Proton Office

Para książęca odwiedziła Warsaw Spire

Książę William i księżna Kate w Warsaw Spire
W ramach oficjalnej wizyty w Polsce brytyjska para książęca odwiedziła Warsaw Spire. Księżna i książę Cambridge gościli w The Heart Warsaw.

Wczoraj brytyjska para książęca złożyła pierwszą oficjalną wizytę w Polsce. Najpierw książę William i księżna Kate zostali przywitani przez prezydenta Andrzeja Dudę w Pałacu Prezydenckim, zwiedzili Muzeum Powstania Warszawskiego, a następnie udali się do Warsaw Spire. Księżna i książę Cambridge gościli w centrum współpracy startupów i korporacji – The Heart Warsaw. W imieniu firmy Ghelamco parę książęcą przywitał Jarosław Zagórski, Dyrektor Handlowy i Rozwoju Ghelamco Poland. W The Heart Warsaw książę William i księżna Kate spotkali się z młodymi przedsiębiorcami i naukowcami. Był to początek inicjatywy „Warsaw-London Bridge”, której celem jest pomoc małym polskim firmom w uzyskaniu dostępu do rynków globalnych. W obecności pary książęcej nastąpiło również rozstrzygnięcie konkursu towarzyszącego wydarzeniu „Warsaw-London Bridge”. Celem konkursu było wyróżnienie przedsiębiorców, którzy wdrażają innowacje w dziedzinie nowych technologii. Nagrody otrzymały dwa projekty: medyczny startup Whisbear i tłumacz języka migowego Migam. Zwycięzcy odebrali nagrody z rąk księcia Williama i księżnej Kate.

The Heart Warsaw to centrum współpracy i wymiany myśli technologicznej pomiędzy europejskimi korporacjami a środowiskiem polskich przedsiębiorców. W ramach konceptu międzynarodowe firmy poszukujące innowacyjnych rozwiązań uzyskują kompleksowe wsparcie – od przygotowania organizacji do współpracy ze startupami, przez dedykowany scouting, aż po pilotażowe wdrożenia. 

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz