Art-Deweloper Sp. z o.o. logoPodium Investment logoBusiness House logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoCity Space logoSpectra Development logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoKontor logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoPorto Office A Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoINTER-BUD logoTétris Poland logoARTSERVIS sp. z o.o. logoTorus logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoVastint Poland Sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoUNIMOR Development S.A. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoAgrobex Sp. z o.o. logoINTERBIURO logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoArchicom logoHAVRE Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoOlivia Business Centre logoAluprof S.A. logoVantage Development S.A. logoForbo Flooring Systems Polska logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Sportowe wydarzenie w szczytnym celu

Go4Wake 2017
Branża nieruchomości na fali wakebordingu, czyli podsumowanie zawodów Go4Wake 2017.

W sobotę 2 września, mimo deszczowej aury, uczestnicy IV edycji zawodów Amatorskiej Ligi Wakeboardingowej Rynku Nieruchomości Komercyjnych Go4Wake 2017 zaprezentowali swoje umiejętności i udowodnili, że sport jest dobry na każdą pogodę. 

Każdy z biorących udział w zawodach zbierał punkty, które wpływały na klasyfikację ogólną reprezentowanej przez siebie drużyny. Ocenie podlegały m.in. trudność i styl przejazdu oraz triki z wykorzystaniem ramp. Niektórzy z uczestników mieli w tym sezonie po raz pierwszy do czynienia z jazdą na wakeboardzie.

Zwycięzcom wręczono nagrody, puchary i dyplomy: 

- I miejsce - drużyna Knight Frank
- II miejsce - drużyna Go4Energy
- III miejsce - drużyna Sabur

Ponadto, wyróżnione zostały najlepsze przejazdy kobiet i mężczyzn, a nawet pojawiła się nagroda w kategorii „Spektakularna gleba”. Wrześniowe zawody były podsumowaniem trzech spotkań szkoleniowych, w trakcie których zawodnicy zdobywali umiejętności jazdy na wakeboardzie.

Go4Wake już od czterech lat łączy w sobie sportowy charakter, rodzinną atmosferę i szczytny cel. W tym roku środki zebrane z rejestracji drużyn zostały w całości przeznaczone na remont Przedszkola Terapeutycznego Fundacji SYNAPSIS przy ul. Siemieńskiego 21 w Warszawie. Natomiast udział dla obserwatorów był bezpłatny.

Organizatorem wydarzenia jest firma Go4Energy. W tegorocznej edycji patronami medialnymi byli: Real Estate Manager, e-biurowce, WakeMag.pl, Odnawialni.com.pl, eplusekologia.pl, Outsourcingandmore.pl, OutsourcingPortal.pl, a partnerami: OSWBZ, Wakepark Łomianki, BykBar i Dietmap. 

Już teraz zapraszamy do udziału w kolejnej edycji. Szczegóły na stronie: go4wake.pl

 


0.0
Tagi: Go4Wake
Napisz pierwszy komentarz
mantra