Giant

Szykujcie się na wielkie sportowe emocje – rusza IV edycja Go4Wake

Miasto : Wakepark Łomianki
Miejsce :
Data : 02.09.2017
Godzina : 09:00 - 20:00
Status : zakończone
Go4Wake to amatorska liga wakeboardowa przygotowana z myślą o firmach z sektora nieruchomości komercyjnych. Jej uczestnicy będą mieli możliwość sprawdzenia swoich umiejętności w sporcie, który bardzo szybko zyskuje rzesze fanów na całym świecie.
 

Wakeboard to połączenie jazdy na nartach wodnych, snowboardu i surfingu. Cała zabawa odbywa się na zamkniętym obiekcie wodnym, wyposażonym w profesjonalny sprzęt do uprawiania tego sportu: wyciąg, który kieruje uczestnika po wytyczonej trasie wodnej, odpowiednia deska (wakeboard) pozwalająca na wykonywanie mniej i bardziej skomplikowanych ewolucji oraz całe wyposażenie związane z bezpieczeństwem zawodnika.

Mając na uwadze różny stopień znajomości tego sportu zapraszamy trzyosobowe zespoły na szkolenia, które rozpoczną się już 3 czerwca. Kolejne terminy szkoleń to 22 lipca i 19 sierpnia w Wakepark Łomianki. Sprawdzianem zdobytych umiejętności będą zawody, które odbędą się 2 września 2017 roku. Punktacji będzie podlegać styl i trudność przejazdu oraz triki z wykorzystaniem ramp. Zsumowane punkty zawodników drużyn z pozwolą wyłonić najlepszy zespół. Dodatkowo przewidziane są wyróżnienia za najlepsze przejazdy w kategorii kobiet i mężczyzn.

Tegoroczna edycja Go4Wake będzie wyjątkowa, ponieważ sportowej rywalizacji towarzyszy cel charytatywny. Środki pozyskane z rejestracji drużyn zostaną przeznaczone na remont Przedszkola Terapeutycznego Fundacji SYNAPSIS przy ul. Siemieńskiego 21. W dniu zawodów uczestnicy wraz z rodzinami będą mieli wyjątkową okazję zobaczyć Instalację Sensoryczną — Cube, która zabierze ich w multimedialną wyprawę w świat osób z autyzmem. Instalacja została przygotowana przez Fundacje SYNAPSIS. Ponadto odbędzie się licytacja przedmiotów z Pracowni Rzeczy Różnych SYNAPSIS

Na szkolenia oraz zawody zapraszamy zawodników wraz z rodzinami. Na miejscu będą przygotowane dodatkowe atrakcje, które umilą dzień spędzany w familijnej atmosferze. Więcej szczegółów oraz formularz rejestracyjny można znaleźć na stronie www.go4wake.pl 

 


0.0
Tagi: Go4Wake
Napisz pierwszy komentarz