Torus logoINTER-BUD logoARTSERVIS sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoArchicom logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoTétris Poland logoKontor logoFYI Commercial Consulting logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoForbo Flooring Systems Polska logoINTERBIURO logoVastint Poland Sp. z o.o. logoVantage Development S.A. logoOlivia Business Centre logoPodium Investment logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoPorto Office A Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoNowy Styl Group logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoSpectra Development logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoBusiness House logoCity Space logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Kawa w Alchemii

Lokal City Cafe w gdańskim kompleksie biurowym Alchemia
W gdańskiej Alchemii został otwarty lokal City Cafe. Jest to autorski koncept kawiarni inspirowany lokalem w Nowym Yorku.

Na potrzeby swojej działalności lokal City Cafe wynajął 230 mkw. powierzchni w części usługowej II etapu kompleksu Alchemia. Inspiracją dla naszego lokalu jest pewna kawiarnia na Wall Street w Nowym Jorku, w której kilka lat temu miałem okazję bywać. Nie chodzi jednak o jedną z popularnych sieciówek, tylko autorską markę. Teraz w Gdańsku chcemy stworzyć miejsce przyjazne środowisku biznesowego i pracowniczemu, odpowiadające na jego potrzeby i gusta, atrakcyjne zarówno pod kątem oferty gastronomicznej, jak również zwyczajnego spędzania czasu w trakcie lub po pracy. Cel ten wspierać będą otwarte strefy konsumpcji, relaksu i coworkingu – mówi Marek Pytelewski, który razem z żoną Jolantą prowadzi lokal.

W ofercie lokalu jest duży wybór kaw, herbat, deserów, sałatek oraz przekąsek lunchowych. Niebawem zostanie uruchomiona także oferta business brakefast (śniadań w lokalu i na wynos), cyklicznie będzie też przyrządzanie na miejscu sushi. Menu będzie w dużej mierze rotujące, aby ciągle zaskakiwać klientów. Swoją różnorodnością i konceptem City Cafe doskonale wpisuje się w klimat Alchemii, wzbogacając jednocześnie ofertę usług towarzyszących w funkcjonującej już części kompleksu. Wraz z oddaniem do użytku kolejnego etapu kompleksu, budynku Argon, oferta gastronomiczna zostanie znacznie jeszcze rozszerzona. Wśród zakontraktowanych już najemców są znane polskie i zagraniczne marki – mówi Marcin Piątkowski, dyrektor ds. komercjalizacji w firmie Torus.

Alchemia to wielofunkcyjny kompleks biznesowy, który powstaje w Gdańsku. Obecnie trwa budowa III etapu inwestycji, którego oddanie do użytku planowane jest na wrzesień 2017 r.

 


0.0
Tagi: Torus Alchemia
Napisz pierwszy komentarz
mantra