Torus logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoPodium Investment logoARTSERVIS sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoAluprof S.A. logoKontor logoForbo Flooring Systems Polska logoNowy Styl Group logoPorto Office A Sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoINTER-BUD logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoINTERBIURO logoTétris Poland logoCOTEX Office Centre logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoCity Space logoAgrobex Sp. z o.o. logoSpectra Development logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoBusiness House logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoArchicom logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoVantage Development S.A. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Fitshop w Adgar Park West

fot. pixabay.com
fot. pixabay.com
Fitshop został nowym najemcą kompleksu biurowego Adgar Park West. Otwarty w obiekcie lokal jest pierwszym stacjonarnym sklepem marki w Polsce.

W kompleksie biurowym Adgar Park West Fitshop zajmie niemal 280 mkw. zlokalizowanej na parterze budynku powierzchni handlowo-usługowej. Umowa najmu została podpisana na 5 lat. Fitshop jest nazwą handlową Grupy Sport-Tiedje, czyli profesjonalnego sklepu stacjonarnego i internetowego, sprzedającego domowe urządzenia fitness i akcesoria sportowe. Firma istnieje od 1984 roku. Obecnie posiada ona 69 specjalistycznych sklepów fitness w Niemczech, Austrii, Szwajcarii, Belgii, Danii, Wielkiej Brytanii i Holandii. Fitshop w Adgar Park West będzie pierwszym w Polsce sklepem stacjonarnym firmy. 

Adgar jest innowacyjną firmą, tworzącą przyjazne koncepty biurowe, które nie tylko wspierają rozwój biznesu, ale także umożliwiają płynne łączenie życia zawodowego i prywatnego. Zależy nam na tym, aby strefa sportu i rekreacji AdgarFit, zlokalizowana na parterze budynku, oferowała naszym najemcom zarówno zróżnicowane sposoby spędzania wolnego czasu, jak i możliwość kupienia na miejscu sprzętu sportowego najwyższej jakości. Dlatego też ogromnie się cieszymy, że w AdgarFit zostanie niebawem otwarty sklep Fitshop, będący europejskim liderem w dziedzinie fitnessu domowego – powiedział Eyal Litwin, Dyrektor Generalny Adgar Poland.

Strefa sportu i rekreacji AdgarFit to miejsce promujące zdrowy styl życia. Można w niej skorzystać z nowoczesnego klubu fitness oraz z oferty profesjonalnych sklepów z urządzeniami i akcesoriami sportowymi. Do dyspozycji najemców przeznaczona jest również usługa Adgar Bikes (wypożyczalnia rowerów BMW, dostępnych bezpłatnie przez 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu). AdgarFit zajmuje łącznie około 6000 mkw. powierzchni oraz ścieżkę do biegania o długości 900 m. 

 


0.0
Tagi: Adgar
Napisz pierwszy komentarz
mantra