Interbiuro - duży

Nowy najemca wprowadza się do WTT

Biurowiec Warsaw Trade Tower (WTT)
Biurowiec Warsaw Trade Tower (WTT)
Biurowiec Warsaw Trade Tower (WTT) ma nowego najemcę. Swoje biuro na Woli otworzył producent papieru - Stora Enso NAREW Sp. z o.o.

Stora Enso NAREW Sp. z o.o. jest nowym najemcą, który wprowadził się do biurowca Warsaw Trade Tower przy ulicy Chłodnej 51. Firma zajęła powierzchnię 360 mkw. Spółka Stora Enso NAREW należy do Grupy Stora Enso ─ światowego lidera branży papierniczej i jednego z największych producentów papieru i opakowań. W Polsce główna siedziba firmy wraz z fabryką znajduje się w Ostrołęce. Za komercjalizację obiektu odpowiedzialna była międzynarodowa firma doradcza Colliers International, która reprezentowała właściciela WTT – fundusz Akron Investment Central Eastern Europe II i jego asset managera – spółkę Heitman, a także najemcę.

Wynajem powierzchni przez spółkę Stora Enso NAREW jest dziewiątą transakcją najmu w WTT, dzięki której w ciągu ostatniego roku wynajęto łącznie 15 200 mkw. ( z czego blisko połowa to nowe umowy najmu).

Warsaw Trade Tower może pochwalić się stałym zainteresowaniem zarówno dotychczasowych, jak i nowych najemców. W ciągu ostatniego roku wynajętych zostało 15 200 mkw. nowoczesnej powierzchni biurowej, co świadczy o zaufaniu do obiektu i o jego rosnącym potencjale. Nasze standardy stale są na najwyższym poziomie, a oferta Warsaw Trade Tower idealnie wpisuje się w oczekiwania rynku. Biorąc pod uwagę lokalizację w najdynamiczniej rozwijającej się biznesowej dzielnicy Warszawy, a tym samym rosnącą konkurencję, tym bardziej cieszy nas wybór WTT – komentuje Izabela Kapil, Vice President Portfolio Management Europe w Heitman.

Obiekt Warsaw Trade Tower powstał pod koniec lat 90. Na przełomie lat 2015/2016 budynek przeszedł kompleksową modernizację. Wieżowiec przeszedł pomyślnie proces certyfikacji środowiskowej metodą BREEAM In-Use i uzyskał ocenę na poziom Very Good w kategorii Asset Performance. Właścicielem obiektu jest fundusz Akron Investment Central Eastern Europe II, a jego asset managerem firma Heitman.  

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz