Kinnarps Polska Sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoPorto Office A Sp. z o.o. logoForbo Flooring Systems Polska logoTétris Poland logoDEVCO Sp. z.o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoCity Space logoAluprof S.A. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoArchicom logoVantage Development S.A. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoKontor logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoUNIMOR Development S.A. logoBusiness House logoCOTEX Office Centre logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoARTSERVIS sp. z o.o. logoINTERBIURO logoSpectra Development logoTorus logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoINTER-BUD logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoPodium Investment logoOlivia Business Centre logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Branża nieruchomości na fali wakebordingu

W najbliższą sobotę przekonamy się jak branża nieruchomości radzi sobie z jazdą na wakeboardzie. 2 września odbędą się bowiem zawody Amatorskiej Ligi Rynku Nieruchomości Komercyjnych Go4Wake.

Każdy z biorących udział w zawodach będzie zbierał punkty, które wpłyną na klasyfikację ogólną reprezentowanej przez siebie drużyny. Ocenie podlegać będą trudność i styl przejazdu oraz triki z wykorzystaniem ramp. Ponadto, wyróżnione zostaną najlepsze przejazdy w kategorii kobiet i mężczyzn. Wrześniowe spotkanie będzie podsumowaniem szkoleń, w trakcie których zawodnicy zdobywali umiejętności jazdy na wakebordzie.

To wydarzenie łączy w sobie sportowy charakter, rodzinną atmosferę i szczytny cel. Środki zebrane z rejestracji drużyn zostały w całości przeznaczone na remont Przedszkola Terapeutycznego Fundacji SYNAPSIS przy ul. Siemieńskiego 21 w Warszawie. W dniu zawodów uczestnicy wraz z rodzinami będą mieli wyjątkową okazję zobaczyć Instalację Sensoryczną — Cube, która pomoże zrozumieć trudności, z jakimi na co dzień zmagają się osoby z autyzmem.

Organizatorem wydarzenia jest firma Go4Energy. Patronami medialnymi wydarzenia są: Real Estate Manager, e-biurowce, WakeMag.pl, Odnawialni.com.pl, eplusekologia.pl, Outsourcingandmore.pl, OutsourcinPortal.pl. Partnerzy wydarzenia to: OSWBZ, Wakepark Łomianki, BykBar, Dietmap. 

Serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy mają życzenie przyjrzeć się pokazom! Udział dla obserwatorów jest bezpłatny.
 

 


0.0
Tagi: Go4Wake
Napisz pierwszy komentarz
mantra