Proton Office

Sportowe emocje w branży nieruchomości – IV edycja Go4Wake

Wakeboard to połączenie jazdy na nartach wodnych, snowboardu i surfingu. Ten sport łączy już po raz 4-ty przedstawicieli firm z sektora nieruchomości komercyjnych. Go4Wake – Amatorska Liga Rynku Nieruchomości Komercyjnych to wydarzenie o sportowym charakterze, rodzinnej atmosferze i w szczytnym celu

Uczestnicy Go4Wake biorą udział w szkoleniach przygotowujących ich do zawodów. Drużyny biorące udział w Go4Wake, składają się z trzech osób reprezentujących daną firmę. Przed wejściem na wyciąg każdy zostaje wyposażony w specjalny sprzęt: deskę wakebordową, kask, kapok i piankę. Zawodnicy kierowani po trasie wyciągu mają okazję do pokonywania różnych przeszkód przygotowanych m.in. cicker i barierki do nauki olli.

Następne zajęcia instruktażowe odbędą się 19 sierpnia w Wakepark Łomianki, a finał imprezy w postaci zawodów - 2 września. Za zajęcie I, II i III miejsca każda drużyna otrzyma atrakcyjne nagrody od naszych partnerów.

Środki zebrane z rejestracji drużyn zostaną przeznaczone na remont Przedszkola Terapeutycznego Fundacji SYNAPSIS przy ul. Siemieńskiego 21. Istnieje jeszcze możliwość zapisów, wystarczy zarejestrować się na stronie www.go4wake.pl.

Organizatorem wydarzenia jest Go4Energy. Patronami medialnymi wydarzenia są: e-biurowce.pl, Real Estate Manager, WakeMag.pl, Odnawialni.com.pl, eplusekologia.pl. Partnerzy wydarzenia to: OSWBZ, Wakepark Łomianki, BykBar, Dietmap.

 


0.0
Tagi: Go4Wake
Napisz pierwszy komentarz