elementy infrastruktury drogowej, usprawniającej dojazd do kompleksu. 

To bardzo udany projekt i na pewno zostanie dobrze oceniony przez przyszłych użytkowników. Dużą wagę przywiązywaliśmy do tego, aby zapewnić jak najbardziej komfortowe warunki rozwoju firmom, które zdecydują się na rozszerzenie lub otwarcie swojej działalności w Business Garden. Nowoczesne wnętrza biurowe w otoczeniu zieleni, dogodny dostęp do komunikacji miejskiej oraz wyjątkowy dobór udogodnień dla pracowników to atuty przyciągające potencjalnych najemców. Pierwsi z nich wprowadzą się do nowo wybudowanych budynków już niebawem – komentuje Roger Andersson, Dyrektor Zarządzający, Vastint Poland.

Business Garden to wielofunkcyjny kompleks tworzony przez siedem budynków biurowych. Ich łączna powierzchnia wynosi 90 000 mkw. Cechą charakterystyczną tej inwestycji jest ciekawa architektura oraz otwarty ogród. Powierzchnia ogrodu wraz z powierzchnią biologicznie czynną zielonych dachów zajmuje aż 60 proc. terenu kompleksu. Na terenie ogrodu wśród zieleni znajdują się strefy wypoczynku i pracy z dostępem do Wi-Fi. Realizacja projektu przebiegała zgodnie z założeniami zrównoważonego budownictwa. Projekt ubiega się o najwyższy poziom certyfikacji LEED

W obrębie Business Garden funkcjonuje hotel na ponad 200 pokoi, centrum konferencyjne z 8 salami i restauracja. W nowej części kompleksu już wkrótce zostanie otwarta kantyna, sklep spożywczy, fitness club oraz różne punkty usługowe. Projekt jest objęty wdrożonym przez Vastint programem Hospitality (program obejmuje bezpłatne imprezy dla pracowników oraz zapewnia dobór i jakość świadczonych usług zgodnych z oczekiwaniami najemców – więcej: Gościnne biurowce).

Inwestorem i deweloperem kompleksu jest spółka Vastint Poland, a autorem projektu jest pracownia architektoniczna JSK. Wykonawcą Business Garden była firma Hochtief Polska

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz
Interbiuro - duży
mantra